Tajný scraplift

2. dubna 2010 v 10:06 | isobelka |  scrapbook
Na scrapbook.cz probíhá několik soutěží a akcí. Mezi pravidelné patří challenge a diktát, mezi ty nepravidelné např. scraplift a postupný diktát.

Včera skončil tajný scraplift, přihlásilo se nás hodně a tak jsme byly rozdělené do pěti skupin, každá skupina označena jinou barvou. Já byla kapitánka červeného týmu. Scraplift je zjednodušeně řečeno inspirace stránkou někoho jiného. Píďalka vybrala stránku...tentokráte A4...ze zahraniční galerie a poslala kapitánkám...tj. i mně. Já udělala podle ní svojí stránku a poslala další kolegyni v pořadí, ta pak po vytvoření svojí stránky ji poslala mně a já ji opět přeposlala další v pořadí. Takže nikdo ve skupině, kromě mě, neviděl jak vypadá jiná stránka než ta, kterou dělala dotyčná před ním. Bylo zajímavé sledovat, jak si stránku každá scrapařka upravila podle svého a jak se každá další stránka čím dál tím víc liší od předlohy.

Předloha od Lisaday z 2peas

tajný scraplift - předloha

Jelikož jsem byla první v pořadí, nechtěla jsem se moc odlišit od originálu, protože jsem věděla, že za mnou je dalších 6 holek, které jí změní určitě hodně...a měla jsem pravdu. Moje stránka:

tajný scraplift - já
A poslední stránka v pořadí...od vonver:

tajný scraplift - vonver
Myslím, že poslední stránka se už předloze nepodobá ani vzdáleně, což jí neubralo na kráse. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | Web | 2. dubna 2010 v 11:35 | Reagovat

:-)) Chápu a rozumím. Liftla jsi ji skvěle :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.