Výstava v Klatovech

26. září 2010 v 20:52 | isobelka |  scrapbook
Myslím, že se povedla, splnila to co měla a předčila naše očekávání. Přišlo spousty lidí, kteří se zajímají o tento koníček, někteří z nich už s nějakými znalostmi, jiní teprve nadšeni odcházeli domů s hlavou plnou inspirace a taškami plných papírů a ostatních pomůcek.

Odjížděla jsem již ve středu večer k Danče, s taškou s osobními věcmi a dvěma taškami potřeb na scrapbook (další krabice s nakoupenými věcmi mě již čekala u Danči). Ve čtvrtek ráno jsme pak s Dačnou vyjížděly směr Klatovy, s plným autem materiálu (a to 90% krabic scrapbookových potřeb odvezl Hanky Pepík už den předtím). Přes zácpu v Praze a zastávku v Plzni pro naftu, výborný chleba a koláče, jsme dorazily do Klatov něco málo po jedné hodině. Hanka a její holky (jak ona říká moje ovečky) již měly místnost ve které výstava probíhala připravenou. Ve vitrínkách vystavená alba, minialbůmky, visačky, na stěnách scrapbookové stránky, kalendáře a na provázcích nad tím vším visela přáníčka. Vybalily jsme obchůdek a s Dančou jsme jeli k Hance domů se ubytovat.

V pátek dopoledne jsme ještě vše doladily a když odbila jedna hodina nervozní jsme očekávaly první návštěvníky. První návštěvnice přišla krátce po jedné hodině a poté postupně za ní chodily další a další. Danča se v obchůdku nezastavila, Hanka předváděla Big Shot, různé druhy embossování, razítkování a vše co bylo třeba, její ovečky se střídaly ve tvořivé dílně, kde s návštěvníky výstavy vyráběly krásná přáníčka, další tvořily stránky a já malé stránečky do kalendáře. Ve stejném duchu pak proběhla sobota, která byla asi nejvíce náročná, protože výstava byla po celý den. Přijely nás také navštívit dvě naše kolegyně ze scrapbook.cz, Keta a Ola...díky holky. V neděli již byla výstava jenom dopoledne, přijel dokonce pán z radia a Hanka s ním dělala rozhovor, poté jsme vše zabalily do krabic a za pomoci Hančina syna vše naložily do jejich obrovské dodávky. :-)) S Dančou jsme poseděly ještě chvíli u Hanky a před třetí hodinou odjížděly směr Praha. Doma jsem byla krátce před sedmou hodinou.

Hanko a Dančo, díky za super nápad a organizaci, všem dalším za pomoc, ráda jsem poznala nové lidi, kteří mají stejného koníčka. Bylo to skvělé, doufám, že za rok si to zopakujeme.

Pár fotek z výstavy:

výstava
výstava 2
obchůdek
Část Dančina obchůdku.

my tři
Naše trojka.

Danča a její obchod
Danča a její obchod (ScrapArt).

obchůdek
Jenom malá část papírů.

obchůdek 2
obchůdek 3
Kalendáře a Hanky knížky se prodávaly dobře.
logo
Danči logo. :-D

Hanka převáděla Big Shot a různé scrapbookové techniky.
Nádherná stránka 15-tileté Terezky, kterou vytvořila přímo na výstavě, před zraky návštěvníků.
Danča je rozmazaná, protože v obchůdku se měla co otáčet. :-D
Nejmladší návštěvnice, které si vytvořily přáníčko s lektorkou Terezkou. :-))

Tak to je vše, bylo to skvělé, ale náročné, teď si jdu vybalit věci a úžasné nové nakoupené pomůcky a pak budu nejméně 12 hodin spát. Dobrou noc a sladké scrapbookové sny. :-))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiarka Kiarka | Web | 26. září 2010 v 21:14 | Reagovat

úžasné ....moc vám gratuluju jste skvělé...:-)

2 Vonver Vonver | E-mail | 26. září 2010 v 21:38 | Reagovat

Paráda, paráda, jste šikulky a moc Vám gratuluji:o))))

3 hortenzie - my living hortenzie - my living | 27. září 2010 v 15:38 | Reagovat

Ahojky Martí,

teda, takových foteček. Určitě jsi si výstavu pořádně užila. Já jsem na Tebe myslela minulý týden, když jsem si šla koupit první raznici do Labe, jak jsi mi poradila. Výtvor mám blogu. Vím, že pro takovou šikulku, jako jsi Ty je to brnkačka a moc jednoduché..

Pohodový den a písnu Ti mail. Evča

4 Danča Danča | 27. září 2010 v 23:11 | Reagovat

Marti , krásně jsi to napsala. Moc se mi tam líbilo a díky vám všechno bezvadně fungovalo,  každá byla zrovna tam kde bylo zapotřebí a skvělá atmosféra.Díky!!!! Také bylo úžasné kolik lidiček přišlo a kolik se jich nově nadchlo pro scrapbook.

5 Tereza Tereza | Web | 5. října 2010 v 12:43 | Reagovat

To muselo být báječně skvělé... Achich ach... čím dál tím víc mě mrzí, že jsem nedorazila. Moc vám to všem na fotkách sluší! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.