Výstava Kreativita - Hobby

3. prosince 2012 v 10:51 | isobelka |  scrapbook
Adventní víkend pro mne nemohl asi začít lépe - návštěvou výstavy Kreativita - hobby a setkáním se scrapařkami. V sobotu ráno jsem vstávala už v šest hodin (resp. ještě před šestou, protože se budím vždy pár minut před tím, než mám vstávat, nepotřebuji ani žádného budíka) abych už před osmou hodinou byla na nádraží a stihla vlak do Prahy v 8.13 hod. A ejhle! Vlak měl 120 minut zpoždění (tak to jsem klidně mohla spát až do sedmi) takže jsem musela hodinu čekat na další, venku mráz, na nádraží moc teplo také nebylo, tak jsem se šla zahřát do našeho nákupního centra, cestou okolo vánočních trhů. V nákupním centru bylo teplo, jenom pár lidí a kdyby si vedle mne na lavičce bezdomovec právě neustlal ke spánku, vydržela bych tam i déle. Další vlak jel už naštěstí přesně a něco po desáté jsem byla v Praze, pak ještě jednu stanici tramvají číslo 17 a byla jsem na místě. Ještě před pokladnami jsem potkala Monču a společně jsme vystály menší frontu. Na výstavě jsme se pak setkaly s Gabretou, Haňulí, Kamčou a samozřejmě s Iriskou, která tam stejně jako na jaře byla za potvor.cz a prodávala své krásné notýsky a přáníčka. Později jsme se ještě setkaly se Screblou a Tomdou.
Společné foto (za fotky moc děkuji Kamče):
s Honzou Musilem:Ve dvě hodiny jsme se pak přemístily do pizzerie na Anděla, kde se k nám přidala ještě Lenzie. U porta, pizzy a jiných dobrot jsme probraly všechno možné a také došlo na předání drobných dárečků. Já pro holky koupila vosky do aromalapičky, na které jsem udělala vánočně ozdobené krabičky:

Tyhle vosky jsem objevila teprve nedávno, jsou úžasné, krásně voní, doporučuji.

Jedna společná z pizzerie (opět děkuji za foto Kamče):


Okolo půl šesté jsme se pomalu začaly rozcházet, já měla sraz s mužem na Černém Mostě a šli jsem ještě něco nakoupit do Ikey, Gabreta spěchala na sraz s mužem a do kina, ostatní holky domů, protože jsou všechny z Prahy, měly to kousek. :-)
Hani, díky za organizaci srazíku, bylo to skvělé, doufám, že se zase brzy setkáme. Všem přeji krásný adventní čas.

PS. Ještě jedna věc se mi na výstavě líbila a tou byla Dárkiáda, každý kdo přišel na výstavu mohl přímo na místě, nebo už si mohl přivézt z domova vyrobený dáreček, nebo přáníčko. Všechna přáníčka a dárky poputují do domovů pro seniory, opuštěným babičkám a dědečkům a já doufám, že udělají radost.
Můj dárek byl vyšívaný obrázek anděla a přáníčko (bohužel jsem ho před vyfocení dala do obálky a zalepila...ehm..no :-D )


Více o výstavě a srazíku si můžete přečíst na blogu u Gabrety, tady a také tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | E-mail | 4. prosince 2012 v 12:03 | Reagovat

Bylo to moc prima setkání, všechny jsem vás ráda viděla  ( proto jsem si to taky zorganizovala ;-) ) PS. A voním si tu tím aromatickým voskem a je fakt bezvadný.

2 isobelka isobelka | Web | 4. prosince 2012 v 15:19 | Reagovat

Jo, jo, vosk je bezvadný, narazila jsem na ně na netu, někde jsem to četla u někoho na blogu, že jsou super, tak jsem hned zjistila, kde je u nás prodávají a zašla tam. Teď jsem ještě objevila stánek na vánočních trzích, kde mají větší výběr a levnější, tam ještě udělám nájezd. Setkání super, také jsem ráda všechny viděla. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.