6. celorepublikový sraz scrapbookářek

28. března 2011 v 23:13 | isobelka |  scrapbook
Můj pátý a zatím největší sraz, co se týče počtu účastnic.

V lednu jsme začaly s Gabretou vybírat vhodné místo pro konání letošního srazu. Po 14-ti dnech intenzivního vyhledávání, porovnávání cen, vybavenosti penzionů a hotelů, jsme vybraly Gabretin návrh: školící středisko Erudito v městečku Luka nad Jihlavou. http://www.lukanadjihlavou.cz/skolici-a-ubytovaci-centrum-erudito/os-49343/p1=3547

Pátek 25. 3. 2011

Vyjeli jsme s Vonver a Ivanem, který opět fungoval jako řidič, za což mu patří velký dík, s kufrem plným našich věcí, Lambrusca na přípitek, buchty Margotky, čajů, kafe apod., v deset hodin směr Jihlava. Cesta až na menší zácpu v Praze a na dálnici za Prahou proběhla v naprosté pohodě a v půl jedné jsme už byli na místě, kam již před námi dorazila Gabreta s Ketou.
Po prohlídce celého střediska jsme u kafe a čaje doladily balíčky, jejichž přípravu měla na starosti Keta a které se jí moc povedly. Pak už jsme jenom čekaly na první scrapařky. Jako první přijel/a Kukik, která to měla z Havlíčkova Brodu nejblíže a za ní už další a další. V kuchyňce jsem se seznamovaly a kecaly a když přijela Aktijka s Iťou, které společně s Ketou, vybalily své obchůdky začalo velké vybírání, přehrabování a nakupování....to miluju. :-D


V půl sedmé jsme se přemístily o patro níže, kde už na nás čekala večeře a před ní přípitek s Gabretiným přivítáním.

Po večeři jsme předaly kytičku a dárek Katie za její CTS:

A snědly báječný scrapbookový dort, který udělala Katie:

A při živé hudbě jsme začaly s prohlížením alb:

S Ketou a Gabretou jsme se po chvíli vypařily, protože jsem potřebovaly připravit vše na sobotní tvoření, naskládat balíčky na stůl, k nim přidat krásné pamětní listy, které se Gabretě a Ekulce moc povedly, a razítka s našimi přezdívakami.
Spát jsme šly někdy okolo půl druhé.


Sobota 26. 3. 2011

Vstaly jsme v půl osmé a po výborné snídani jsme se všechny v devět hodin shromáždily v učebně, kterou jsme již připravily předchozí den. Největší ohlas asi vzbudily pamětní listy, byly naprosto dokonalé. Gabreta s Ekulkou nás vystihly přesně. Tady je ten můj:
Společné foto ze srazu nalepím později.

Poté již začala tvořící část dne. Téma letošního srazu bylo cestování, dovelená, výlety. V balíčku kromě krásného materiálu byl též lísteček se jménem scrapařky, které měla dotyčná dát podmínku na 30* stránku a na minialbum si role vyměnily. Já měla Markétu a dala jsem jí podmínku šití, kterou zvládla dokonale i se spícím dítětem. :-)
Nejdříve jsme dělaly třicítkové stránky. Všem se moc povedly.
Poté jsme začaly dělat minialba. Já minialbum nedělala, neměla jsem žádné vhodné fotky. Místo toho jsem si udělala další 30* stránku. Jelikož je stále nemám úplně hotové, vyfotím a vložím později.

Po večeři jsme se všechny sešly v jídelně, kde měla scrapmafie připravené soutěže, jako např. třídění svorek a průchodek se zavázanýma očima, vystřížení co nejdelší spirály z A4 papíru, scrapbookový kvíz, hádání autorek vybraných 14-ti stránek (uhádla jsem všechny) apod. Celkovou vítězkou se stala Dianka, která i vyhrála jednu ze soutěží - ze 30* stránky postavit co nejvyšší věž. :-))

Poté opět nastala volná zábava a stejně jako v pátek jsem šla spát někdy okolo půl druhé.


Neděle 27. 3. 2011

Po snídani některé z náš ještě pracovaly, jiné se balily, dělaly se poslední nákupy, některé vyřezávaly ozdoby na Big Shotu, razítkovaly. Než jsme se všechny rozjely do svých domovů udělaly jsem si společnou fotku.
A pak už jenom loučení a slíbení si, že se uvidíme určitě na příštím srazu. Těším se už teď. :-)

PS. Ještě jednou díky moc Gabretě za organizaci, Ketě za vytvoření krásných balíčků a Katie za nádherný dárek ke 4. místu CTS.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | Web | 29. března 2011 v 19:20 | Reagovat

Hezká reportáž, máš zase jiné fotky než já, tak jsem se pobavila :-) Jo a Tvůj hroší hrnek je perfektní!

2 KETA KETA | Web | 30. března 2011 v 17:19 | Reagovat

krásná reportáž....;-)Ale nikde tam nemáš o zpáteční cestě :-DD Bylo to super!

3 Hanule Hanule | 31. března 2011 v 15:15 | Reagovat

Je to sranda videt to všechno z druhé strany, než je účastník zájezdu :-) Bylo to krásné, výborně jste to připravili!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.