Březen 2012

Pódiovka 2010

30. března 2012 v 12:14 | isobelka |  scrapbook
Ještě předtím, než odjedu na sraz do Luk nad Jihlavou...jak já už se těším, musím vložit challengovou stránku za měsíc březen. Téma bylo journaling a syté barvy. Fotky jsou z Českého poháru předloňského roku, kde holky obsadily 1. místo, byl to velký úspěch.


Použila jsem červenou a černou strukturovanou čtvrku, obyčejný žlutý papír z Lidlu, zelený papír z kolekce Capsule od Papermanie, razítko od Kety, zelené číslice jsou samolepky z papírnictví, nápis jsem vyřezala na mašince Craft Robo, značky svorek nevím, protože je mám roztříděné podle barev v zásobnících a červený kruh jsem obšila ručně černou bavlnkou.

Hezký víkend, já budu se svými scrapkolegyněmi tvořit, kecat a nakupovat materiál!!!!!!

Český ráj

28. března 2012 v 22:05 | isobelka |  scrapbook
Diktát tento měsíc vyhlašovala Barta a vybrala krásnou stránku od GENMANOU:


Udělala jsem nějaké změny, ta nejvíce viditelná je, že moje stránka je A4, je to titulka k albu z dovolené (před skoro dvěma lety, ale už finišuji, chybí jenom pár stránek....asi 15 Smějící seSmějící se):


Použila jsem obyčejnou bílou čtvrtku, oranžový papír je z Lidlu a zbytek oboustranné čtvrtky od MME, razítka od Kety, nápis jsem vyřezala na mašince Craf Robo a část mapy z letáku o Českém ráji....stránka za pár korun.
Přeji krásný večer!

Kruhy v kruhu

26. března 2012 v 14:55 | isobelka |  scrapbook
Téma březnového projektu č. 1 vyhlašovala Gabreta a byla to inspirace výtvarným dílem. Přesně obrazem W. Kandinského Kruhy v kruhu:


Moje stránka:


Fotky (bohužel ne moc kvalitní, focené mobilem jednou z trenérek) jsou z poslední pódiovky. Použila jsem čtvrtky z kolekce Capsule od Papermanie, zelenou strukturovanou čtvrtku, obyčejný černý papír, který se dává do kapes alb :-) a samolepky písmenek z papírnictví.

Krásný jarní den!

Jarní víkend

25. března 2012 v 23:03 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Doufám, že jste všichi prožili krásný jarní víkend, počasí bylo přímo ukázkové.
My jsme v sobotu vyrazili na chalupu (já letos poprvé). Po zimě je tam vždy hodně práce. Zatím jsem nedělala úklid vevnitř, to bych v chalupě nejspíše umrzla. Rozhodla jsem se ale zahradničit, resp. začít pěstovat nějakou tu zeleninu, jak to dopadne opravdu nevím, nedělám si moc iluze. Ale jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Smějící seDnes jsme jeli do Prahy - Letňan, na výstavu For Habitat. Výstava byla pěkná, všude spousta krásného nábytku a těch různých bytových doplňků, velikonoční výzdoby a sarapatiček, ale odolala jsem, čemu jsem ovšem neodolala, byly tyto šatičky - dovoz z Francie:


Už se těším na léto a sluníčko, až je budu moci obléknout. Smějící se

Přeji krásný a úspěšný vstup do nového týdne!

Káti pokoj

17. března 2012 v 0:18 | isobelka |  bydlení, chalupa
Před:

Po:

Konečně jsme se zbavili palandy, která byla u Káti nevyužitá a zabírala dost velký prostor. Pokojík je teď víc vzdušný.

Přeji krásný jarní víkend! Mne čeká mytí oken, jarní úklid a kino. :-)

Zámecký park

10. března 2012 v 17:36 | isobelka |  scrapbook
Je tu březen, takže byly vyhlášeny nové podmínky projektu 2012. Podmínka pro projekt 2 byla, vybrat z palety barev alespoň čtyři a pouze ty použít na stránce.

Vybrala jsem si krásné retro fotky z mého dětství, z procházky v zámeckém parku v Trmicích (dříve součást Ústí n. L., nyní již samostatná obec). Bohužel se mi dvoustránka nepodařila lépe nafotit, v reálu jsou barvy mnohem sytější.


Přeji krásný zbytek víkendu!

Svatební album - dokončení

7. března 2012 v 9:48 | isobelka |  scrapbook
O víkendu jsem dokončila svatební album pro kamarádku a v pondělí u skleničky vína slavnostně předala Smějící se:


Challenge únor - Alžběta

1. března 2012 v 23:00 | isobelka |  scrapbook
Dnes byla ukončena únorová challenge. Podmínky byly: fotka černobílá, nebo v barvě sepie, kombinace hnědé barvy s růžovou, modrou, nebo zelenou, kovové komponenty, krajka a malou podmínkou bylo stránku co nejvíce vyzdobit. Pro tento účel jsem si vybrala krásnou fotku maminky mého muže. A jak se mi to povedlo, posuďte sami:


Všechny stránky, které soutěžily jsou zde: http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=1178

Krásný večer, či spíše dobrou noc!