Leden 2013

Scrapbookový sraz

30. ledna 2013 v 15:43 | isobelka |  scrapbook
Třetí a poslední stránka z mého víkendového tvoření. Fotka je z loňského srazu v Lukách nad Jihlavou.


Podklad je čtvrtka od firmy Basic Grey, dále pak jsem použila jednobarevné papíry a čtvrtky, výseky z BS, visačku Kaiser Craft a razíko Keta. A už se moc těším na další sraz, tentokrát se bude konat v Praze.

Hezký den!

3+1

29. ledna 2013 v 8:34 | isobelka |  scrapbook
O víkendu se mi podařilo udělat tři třicítkové stránky, jedna z nich je tato:


Použila jsem strukturovanou oranžovou čtvrtku, bílou s embossovanými puntíky, čtvrtku Capsule, výseky z BS, razítka Keta, visačku Kaiser Craft a na závěr vyšila černou bavlnkou kolečko.

Hezký den, já jdu k zubaři, tak nevím, jestli bude hezký :-(

5 let

28. ledna 2013 v 14:12 | isobelka |  scrapbook
Některé stránky Kátina alba musím předělat, protože jsem je dělala v dobách mých scrapbookových začátků (v roce 2008) a jsou hrozné. Tak je to i s těmito fotkami, starou stránku se dávat nebudu, stačí, že je v galerii na scrapbook.cz. :-D


Podklad je embossovaná bílá čtvrtka od Bazzil Basics, původně koupená na svatební album, strukturovaná červená...nalepená obráceně...ehm i to se stane :-D, kostičkovaná Capsule ladící k šatům, pak už jenom žlutý proužek papíru, černý okraj je udělaný pomocí raznice od Marthy Stewart, bílá samolepící krajka z Nanu Nana, papírové kytičky, svorky, lístečky a nápis udělaný na BS.

Pěkné pondělí a úspěšný začátek týdne!!!!

17. narozeniny

26. ledna 2013 v 20:58 | isobelka |  scrapbook
Nevím, jestli někdy dodělám Kačky album. Zatím mám stránky jen z několika posledních let a i tak jsem už musela koupit druhé album, protože do jednoho se nevešly. Chybí mi stránky z doby, kdy byla malá, ale v té době jsme fotili na obyčejný foťák, takže fotky nemám uložené v pc. Samozřejmě mohu fotky oscanovat, ale je to zdlouhavé a moc se mi do toho nechce. Negativy mám schované, proto přemýšlím o zakoupení dia scanneru, pokud s ním máte někdo zkušenosti, budu ráda, když mi napíšete.


Schovávám všechno, co by se mi mohlo hodit do scrapbooku, různé visačky od oblečení, obaly (v poslední době jsem využila třeba obaly od embossovacích kapes), stužky, staré řetízky, přívěšky apod. Já i na ulici seberu třeba knoflík, co někdo ztratil!!!! Také žádný sc papír, ač mi tady leží třeba od začátku mého scrapování nevyhodím. Proužkovaný a kolečkový papír mám ze sady, kterou mám určitě nejméně čtyři roky. Byla netknutá, ale já věděla, že na ní někdy dojde. Je to sada od fmy WeR. Dále jsem na stránku použila jednobarevné čtvrky a papíry, razítko od Kety, letitou visačku z jedné letité sady :-) a nápis vyřezala na BS a plotru.
Hezký večer!

Stužkování

24. ledna 2013 v 10:47 | isobelka |  scrapbook
Včera večer byla vyhlášená další podmínka a to stužkovaná, buď použít na stránce stužky, nebo udělat stránku přímo z této akce. Už dlouho mi doma ležela fotka ze stužkování, stužka a pozvánka na ples (stránku se společným fotem z plesu jsem už dělala). Tak jsem po dlouhé době udělala zase stránku do svého alba (sc alb mám několik: rodinné, Kačky, svoje, svatební, Lotynky a několik z dovolených).


Základ je červená strukturovaná čtvrtka, pak černá a růžová, výseky a pásky udělané pomocí raznice Martha Stewart, visačka je už letitá z nějaké sady, zakoupené v mých scrapbookových začátcích. Nápis je vyřezaný na plotru a obarvený zlatým inkoustem. Pozvánka je nalepaná tak, aby se dala rozložit, uvnitř je datum a místo konání plesu, jména všech maturantů a citát. Na stužce, která už lety vybledla, je napsáno: Přestáváš snít, přichází probuzení. Teď v lednu to bylo přesně 25 let od této akce!

Krásný zimní den!

Školní fotky

20. ledna 2013 v 12:41 | isobelka |  scrapbook
Na scrapbook.cz byla vyhlášená další, již třetí, podmínka a to cákance, kaňky. Vytáhla jsem dvě školní fotky z doby, kdy Káťa byla ještě na základce a včera obě scrapla.Stránky patří k sobě, proto jsem je stejně vyladila. Základem byly opět jednobarevné strukturované čtvrtky, bílé jsou od Bazzill Basics Paper, ostatní papíry jsou zbytky různých papírů, nápisy jsou výseky z BS, nápis Extra je z visačky od nových džínů (extra short), hodně jsem také používala razítka Keta. A nemůžu si vzpomenout, od koho mám červený foťák se srdíčkem, vím, že jsem ho dostala v Holešovicích, tak se holky přiznejte od které ho mám???? :-D

Krásný zbytek víkendu!

Můj projekt 2013

19. ledna 2013 v 22:41 | isobelka |  scrapbook
Asi před půl rokem jsem si koupila album a spoustu doplňků a kapes od firmy Simple Stories a rozhodla se udělat pro tento rok něco mezi kronikou, deníkem, sc albem a normálním albem. Chci dělat každý měsíc stránku o tom co se událo v ten daný měsíc, sc stránku z jakékoliv akce (rozměr stránek, které se vejdou do alba je 16 x 21 cm) a zbylé fotky nastrkat do kapes, jako u normálního alba. Hned po novém roce jsem si ozdobila desky alba a tento týden udělala první stránku, jsem zatím aktuální a doufám, že mi to tak vydrží po celý rok. Držte mi palce!Na titulku jsem použila čtvrtky od firmy Basic Grey, na stránku samé zbytky papírů, pak všude výseky z BS a raznic a razítka Keta.

Přeji krásný zbytek víkendu!

4 a půl

16. ledna 2013 v 16:51 | isobelka |  scrapbook
Jak už jsem psala, na scrapbook.cz probíhá opět celoroční soutěž. Podmínkou pro druhý týden bylo použití papírové lepící pásky - tissue. Mám jich doma několik a zatím stále čekaly na své použití.


Jako podklad jsem použila obyčejnou žlutou scrapbookovou čtvrtku, dále pak čtvrtky zn. Capsule a MME, výseky z BS (včetně nápisu), tři razítka od Kety, papírové kytičky, svorky. Papír se šestiúhelníky je opět část obalu od embossovací kapsy a málem bych zapomněla na to, že jsem také použila novou raznici zn. Martha Stewart. Papírová páska na fotce není moc vidět, je na modrém proužku papíru z Lidlu.

Krásný podvečer!

Noční liftování

13. ledna 2013 v 15:33 | isobelka |  scrapbook
Včera večer a v noci jsem se zapojila do liftování společně s Gabretou a Haňulí. Stránku od Joanne vybrala Haňule, které za to děkuji, protože se mi podle ní tvořilo skvěle, mám ráda jednofotkové stránky. Obrátila jsem kompozici, což bylo tak trochu nechtíc, protože jsem špatně natiskla razítko...Rozpačitý

Předloha od Joanne:


stránka Gabrety:


stránka Haňule:


moje stránka:


Kromě bílé a černé čtvrtky jsem použila čtvrtky ze sady od firmy K&Company, koupené kdysi dávno při první návštěvě kreativního obchůdku v Zittau. Dále razítka od Kety, nápis oslava je vyřezaný na plotru, pak už jenom dva knoflíky, svorku, kousek stužky a bylo hotovo.

Přeji krásný zbytek víkendu!

Vojna

10. ledna 2013 v 13:14 | isobelka |  scrapbook
Zdravím všechny a přeji krásný zamračený den, alespoň u nás je pořád ošklivo. Včera jsem místo cvičení (namohla jsem si svaly a dala si pauzu) scrapovala a vznikla jedna vojenská stránka do rodinného alba. Na fotce je můj muž v dobách dávno minulých.


Použila jsem červenou a hnědou čtvrtku, maskáčovou oboustrannou čtvrtku zn. Crate Paper, maskáčovou stuhu koupenou v galanterii na dovolené v Sušici Smějící se, část razítka od Kety, razítko ostnatého drátu, tyrkysový karton je z obalu od embossovací kapsy, chipboard hvězdy mám opět od Kety, jenom jsem je černě nabarvila. Písmenka velká jsou vyříznutá na BS a malá jsou samolepky z papírnictví.

Přeji hezký den!

Lyžák

8. ledna 2013 v 14:34 | isobelka |  scrapbook
Po delší pauze, kdy jsem dělala vánoční přáníčka a hlavně kalendáře se opět vracím k tvorbě třicítkových stránek. Plánů a restů mám hodně, několik nedodělaných alb také. Na scrapbook.cz byla vyhlášená nová soutěž, s novými pravidly, kam jsem se přihlásila, protože taková akce mě vždy tak trochu "nakopne" k tomu, abych více scrapovala. Každý týden budou vyhlašovány podmínky, první podmínkou jsou kruhy a kolečka.


Kromě žluté čtvrtky od WeR jsem použila samé jednobarevné strukturované čtvrtky, razítka Keta, výseky z mého vánočního dárku - Big Shotu a raznic. Nápis Oh happy day je zbytek sc papíru, jehož značku už nevím, lepící pásku s vločkami mám myslím od Monči.
Přeji hezký deštivý den, tak akorát stvořený pro nějakou kreativní činnost! :-)