Leden 2011

Pokračujeme II.

29. ledna 2011 v 16:20 | isobelka |  bydlení, chalupa
V týdnu jsme začali stěhovat věci z jednoho pokoje (bývalého Káti pokoje, budoucí pracovny)....


do druhého pokoje (bývalé pracovny a současného Káti pokoje)....


Nejdříve jsme přestěhovali postel a skříň, později stůl a šuplíkové komody, dneska Ivan vyměnil světlo, přidělal poličku nad postel, dvě nad stůl a nyní pracuje na policové stěně u dveří. Zatím je v pokoji ještě binec, až bude vše hotovo nanosíme zbytek věcí a uklidíme. Zítra se bude dodělávat pracovna.


Kačce vůbec nevadí, že ještě není hotovo a vesele se rozvaluje s Loty na gauči (ale musím uznat, že pomáhala hodně).


Příště už fotky hotového a uklizeného pokoje. :-)

Pokračujeme

24. ledna 2011 v 14:24 | isobelka |  bydlení, chalupa
Víkend byl pracovní, Ivan s Káťou v sobotu malovali, v neděli pak Ivan položil plovoucí podlahu. Já vařila a dodělávala poličku, nástěnku a květináče pomocí ubrouskové techniky....vzor zebra, ten chce mít Káťa v pokoji.


Káťa prostě chtěla do pokoje černou a nedala si to vymluvit, tak si to musela natřít sama. :-DSoučasný stav, foceno před pár minutama. Teď už začneme pomalu stěhovat postel, skříň, stůl, vyměníme lustr a musíme dokoupit nějaký regál, nebo police. Nevěřila jsem, že se tolik práce stihne za víkend, určitě bude hotovo dříve jak na konci února. :-)

Stěhování

20. ledna 2011 v 11:18 | isobelka |  bydlení, chalupa
Nedělám žádné stránky, nepíšu blog, protože stěhujeme. Nestěhujeme se naštěstí do jiného bytu, ale prohazujeme dva pokoje.....pracovnu a Káti pokoj. I tak to stojí za to. Pracovna, jak jí honosně říkáme, protože je to spíše něco mezi dílnou a skladištěm, mi ležela v žaludku už hodně dlouho. Špatné lino, oranžové stěny, které se už omrzely a spousta věcí, které se nám během let nashromáždilo a které chtělo probrat a většinu vyházet. Začali jsme o víkendu. Nejdříve jsem si vystěhovala svůj scrap koutek, poté jsme začali nosit věci z vestavěných skříní do obýváku a ložnice, dost jsme jich vyházeli, ale i tak toho zůstalo ještě hodně. Skříně pak Ivan rozebral, vynosil, stěnu za nima oškrábal, zadělal díry sádrou, umyl. Teď už jenom vystěhovat stůl s pc u kterého právě sedím a může se začít malovat a pak pokládat plovoucí podlahu. Kombinaci barev si vybrala Kačka dost zvláštní: bílá, černá a modrá. Černou stěnu si moc představit neumím, ale bude jenom jedna, ta na které jsou dveře, tak uvidíme. Zbytek bude asi bílý a v rohu, kde bude stůl plánujeme bílé, modré a černé proužky. Kačky stávající pokoj (budoucí pracovna a můj scrap koutek) je nyní zeleno-růžovo-modrý, nedávno vymalovaný, proto se tam již nic předělávat nebude.

Tak tu teď žijeme mezi krabicema a všemožnýma věcma poskládaných na haldách. Já plánuji, jak si to zařídím ve své nové pracovničce, natírám poličky a už se těším, až bude vše hotovo.

Tak pár fotek současného stavu:


Část Kátina pokoje, pro představu jak vypadá barevná kombinace. Proužky se Ivanovi povedly, měly úspěch, takže budou i v novém Káti pokoji.


Částečně vystěhovaná pracovna, budoucí Káti pokoj. Zatím hrůza.


Jedna halda věcí v obýváku. Někde tam vzadu a vespod jsou moje věcičky na scrap.


Druhá halda v ložnici. Část věcí je ještě naskládaná v kuchyni a na balkoně.

Plán je, dodělat vše nejpozději do konce měsíce února, tak nám držte palce (tedy já doufám, že to bude dříve). :-)

Poslední challenge

5. ledna 2011 v 11:08 | isobelka |  scrapbook
Vkládám stránku poslední loňské challenge, které téma bylo rok 2010. Udělala jsem proto další stránku Kátě do alba s vyčíslením jejích gymnastických úspěchů v loňském roce, který byl pro ni velmi úspěšný. Vzorované papíry jsou Capsule colection, stejně jako pacičky, čísla mám od Danči z obchůdku, značku teď nevím, původně byla bílá, já natřela černým inkoustem a bezbarvým lakem. Hvězdy mám od Kety, opět natřené inkousem a lakem Glossy acents.


ňam!

5. ledna 2011 v 10:36 | isobelka |  scrapbook
Mamka mi přinesla fotku z dětství, kterou jsem neznala, měla ji totiž moje teta. Je to fotka z dovolené u Máchova jezera, stará už skoro 39 let a já se na ní cpu jahodama....už od mala mi bohužel hodně chutnalo, což se samozřejmě projevuje na mé postavě.

Přemýšlela jsem, zda mám stránku udělat dětskou veselou, nebo ve stylu vintage a vyhrála druhá varianta. Použila jsem papíry od Kaiser Craft a My Mind´s Eye, krucánek od Kety, hodiny Tim Holtz. Podkladová stránka je postříkaná inkoustem Distress ovšem je namíchaný ještě s obyčejným inkoustem. Tim Holtz by zaplakal.

PF

1. ledna 2011 v 2:05 | isobelka
Přeji všem krásný a úspěšný start do nového roku !!!!!!