Scrap-začátek

31. března 2010 v 14:12 | isobelka |  scrapbook
Scrapbook jsem objevila někdy v roce 2006, náhodně. Pletla jsem Kátě náramky přátelství a na jednom z webů byl odkaz právě na scrapbook.cz, netradiční fotoalba. Dlouho jsem chodila nahlížet, moc se mi tvoření stránek a alb líbilo, ale nevěděla jsem, jestli bych něco takového byla schopná zvládnout a utáhnout finančně, protože scrapbook je koníček finančně náročný. Fotek máme hodně, máme je v tradičních albech, asi jako každý, kdo nedělá scrap. Pouze fotky z dovolené jsem měla vždy ve zvláštním albumu, většinou bez kapes na fotky, ale jenom nalepovacím. Kromě fotek jsem tam lepila ještě různé pohledy, vstupenky apod. Vlastně jsem dělala scrap už tenkrát, jenom jsem nezdobila.

Nakonec jsem se odhodlala a udělala první objednávku u scrappy, prošla všechna papírnictví a galanterie ve městě......a začala jsem. První stránky nebyly nic moc, ale mně se líbily....pravda, dneska jsou nepublikovatelné...a některé už ani nemám, byly zlikvidovány a předělány (album Loty). První moje album které jsem dělala bylo svatební, což byla asi chyba, měla jsem začít nějakým dovolenkovým apod. Svatební se chystám předělávat. Pak jsem zkoušela svoje album z dětství na A4, které zůstalo ve stadium rozpracovanosti a já se scrapbookem sekla, protože mi to nešlo. Až koncem roku 2007 jsem se ke scrapu vrátila....udělala jsem mojí mamce a manželovým rodičům kalendáře. A pak jsem se postupně rozjela, začala dělat Káti album a v únoru 2008 jsem vystavila do galerie první stránku. Byla to tato:

9 let
Dneska se musím smát, hlavně tomu hroznému nápisu. Stránka je dělaná z obyčejných čtvrtek koupených v papírnictví. Ale každý začátek je těžký. Postupně během roku 2008 jsem nakoupila spousta scrapbookového materiálu, čtvrtek, papírů, stužek, knoflíků, svorek, průchodek, nářadí apod. Částka kterou jsem utratila se asi rovná dovolené u moře pro dva letadlem, na dva týdny. Přemluvila jsem muže, aby mi v pracovně udělal scrapovací koutek, protože věčné přenášení věci z komody na pracovní stůl a zpátky mě přestávalo bavit. A začala jsem tvořit. Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | 31. března 2010 v 14:24 | Reagovat

moc pěkný článeček!

2 KETA KETA | Web | 31. března 2010 v 15:30 | Reagovat

:-D u mě zatím jen dovolená pro jednoho, ale to bude tím, kolik si toho vyrábím ;-)Pěkný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.