Září 2012

8. B

24. září 2012 v 9:25 | isobelka |  scrapbook
Stránka je z minulého týdne, jenom nestíhám vkládat, pracuji totiž už na vánočních přáníčkách, která chci mít hotova do konce měsíce. Pak už budu dělat na kalendářích, čeká mě jich udělat minimálně osm.


Použila jsem jako podklad čtvrtku od WeR, kterou jsem postříkala minimisterem, čtvrtky od MME, žlutou strukturovanou čtvrtku jsem projela mašinkou Texture Boutique a osmirkovala, chipboardy od Kety a ze srazíku v Liberci, razítka od Kety, negativ jsem vyřezala na plotru a nápis jsou chipboardy od Woodware obarvené černým inkoustem.

Přeji krásný podzimní den!

Jak to dopadlo.....??????

23. září 2012 v 18:30 | isobelka |  scrapbook
Jak to dopadlo se Smashem pro Kačku????? Nenapsala do něj ani řádku, takže přijde předělat a bude sloužit na naší příští dovolené. Ale jinak si to Kačka v Itálii pěkně užívala.

A vy si užijte závěr víkendu, krásný večer! :-)

Smash pro Kačku

15. září 2012 v 11:58 | isobelka |  scrapbook
Kačka včera odjela se školou do Itálie. Na cestu, kromě nezbytných věcí, jsem jí přibalila také smash. Desky jsem udělala z kartonu, obalila papírem, který nám přivezla na srazík do Žatce Andrea a ozdobila papíry (zbytky z cestovní sady ze srazu v Lukách) razítky od Kety, Aladine a krásných razítkem Journal, které jsem si natiskla u Dáši v Žatci (značku razítka bohužel neznám), foťák je chipboard opět od Kety.
Stránky jsem nařezala ze čtvrtek, které jsem už nezdobila, jenom ošmudlala strany inkoustem a sem tam dala nějaké razítko, nejvíce od Kety, protože jejich razítek s cestovní tématikou mám milion. Na zadní stranu desek jsem přilepila kapsičku (nevím už od koho, myslím, že ji mám z nějaké hrabárny z nějakého srazu) a do ní podle vzoru Gabrety jsem dala lepítka z papírnictví, na které jsem natiskala další razítka, také většinou od Kety. Kačka si je tam bude moci lepit až bude do deníku psát....pokud do něj bude psát.Smějící se
Přeji krásný víkend, já začínám pracovat na vánočních přání. Smějící se

Po prázdninách...

6. září 2012 v 8:08 | isobelka |  scrapbook
Máme tu září, doufám, že jste všichni po prázdninách odpočinutí. Já plná elánu začala zase scrapovat. Nejdříve jsem dodělala stránku, která mi tady ležela už tři měsíce!!!! Je to stránka podle červnového diktátu, který zadávala Fidula.Dále jsem udělala stránku do projektu 2 - září, kde tématem byla škola a alespoň jedna školní pomůcka (u mne je to tužka).


Letní deník mám stále rozpracovaný a momentálně půjde asi trochu stranou, protože teď mě čeká Smash, Kačka jede příští pátek se školou do Itálie. Také už začínám přemýšlet nad vánočními přáníčky a samozřejmě i letos budu dělat kalendáře, protože Vánoce, co si my scrapařky budeme povídat........ se blíží. Smějící seSmějící seSmějící se

Hezký den všem!