Srpen 2012

Holčičí a tak trochu i scrapbookový víkend

26. srpna 2012 v 21:55 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Ještě plná dojmů píši tento článek. Strávila jsem totiž báječný víkend se svými kamarádkami - scrapařkami u jedné z nás - Dáši, v Žatci. Dášu jsme poznaly na posledním kurzu v Liberci, vlastně ona si nás tak trochu našla sama a zapadla tak krásně do naší party. Jako hostitelka byla skvělá, celý víkend se starala o naše blaho a pohodlí. Smějící se Její domeček v centru města zařízený ve venskovském stylu nemá chybu, stejně tak jako nádherná zahrada, kde jsme také trávily hodně času. S Dášiným svolením dávám fotku jejich krásného domku.

V pátek se nás tak u Dáši sešlo dohromady sedm, přijela Gabreta, Keta, Vonver, Haňule, Ája a já. Chyběla nám Monča, ale hodně jsme na ní vzpomínaly a těšíme se, že na nějakém příštím setkání nebude chybět. Kromě samozřejmě klasického ženského tlachání o všem možném a o scrapbooku jsme také pracovaly....no pracovaly je asi silné slovo....řezaly jsme na Big Shotu, razítkovaly a v sobotu jsme si pomocí gumových razítek a barev na textil udělaly zajímavá trika.Nová trika v akci.

Na fotce se díky sluníčku skoro všechny pěkně šklebíme. Smějící se


Užili jsme si i grilování.


V neděli některé z nás spěchaly domů, ostatní si ještě udělali (píšu měkké i, protože to bylo společně s Gabretiným a mým manželem) procházku po krásách města Žatce, Dáša byla skvělá průvodkyně a vše jsme zakončili skvělým obědem v místní pivovarské hospodě. Jako závěr léta jsem si myslím ideálnější víkend nemohla přát.Smějící se


Moje tečka na závěr - losos na špenátu se šťouchanými bramborami.

Dáši, ještě jednou moc díky za všechno, vám všem holky za milou společnost, byl to krásný víkend, myslím, že všechny jsme si ho užily, nasmály se, probraly vše možné a doufám, že se brzy opět uvidíme.

Krásný večer, děkuji za návštěvu a přeji příjemný zbytek prázdnin.