Veletrh Kreativita - hobby

6. května 2012 v 10:45 | isobelka |  scrapbook
Tento víkend (4. - 6. 5. 2012) se konal v Praze - Holešovicích 1. Veletrh Kreativita - hobby. Ještě v sobotu ráno, při pohledu na krásné počasí venku, jsem nevěděla, zda jet do Prahy, nebo na chalupu. Nakonec rozhodlo to, když jsem se podívala na předpověď a také to, že Kačka není stále ještě úplně zdravá.

Vyrazili jsme tedy s mužem do Prahy. Než jsem dojeli na místo konání srazu, počasí se pokazilo a vypadalo to, že každou chvíli přijde déšť. Na výstavě toho bylo k vidění hodně. Scrapbook byl zastoupen v několika stáncích, včetně Davony, kde často nakupuji. Všude probíhaly workshopy, korálkovalo se, dělala se přáníčka, tiskalo na trička. Je pravda, že skoro všechno scrapbookové zboží, co jsem viděla, znám. Ale přece jenom je to něco jiného vidět na webu a moci si vše osahat a podívat se. Nákup jsem udělala jenom maličký, přece jenom můj účet dostal po scrapbookovém srazu a kurzu dost zabrat. Smějící se

Několikrát jsem si všechny stánky obešla (většinou sama, protože mého muže to nebavilo, nudil se a nakonec šel na kafe a perník) a asi po dvou hodinách jsem za silného deště ujížděli zpátky domů. Bohužel jsem nestíhala vůbec fotit, tak jenom něco málo:Měla jsem velkou radost, když jsem na výstavě potkala Danču s Iriskou. Danča se byla jenom podívat a bohužel spěchala domů za nemocným synem, Iriska byla na výstavě za Potvor.cz a navlékaly korálky na světový rekord, který je skoro 6,5 tisíce metru, navlečeno měly zatím cca 5 tisíc metrů. Tak držím palce, ať se zadaří!


Můj skromný nákup:


Přeji krásný den a zbytek víkendu (pro někoho prodlouženého)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 10. května 2012 v 19:38 | Reagovat

To musela být pěkná akce:-). Máš spoustu materiálu na další tvoření:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.