Nestíhám

17. října 2011 v 16:47 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Nestíhám psát blog, protože pilně tvořím přáníčka a dárky na Vánoce. Minulý týden v pondělí jsem musela s Loty na veterinu na její první (doufám, že i poslední) operaci. Vyřezávali jí tři tukové boule. Nemluvila se mnou do čtvrtka.
Takhle vypadala druhý den po operaci.Dneska je to již veselejší, jizvy se dobře hojí, koncem týdne jdeme na vyndání stehů....na to se musím ještě psychicky připravit, protože naše Loty je dost hysterická, nesnáší veterináře a nedá na sebe skoro sáhnout, vždy je třeba menšího násilí. O tom, jak probíhá cesta na veterinu bych mohla psát romány....zhruba 300 m od ordinace už zdržuje, 200 m od ordinace už jí musím popohánět, při vjezdu do ulice, kde je ordinace stojí zapřená a musím jí táhnout. V čekárně se pak třese a táhne ke dveřím a chce domů. Při vstupu do ordinace ji musím popadnout a vzít do náručí, protože sama jít odmítá. Na vyšetřovacím stole se vzpírá, skáče dolů a je to dost problém jí vyšetřit, natož dát třeba injekci.

O víkendu oslavila naše Kačka už 16-té narozeniny. Šli jsme na oběd do Číny a pak měli oslavu doma. Kromě jiného dostala k narozeninám nové boty na deseticentimetrovém podpatku, na kterém bych se i já přizabila, bundu a svetřík, kupodivu mi i zapózovala:


A jedna tradiční narozeninová, letos to mám nějaké mázlé.


Přeji krásný začátek pracovního týdne a já jdu pokračovat ve vánočním tvoření.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | Web | 17. října 2011 v 23:26 | Reagovat

Ježííííš,deseticentimetrový podpatek :-D ....to bych teda nemohla,asi bych se zabila :-D  :-D  :-D Ale dcerce moc sluší!!!
Přeju všechno nejlepší k narozeninám!!!!

2 Monika Monika | Web | 18. října 2011 v 18:10 | Reagovat

Držím palce, ať to s pejskem dobře zvládneš. A tvé dcerce to fakt mooooc sluší! No, já bych se na těch podpatcích taky zabila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.