Můj projekt 2013 / 2

3. února 2013 v 9:38 | isobelka |  scrapbook
Minulý týden jsem byla s Gabretou v Praze, podívat se na místo dubnového srazíku a domluvit se na stravování v místní restauraci. Nevybraly jsme si zrovna dobrý den na cestování, protože od rána sněžilo, ale to nám na náladě neubralo. Já jela vlakem, Gabreta autem, sraz byl na Václaváku, pak už jsme se přemístily metrem a autobusem do sportareálu v Satalicích, kde se bude konat dubnový scrapbookový sraz. Prohlédly jsme si penzion a pak skončily v restauraci, kde jsme se s majitelem na všem dohodly a daly si skvělý oběd i zákusek. :-D Také jsem udělaly pár fotek, aby bylo na stránky do deníku.


Gabreta byla vyladěná do oranžova, tak jsem stránku udělala podle jejího outfitu. :-D :-D :-D Použila jsem oranžovou čtvrtku zn. MME, obyčejnou zelenou strukturovanou čtvrtku, razítko Keta, samolepky písmenek z papírnictví, výseky vloček z BS a raznice, borduru jsem udělala pomocí okrajové raznice Martha Stewart. Mapky mám z letáčku, který jsem si vzala v penzionu, ale sáhla jsem vedle...po anglickém, takže příště si musím vzít český. :-)

Pro představu, takto vypadá celá dvoustránka. Z druhé strany stránky vlevo jsou ještě vložené další fotky nás v restauraci, jak hodujeme a účet, ale to sem dávat nebudu. :-D


Zpracovala jsem i jízdenky z vlaku, metra, autobusu, vizitku z restaurace, využila jsem razítka Keta a zbytky čtvrtek. Musím říct, že tento typ alba mě hodně baví. Je to rychlé, jednoduché, jenom škoda, že teď se toho u nás moc neděje, co by stálo za to scrapnout.
Krásnou neděli!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.