Scrap - začátek II - srazy

1. dubna 2010 v 14:42 | isobelka |  scrapbook
Tak jsem začala tvořit, vystavovat stránky v galerii, komunikovat se stejně "postiženými" na foru, nakupovat, soutěžit (k soutěžím a jiným akcím se vrátím později) a také jsem se zúčastnila několika srazíků. První v Praze mi utekl, ale na druhý, opět v Praze jsem se už jednoho krásného letního červencového dne roku 2008 vypravila. Sraz byl půldenní, úžasný. Tady je foto:

sraz Praha
Druhý sraz už byl dvoudenní a konal se v Havlíčkově Brodě v místní hasičárně, v únoru 2009. Sraz organizovala Gabreta, Kukik a Pindruše. Tento srazík byl již tvořící, nákupní a předváděcí. Tvořily jsme stránku podle Pindrušina diktátu, koukly na ukázky embossování, tvoření korkového alba a albůmku z pytlíků od čaje a také jak pracují vyřezávací mašinky Cricut a Silhouette. A nakupovaly u Danči, Pindruše, Iti a Dianky a i hrabárna byla. Stránky, které jsme vytvořily jsme vyvěsily a hlasovaly pro nejlepší, vyhrála stránka Oly. Tady je fotka nás všech:

sraz HB
Třetí sraz organizovaly kolegyně z Brna, tzv. Brněnská scrapmafie. Konal se v Bobrové na Vysočině, v říjnu 2009. Sraz byl třídenní, program nabitý. Tvořily jsme třicítkovou stránku ve skupinkách, kdy materiál jsme dostaly, fotky byly vlastní. Stránky se opět vyvěsily a hlasovalo se pro nejlepší...vyhrála Dianka. Potom holky vytiskly naší společnou skupinovou fotku a každá jsme tvořila dvacítkovou stránku se stejnou společnou fotkou. Nakonec se losovalo a každá si odnesla domů stránku některé své kolegyně. Já si vylosovala Ketu...její stránka je nádherná, v mé oblíbené barevné kombinaci - černá, bílá, červená. Kromě tvoření bylo na programu také grilování, společenské hry, nakupovaly jsme, hrabošily v hrabárně. Foto zde:

sraz Bobrová
PS. Domluvily jsme se v létě s Gabretou, že si na srazík uděláme inchies trička, Gabreta dělala i pro Ketu a myslím, že se nám povedla. :-))

Čtvrtý sraz bude za týden. Doufám, že se nám vše povede a za týden vystavím fotku již z 5. celorepublikového srazu scrapbookářek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KETA KETA | E-mail | Web | 1. dubna 2010 v 15:20 | Reagovat

zasloužilá scrapařka!!!! super článek. trička jsou báječná.

2 Katie Katie | 1. dubna 2010 v 19:39 | Reagovat

super shrnutí!

3 isobelka isobelka | 6. dubna 2010 v 0:46 | Reagovat

Teď se musím smát té poslední větě, čtvrtý sraz bude za týden...a pak vystavím fotku z 5. celorepublikového srazu scrapbookářek. Počítat umím. Má tam být můj čtvrtý sraz...pátý bude celkově..na prvním jsem nebyla, jak píšu na začátku článku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.