Čas adventní....

20. prosince 2010 v 22:23 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
....je nejenom čas horečného shánění dárků, pečení cukroví, úklidu, ale také čas setkávání se s přáteli, rodinou a rovněž čas různých vánočních besídek.

Ve čtvrtek, poté co jsme si na poslední hodině angličtiny v tomto roce, popřály s kolegyněma (ano, na kurz chodí samé ženy, zatím žádný muž se tam dlouho neudržel...nechápu proč :-D ) krásné Vánoce a poseděly u cukroví a čaje, jsem jela na gymnastickou vánoční besídku naší Káti. Besídka se koná každý rok, vyhodnocují se nejlepší gymnastky a všechny předvedou co nového a pěkného se za ten rok naučily. A je na co se koukat! Sestavy bez náčiní, s náčiním, podiové skladby.....a na závěr si vždy nejstarší gymnastky připraví nějaký svůj volný program, vždy je to zajímavý tanec. Letos jedna bývalá gymnastka dokonce převedla tanec se psem. :-) Pak už si jenom mezi sebou a trenérkama rozdají dárky, popřejí si krásné Vánoce a nashle v novém roce. Fotky z tělocvičny mám bohužel špatné, tak alespoň něco:
Naše dárky pro trenérky a Káti kamarádky - kalendáře, zabalený balíček je kalendář stolní.


V pátek jsme pak měla srazík se svými scrapbookovými kolegyněmi v Praze. Nejdříve jsme se s Hankou a Olou sešly u Danči doma, předaly si dárečky, pokecaly, popily (já nakoupila nějaké věcičky na scrap) a pak se přemístily do nedalekého Palladia, do francouzské kavárny, kde jsme se sešly s Melinou, Diankou, Lenzie a Haňulí. Setkání bylo milé, příjemné, popily jsme kávu, čaj, rozdaly si vánoční přáníčka, malé dárečky, Melina přinesla s sebou své úžasné album z Provence...nemělo chybu, je krásné, pečlivě a s láskou dělané. :-)

V neděli jsme pak byli na obědě s Kubou a Petrou, v naší oblíbené Číně. Kuba slavil minulý týden narozeniny, tak jsme to byli dodatečně oslavit a předat dárek.

Přeji krásný předvánoční čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.