Neděle v Praze

5. června 2011 v 22:31 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Po pátečním večeru a sobotě strávené na chalupě (Ivan udělal elektriku v kuchyni) jsme se vypravili dnes ráno do Prahy. Raději bych dnešní krásný a teplý den strávila znovu na chalupě, ale Kačka se dnes účastnila na Vinohradech Mistrovství republiky, takže jsme jet prostě museli. Na místě jsme byli něco po deváté hodině, ale protože plánovaný začátek její kategorie byl až ve tři hodiny, jeli jsme se po společném nástupu podívat do Ikey a já pak ještě k Danče, kde jsem si vyzvedla něco málo materiálku na scrap.

V Ikee jsme koupili jenom pár drobností, do kuchyně na chalupu pouze tlumiče na dvířka, pak nové sedáky na židle, Kačce polštář a peřinu, nějakou tu svíčku, domů pak jenom jeden květináč a lampičku. Tentokrát jsme navštívili Ikeu na Černém Mostě a ne na Zličíně jako vždy. Nemůžu si pomoci, ale na Černém Mostě se mi nelíbí, nehledě na to, že nemají v provozu restauraci, která se buduje a bude až někdy na konci srpna. Zličín je mi prostě více sympatický, přijde mi lépe zásobený a přehlednější, větší.

Cestou zpátky na halu jsem si vystoupila u Danči, kde jsem si vyzvedla zmiňovaný materiál, pokecala s kamarádkou, vypila kafe a metrem se vracela na halu, abych stihla alespoň Káti druhou sestavu....a ejhle...nestihla. Kupodivu oproti jiným závodům nedošlo k žádnému zpoždění, ale naopak se začalo dříve než v plánované tři hodiny. Takže v půl čtvrté, kdy jsem dorazila na halu, Kačka už měla odcvičeno. Ale obě sestavy jsem viděla natočené, moc se jí povedly a i když se umístila na 15. místě ze 17-ti závodnic, může být spokojená.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 6. června 2011 v 9:33 | Reagovat

Isobelko, Kačka je moc šikovná, když se dostala až na mistrovství republiky. Je to pro ni určitě moc cenná zkušenost a bude mít na co vzpomínat. Věřím, že jste si užili krásnou neděli na výletě;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.