Prosinec 2012

Poslední kalendář

31. prosince 2012 v 10:01 | isobelka |  scrapbook
Je poslední den roku a já vkládám poslední kalendář. Je to kalendář pro neteř Aničku a opět je to kalendář nástěnný.
Přeji Vám všem veselého Silvestra a aby ten nový rok byl ještě lepší jak ten starý! :-)

Kalendáře 2013 - pokračování 4

30. prosince 2012 v 9:53 | isobelka |  scrapbook
Pátý (z těch šesti, co jsem předávala o Vánocích) kalendář byl pro švagry a je opět stolní, stránky 15 x 15 cm.
Přeji krásný předposlední den roku!

Kalendáře 2013 - pokračování 3

29. prosince 2012 v 10:49 | isobelka |  scrapbook
Další kalendář byl pro Kubu a Petru a byl to kalendář stolní, stránky o velikosti 15 x 15 cm.
Krásný den a víkend!

Kalendáře 2013 - pokračování 2

26. prosince 2012 v 11:14 | isobelka |  scrapbook
Třetí kalendář, který jsem na Štědrý den předávala byl pro mého muže. Udělala jsem mu kalendář stolní, který je praktický, jednak se do něho dají psát poznámky a pak stránky s kalendářem a stránky kam se lepí fotky jsou zvlášť.

Počítáte správně, stránek není dvanáct, ale čtrnáct, do tohoto kalendáře se jich tolik vejde. :-) Krásný druhý svátek vánoční přeji, já jdu dnes předávat zbylé kalendáře. :-)

Kalendáře 2013 - pokračování

25. prosince 2012 v 17:19 | isobelka
Další kalendář, který jsem včera předala byl pro mojí mamku.
Přeji krásný sváteční večer!

Kalendáře 2013

25. prosince 2012 v 10:33 | isobelka |  scrapbook
Tak a je po všem....doufám, že Vám Ježíšek nadělil spoustu hezkých dárečků. Já mám konečně Big Shot, takže večer jsem ho u Popelky už "zajížděla", ale všechny šablony jsem vyzkoušet nestihla. Ale o něm tu psát nebudu, myslím, že by to bylo i celkem zbytečné, protože každá skoro každá scrapařka ho už vlastní a úplně každá ví o co se jedná. Včera jsem darovala první tři kalendáře, toto je první z nich, je pro manželovi rodiče. Jsou na nich naše společné rodinné fotky a fotky vnoučat.

Pokračování zase příště. :-) Přeji Vám krásný Boží hod vánoční!

Šťastné a veselé!

24. prosince 2012 v 1:42 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Přeji Vám všem krásné, veselé a pohodové prožití Vánoc!


Přáníčka

12. prosince 2012 v 23:10 | isobelka |  scrapbook
Tak jak pokračujete s přípravami na Vánoce? Já dneska ozdobila cukroví, jediné co mi chybí jsou marokánky, které budu dělat příští týden a ještě musím slepit krémem ořechy. Zabalila jsem dárečky na zítřejší vánoční gymnastickou besídku a dodělala pár přáníček. Foto některých:

Přáníčka se sněhuláky - inspirace Hero Arts. Skoro na všech přáníčkách jsem použila razítka od Kety.
Krásný večer a dobrou noc!

První kalendáře

11. prosince 2012 v 16:36 | isobelka |  scrapbook
Ve čtvrtek má Káťa gymnastickou vánoční besídku na které se bude po více jak 12-ti letech intenzívního trénování loučit s gymnastikou, trenérkami a kamarádkami. Dárečky mám hotové, opět to budou kalendáře a obrázky. Myslím, že můžu dát fotky, protože nepředpokládám, že někdo z nich navštěvuje můj blog.


Kalendáře jsou dvouměsíční, tudíž do jednoho se vleze šest stránek. Teď už jenom zabalit (musím ještě udělat visačky) a předat....doufám, že se budou líbit.

Krásný večer!

Náš adventní

6. prosince 2012 v 13:41 | isobelka |  scrapbook
Nějak poslední dobou blog "flákám", ne že bych vyloženě nestíhala, protože dárky mám nakoupené, cukroví upečené, finišuji s kalendáři a přáníčky, okna umytá už od minulého měsíce a úklid dělám průběžně. Ale vždy když mám chvilku tak se najde něco důležitějšího, co dostane přednost, teď mi docvaklo, že ještě nemám vytištěné scany z angličtiny, co mi dneska posílala moje učitelka a angličtinu mám od čtyř. Tak v rychlosti alespoň náš adventní kalendář...jak jinak než papírový, scrapbookový. Dělala jsem ho ve svých sc začátcích, někdy před třemi, čtyřmi lety. Dneska bych ho samozřejmě už určitě udělala jinak a asi lépe, ale předělávat nebudu. V šuplíčkách má Kačka zabalené drobné dárky a sladkosti.


Přeji krásný den, u nás chumelí a chumelí. :-) A já slibuji, že budu pilná, o víkendu dodělám kalendáře, přáníčka a pak se zde konečně pochlubím. :-D

Výstava Kreativita - Hobby

3. prosince 2012 v 10:51 | isobelka |  scrapbook
Adventní víkend pro mne nemohl asi začít lépe - návštěvou výstavy Kreativita - hobby a setkáním se scrapařkami. V sobotu ráno jsem vstávala už v šest hodin (resp. ještě před šestou, protože se budím vždy pár minut před tím, než mám vstávat, nepotřebuji ani žádného budíka) abych už před osmou hodinou byla na nádraží a stihla vlak do Prahy v 8.13 hod. A ejhle! Vlak měl 120 minut zpoždění (tak to jsem klidně mohla spát až do sedmi) takže jsem musela hodinu čekat na další, venku mráz, na nádraží moc teplo také nebylo, tak jsem se šla zahřát do našeho nákupního centra, cestou okolo vánočních trhů. V nákupním centru bylo teplo, jenom pár lidí a kdyby si vedle mne na lavičce bezdomovec právě neustlal ke spánku, vydržela bych tam i déle. Další vlak jel už naštěstí přesně a něco po desáté jsem byla v Praze, pak ještě jednu stanici tramvají číslo 17 a byla jsem na místě. Ještě před pokladnami jsem potkala Monču a společně jsme vystály menší frontu. Na výstavě jsme se pak setkaly s Gabretou, Haňulí, Kamčou a samozřejmě s Iriskou, která tam stejně jako na jaře byla za potvor.cz a prodávala své krásné notýsky a přáníčka. Později jsme se ještě setkaly se Screblou a Tomdou.
Společné foto (za fotky moc děkuji Kamče):
s Honzou Musilem:Ve dvě hodiny jsme se pak přemístily do pizzerie na Anděla, kde se k nám přidala ještě Lenzie. U porta, pizzy a jiných dobrot jsme probraly všechno možné a také došlo na předání drobných dárečků. Já pro holky koupila vosky do aromalapičky, na které jsem udělala vánočně ozdobené krabičky:

Tyhle vosky jsem objevila teprve nedávno, jsou úžasné, krásně voní, doporučuji.

Jedna společná z pizzerie (opět děkuji za foto Kamče):


Okolo půl šesté jsme se pomalu začaly rozcházet, já měla sraz s mužem na Černém Mostě a šli jsem ještě něco nakoupit do Ikey, Gabreta spěchala na sraz s mužem a do kina, ostatní holky domů, protože jsou všechny z Prahy, měly to kousek. :-)
Hani, díky za organizaci srazíku, bylo to skvělé, doufám, že se zase brzy setkáme. Všem přeji krásný adventní čas.

PS. Ještě jedna věc se mi na výstavě líbila a tou byla Dárkiáda, každý kdo přišel na výstavu mohl přímo na místě, nebo už si mohl přivézt z domova vyrobený dáreček, nebo přáníčko. Všechna přáníčka a dárky poputují do domovů pro seniory, opuštěným babičkám a dědečkům a já doufám, že udělají radost.
Můj dárek byl vyšívaný obrázek anděla a přáníčko (bohužel jsem ho před vyfocení dala do obálky a zalepila...ehm..no :-D )


Více o výstavě a srazíku si můžete přečíst na blogu u Gabrety, tady a také tady.