Prosinec 2011

PF

31. prosince 2011 v 10:17 | isobelka

Krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 10:13 | isobelka
Přeji všem návštěvníkům mého blogu krásné a pohodové prožití vánočních svátků, se všemi blízkými s kterými chcete být a hodně radosti večer u vánočního stromečku.


Vánoční cukroví

19. prosince 2011 v 14:38 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Mám hotovo už od počátku minulého týdne, ale nebyl čas nafotit. Každý rok si říkám, že péct nebudu, ale pak mi to stejně nedá. Letos jsem dělala devět druhů (linecké, ischelské, kokosové, vanilkové hrochy :-D, perníčky, plněné ořechy, pracny, plněné košíčky, kuličky s oříškem), od každého pár kousků, protože bych nerada opakovala situaci, kdy jsem napekla dvounásobné dávky a cukroví jsme meli ještě v březnu.
Přeji krásný předvánoční čas, já už si budu jenom užívat, protože mám skoro vše hotovo, kalendáře jsem včera dodělala, už jenom zabalit dárky a čekat na Ježíška.


Čas předvánoční

18. prosince 2011 v 11:07 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Poslední naše dny byly tak trochu hektické. Minulý víkend byl ve znamení oslav narozenin mojí mamky a Kuby. Ve čtvrtek jsem měla poslední "vánoční" hodinu na angličtině a hned poté jsem jela na gymnastickou besídku a po ní ještě posezení v hospodě s trenérkami....kalendáře pro ně měly velký úspěch, tak jsem byla ráda. Původně to mělo být poslední gymnastické vystoupení naší Káti, která se rozhodla s gymnastikou po 11-ti letech skončit, ale nakonec to vypadá, že ještě neskončí, bude se jí nadále věnovat, ale už ne v tak velké míře. V oddíle byla ve své kategorii vyhlášená jako nejlepší.Včera se vdávala moje kamarádka, svatba to byla malá, jenom čtyři dospělí a dvě děti. Dopoledne jsem jí to odsvědčila a pak jsme šli na společný oběd.


Hned ze svatby jsme pak vezli Káťu a její kamarádku do Prahy na Apassionatu. Holky si užily koňskou show a my se mezitím šli podívat do centra města na trhy, na svařák a jak říkám já, nasát vánoční atmosféru. :-DA dnes mě čeká konečně volné odpoledne, budu dodělávat poslední kalendář, chybí asi už jen tři stránky, pak už jenom stránky nalepit do kalendářů a zabalit. Už je jasné, že do Vánoc to stihnu!

Přeji Vám všem krásnou čtvrtou adventní neděli.

Staré Splavy

4. prosince 2011 v 16:40 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Tento víkend jsem ani nepekla, ani nescrapovala, ani neuklízela ani nedělala žádné vánoční přípravy...víceméně mám stejně skoro vše hotovo, zbývá dopéct pár druhů cukroví, dodělat pár kalendářových stránek a dokoupit jeden dárek a udělat další várku pečeného čaje, protože už dochází. Tak jsem práci hodila za hlavu a odjela jsem s kamarádkou do Starých Splavů u Máchova jezera na cvičící a relaxační víkend. A užily jsme si to parádně. Absolvovala jsme 7 hodin cvičení (aerobic, bodystiling, dance aerobic, fitnessjoga, relaxační cvičení) a stihla jsem ještě masáž a 2x si zaplavat v bazénu, který jsme měly zdarma a po večerech s kamarádkou pokecat u vínka. Více takových víkendů! :-D

Hotel Bezděz - zde jsme byly ubytované:


V sobotu nám přálo počasí, tak jsme v pauze mezi cvičením šly na menší procházku, chtěly jsme vidět, jak vypadá Máchovo jezero v zimě, má také své kouzlo:Přeji vám všem krásnou druhou adventní neděli!