Květnová challenge

3. června 2012 v 0:34 | isobelka |  scrapbook
Než se odeberu do říše snů, vyvěsím ještě květnovou challengovou stránku (čekala jsem jenom na ukončení soutěže, které proběhlo před chvílí). Podmínkou bylo udělat stránku na téma dovolená/výlet, dále pak artefakt z této akce a kytka jakákoliv jenom ne papírová.

Moje stránka je z naší dovolené v Řecku, na ostrově Kos. Půjčili jsme si tam tenkrát na dva dny auto a projeli jsme celý ostrov. Zastavili jsme se také v horské vesničce Zia, je to spíše taková atrakce pro turisty, spousta krámků, suvenýrů a jiných lákadel. Samotný ostrov je nádherný, se spoustou památek a krásných pláží, určitě stojí za to ho vidět, moc se nám tam líbilo.


Na stránku jsem použila pouze jednobarevné čtvrtky, modrou a bílou, tyto barvy se v Řecku vyskytují asi nejvíce. Nápis Excursion je ještě z cestovního balíčku ze srazu v Lukách, nápis Zia jsou, pokud se nepletu, úplně první písmenka co kdysi vyráběla Keta, stejně tak jsou od Kety razítka a chipboard foťáku. Artefaktem na stránce je pohled a kytička je látková. Kulatá fotka a fotka vlevo jsou nalepené 3D páskou, takže ze stránky trochu vystupují, což na fotce není vidět, lianu jsem vyřezala na mašince Craft Robo.

Přeji krásnou dobrou noc a příjemnou neděli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KETA KETA | Web | 5. září 2012 v 7:55 | Reagovat

to je taaaak krásná stránka!!!líbí se mi poskládání, ladění... přestože je plná, působí vzdušně. fakt se ti moc povedla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.