Červenec 2010

Čas letí...

25. července 2010 v 21:25 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
...jako bláznivý, jak se kdysi zpívalo v jedné písničce a prázdniny se za pár dní přehoupnou do své druhé poloviny.

Začátek července jsme s Ivanem strávili v České ráji v nádherném penzionu Troskovice ve vesnici Semín.

penzion Troskovice
Během jednoho týdne jsme navštívili spoustu krásných míst: hrad Trosky, lovecký zámeček Humprecht, Drábské světničky, město Jičín, kde jsme vylezli na Valdickou bránu, zašli do Rumcajsovy ševcovny a šli jsme lipovou alejí do Valdštejnovy lodžie. Udělali jsme si výlet na hrad Kost a prošli jsme se údolím Plakánek do vesničky Vesec, kde se natáčelo spousta filmů včetně mého oblíbeného "Jak dostat tatínka do polepšovny". Na kolech jsme vyjeli na Hrubou Skálu a odtamtud okruh Hruboskalskem na Valdštejn a zpátky. Navštívili jsme také Malou Skálu, kousek od ní skalní hrad Vranov - Panteon a hrad Frýdštejn, muzeum panenek a medvídků v Troskovicích, zámek Hrubý Rohozec....a samozřejmě jsme nemohli vynechat Prahovské skály.

Prachovské skály
Trosky
Jičín

Kost
A já už se těším až si vyvolám všechny fotky a začnu dělat album. :-))

Káťa byla v té době v Řehlovicích na koňské farmě. Moc se jí tam líbilo a myslím, že se i něco naučila.

Řehlovice
Další horké letní dny jsme trávili všichni na chalupě (já většinou naložená v bazénu) a dnes jsme odvezli Káťu na další koňský tábor, tentokrát k Libochovicím do vesnice Poplze. A my se vrátili domů. :-))

Hurááá prázdniny

1. července 2010 v 10:29 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Tak konečně jsou tady....prázdniny. Kačka včera domů přinesla vysvědčení...9 dvojek a 8 jedniček, škoda, o fous uteklo vyznamenání....no jo, to je ta dvojka z pracovní výchovy, ale i tak to není špatné, v osmičce, když ještě při škole stíhá i dělat dobře sport.

Já peru, žehlím, balím, zítra vezeme Kačku na koňský tábor a my s Ivanem vyrážíme na chalupu a odtamtud v sobotu do Českého ráje....první dovolená ve dvou co máme Kačku...jako za svobodna. :-)) Těším se moc na výlety, na kolo, jenom ta vedra mi moc nevyhovují. Pokud bude počasí tak teplé jak tvrdí meterologové, tak i po dovolené zůstanu na chalupě a domů budu jezdit jenom na otočku. V půlce prázdnin Kačku čeká ještě jeden koňský tábor, v srpnu potom společná dovolená s našimi známými a Káti soustředění. A ještě doufám stihneme víkendovou návštěvu u našich přátel v jižních Čechách. Program nabitý, tak snad vše klapne.

Přeji všem krásné prázdniny, dovolené, plné sluníčka a krásných zážitků. Všem scrapařkám velkou úrodu fotek, aby bylo z čeho tvořit. :-D