Září 2011

Letí to

19. září 2011 v 13:20 | isobelka
Mám pocit, že včera skončily prázdniny a ona už je druhá polovina září.

Kačka se už trochu rozkoukala v nové škole, také díky tomu, že hned druhý týden jeli na seznamovací pobyt. Počasí jim sice nepřálo, ale přijela celkem spokojená, vypadá to, že budou snad dobrá parta. Tady první foto třídy 1. M


Je jich jenom 14 ve třídě, z toho dva kluci. :-D Kačka vlevo v růžové (mojí) bundě.:-)

Víkendy trávíme zatím stále na chalupě, využíváme ještě posledního krásného počasí. Minulou neděli jsem se ještě koupala v bazénu, ale teď po oblačné sobotě, kdy jsme si udělali krátký výlet po okolí, neděle celá propršela.

Pár fotek z naší sobotní procházky:


Opět jsem se vrátila ke scrapbooku, školní dvoustránka je skoro hotová, tak brzy vyfotím a vystavím. A také už se pomalu připravuji na Vánoce, vánoční přáníčko mám tedy zatím jenom jediné (a to jsem si říkala, že od září udělám každý den jedno), ale stihla jsem vyšít už tři vánoční obrázky, jenom jim chybí rámečky, až bude hotovo tak se pochlubím. :-) Ale teď jdu zalézt s čajem pod deku, protože na mne sedl nějaký bacil.

Přeji Vám všem hezký začátek týdne....bez bacilů. :-)

Poslední letní víkend?????

4. září 2011 v 21:41 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Já vím, že léto ještě pár dní potrvá, nechci ani malovat čerta na zeď, ale myslím, že tento víkend byl poslední "letní". Poslední, kdy jsme si užívali sluníčka v plavkách, u bazénu. Fotku jak se rochním v bazénu jako hrochSmějící se dávat nebudu, tak jenom jedna jiřinkovská.
Soustředění 2011 Brozany

1. září 2011 v 15:45 | isobelka
Sice dnes začal školní rok, ale já vkládám ještě fotku z prázdnin, z Kátina gymnastického soustředění v Brozanech. Trávily tam holky poslední (jediný horký) týden v srpnu a právě díky vysokým teplotám to byla dost velká dřina. Trénovaly plus mínus 5 hodin denně, naučily se novou skladbu na podiovky.


No a dnes šla Káťa poprvé do nové školy, do stejné, kam já nastupovala přesně před 27-mi lety, jenom tenkrát se škola jmenova ekonomická, dnes obchodní akademie. Kačka nebude ale studovat standardní ekonomku, ale ekonomické lyceum. Chtěla jsem ji ráno vyfotit, v novém účesu, novém svetříku a nových botech, ale odmítla, takže fotku nemám žádnou. :-(