Spolu (1970)

14. února 2013 v 7:17 | isobelka |  scrapbook
Na scrapbook.cz to díky celoroční soutěži teď hodně žije. Kromě podmínek teď Katie vymyslela akci Valentýn, udělat stránku, která evokuje lásku, např. použít srdíčka, červenou barvu apod. Měla jsem nejdříve problém s fotkami, které vybrat, žádné zamilované nemám. Až jsem narazila na tyto, dlouho odkládané fotky. Nevěděla jsem si s nimi moc rady, protože jsou sice barevné (v té době se fotilo hlavně černobíle) ale hodně zažloutlé. Tak to nakonec vyhrála stará dobrá sada Sugared od Basic Grey.


Na fotkách jsem já s mojí mamkou. Smějící se Kromě čtvrtek BG jsem použila ještě různé výseky, kytičky, samolepící perličky a nápis vyřezaný na BS.

Přeji krásný den a pokud slavíte tak pěkného Valentýna (my oslavili už tak trochu včera, byli jsme na večeři, na skvělém pštrosím tataráku..ňam....samozřejmě jsem musela zdokumentovat, aby bylo na záznam do deníku). Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cats-milly cats-milly | Web | 18. února 2013 v 19:55 | Reagovat

Vypadá to báječně - ještě že nějaký koumák to focení vymyslel - fotky jsou báječná věc...a ty staré mají své kouzlo a duši ;-) A díky scrapbooku z nich můžeme udělat hotový poklad ! Přeji hodně štěstí !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.