8. scrapbookový sraz

2. dubna 2012 v 9:20 | isobelka |  scrapbook
V pátek odpoledne jsem s taškou osobních věcí a taškou věcí na tvoření vyrazila autem s Verčou na scrapbookový sraz do města Luka nad Jihlavou, do školícího střediska Erudito, kde se sraz konal (pro velký úspěch :-D) již po druhé, pořádala tentokrát Scrapmafie z Brna. V Praze k nám přistoupila ještě Haňule se svojí krosnou a Iriska. V pět hodin jsme po bezproblémové jízdě byly na místě. Některé holky již dorazily před námi a po přivítání a ubytování se jsme všechny začaly okupovat obchůdky Aktijky a Iťi. Po ujišťování se, že nic nepotřebuji a nebudu zbytečně utrácet to dopadlo jako vždy.....tj. utratila jsem vše a domů jsem přivezla 12 Kč. Kolik jsem s sebou vezla nebudu ani raději psát. Smějící se
Po večeři nás Píďalka všechny přivítala a po přípitku nastala volná zábava a prohlížení alb.V sobotu ráno jsme začaly s tvořením. Nejdříve přišla na řadu třicítková stránka. Podmínky byly: tři fotografie, použití materiálu z balíčku (papíry BG a MME, stužky, knoflíčky, svorky, kytičky....vše pestré barvy) a kytičky. Společné tvoření mě moc baví, ta atmosféra nemá chybu, můžu koukat jak se s tím perou ostatní holky, vzájemně si pomáháme, půjčujeme pomůcky, měníme papíry apod.Všechny stránky byly poté vystaveny.


Další na programu byla tvorba přáníček. Přiznám se, že přáníčka mě nebaví, dělám je jenom na Vánoce a občas někomu k narozeninám. Takže jsem se místo přáníčka začala připravovat na tvorbu minialba. Tvořily jsme ze základu od Basic Grey. Na výběr byly tři kolekce: LilyKate, Perhaps a Stella Ruby. Vybrala jsem si poslední jmenovanou. Tvoření se protáhlo do pozdních večerních, spíše nočních hodin. Stihla jsem udělat šest stránek, zbytek mě čeká dodělat doma.

Protože Gabreta odjížděla domů již v sobotu odpoledne, stihla se naše skupinka ještě nafotit.

Nahoře Keta a pod ní Haňule, Vonver, Elion, Andrea, Gabreta a já.

V neděli některé z nás ještě dokončovaly alba, jiné už netvořily, ale dělaly poslední nákupy, řezaly na Big shotu a razítkovaly. Po snídani bylo oficiální zakončení srazu, byly rozdány diplomy za statečnost Smějící se a losovala se cena - krásný pořadač na tužky a jiné drobnosti. Štěstí se usmálo na Haňuli a já jí to moc přeji.


Po snídani ještě nezbytné společné focení.

Nahoře zleva: Koala, Vonver, Jíťa, Iťa, Helge, Claris, Lenka, Tomda, Fidula, Katie s dětmi, já, Petie, Iriska, Kiarka, Aktijka, Haňule, Elion. Dole zleva: Ekulka, Píďalka, Dagulka, Unka, Ivik, Andrea, Keta, Vertom, Katka Trnka, Alchita.
Na fotce chybí Gabreta, Kukik a Mirča, které musely odjet již v sobotu.
My ostatní jsme se postupně rozjížděly do svých domovů v neděli. Některé již dopoledne, zbytek (mezi nimi i já) po obědě. S Verčou, Haňulí a Helge jsme vyjížděly někdy před jednou hodinou, holky jsme cestou vysadily v Praze a v UL jsme byly přesně ve tři hodiny.

Ještě jednou děkuji všem organizátorkám, bylo to skvělé a Verče za odvoz až domů před dům. A za měsíc Liberec!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | Web | 3. dubna 2012 v 8:26 | Reagovat

Ahojky,
teda když vidím ty nádherné hotové stránky, tak mě chytá scrapbooková nálada...jen kdyby na to byl čas... S Terezčiným albem jsem pěkně pozadu, ale už se chystám, že dám vyvolat fotky a snad se k tomu v brzké době dostanu. Ráda bych. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.