Duben 2013

Scrapsraz Praha - Satalice (26. - 28. 4. 2013)

30. dubna 2013 v 7:13 | isobelka |  scrapbook
Kdyby nebylo Gabrety, nikdy bych se do pořádání srazu asi nehrnula. Mluvit jsme o něm začaly někdy koncem minulého, nebo začátkem tohoto roku. Na netu jsme hledaly vhodné místo k jeho pořádání a nakonec padl výběr na Prahu, sporthotel Satalice. V lednu jsme se pak byly na místě podívat a dohodnout podrobnosti. Hanka měla na starosti penzion, já byla přes jídlo. Program jsme ladily společně. Protože je jaro (konečně) téma srazu bylo "Láska".


V pátek jsme s Gabretou a Dančou dorazily do penzionu jako první, po ubytování a obědě v restauraci jsme připravily tvořící místnost, (připravily jsme holkám místa na tvoření a dárky) a místnost kam jsme umístily obchůdky - Dančin - ScrapArt a KoMy - Scrapglamour. Protože bylo krásné (letní) počasí, seděly jsme u penzionu, popíjely kafe, jedly nanuky a vyhlížely ostatní holky. V 19 hodin už byly všechny na místě a sraz mohla Gabreta oficálně zahájit. :-) (Bohužel foto z večeře s přípitkem nemám, zapomněla jsem vyfotit :-( ). Jak je to na těchto a podobných srazech asi běžné, prohlížely jsme alba, nakupovaly a povídaly si dlouho přes půlnoc.


Ráno po snídani jsme se přemístily do tvořící místnosti a zhruba v devět hodin se holky pustily do tvoření. Tentokrát si materiál všechny přivezly samy, k dispozici byly podkladové papíry a velká bedna odstřižků, kterou přivezla Gabreta. Já přivezla Big Shot, který se skoro nezastavil. :-) Holky byly rozdělené do skupinek a každá skupinka si vylosovala jednu podmínku. Podmínky nebyly těžké, aby to nějak nenarušovalo případné kompozice, které měly některé připravné. Stránky byly nádherné všechny, asi bych měla problém se rozhodnout pro kterou hlasovat.


Odpoledne pak holky tvořily visačky na památku. Když byly všechny hotové, každá si vylosovala jednu, kterou si pak odvezla domů.


Odpoledne proběhlo také společné focení před penzionem s úžasnými deštníky, které sehnala Gabreta.


V neděli se konala ještě tombola a pak už jenom loučení a odjezd domů. Děkuji vám všem, které jste přijely, ráda jsem všechny viděla a ráda jsem poznala i nové tváře. Díky Danče a Marušce, že přivezly svoje obchody a hlavně Gabretě, která se do toho všeho pustila, sehnala sponzory a byla hlavní organizátorkou. Těším se zase někdy příště!

PS. Sraz očima Gabrety, Irisky, Helge, Vonver, Pupi, Šárka a Screbla.

Shabby chic

18. dubna 2013 v 7:38 | isobelka |  scrapbook
Stránka do třetího měsíčního projektu na scrapbook.cz, který vyhlašuje Gabreta. Téma bylo shabby chic.


Použila jsem čtvrtky Basic grey, kolekce Sugared, krajku, svorky, kytičky, nápis a filmový pás jsem vyřezala na BS.

Díky za návštěvu a přeji krásný jarní den!

9 let

10. dubna 2013 v 14:19 | isobelka |  scrapbook
14. podmínkou v celoroční soutěži na scrapbook.cz, bylo použití vlaječek. Podmínka celkem jednoduchá. Udělala jsem stránku v pastelových barvách, které moc nemusím, ale sem se mi hodily. Ladila jsem podle fotky - modrá, růžová a žlutá.


Podkladová čtvrtka je pastelově růžová, použila jsem také nové chipboards, které jsem si přivezla od Danči - ScrapArt, dortovou podložku a letité knoflíky ve tvaru motýlků, které mám z dob svých scrapbookových začátků. Nápis jsem vyřezala na BS s pomocí nové šablony Wanted.

Děkuji za návštěvu a přeji příjemný jarní den!

Legrace

4. dubna 2013 v 14:49 | isobelka |  scrapbook
Letní veselá stránka do mého alba, když máme teď pořád zimu. :-)


Použila jsem bílou strukturovanou čtvrku, kterou jsem postříkala minimisterem s černým inkoustem Distress smíchaným s vodou, tyrkysovým sprejem Dylusions, oranžový letitý papír neznámé značky, oboustrannou čtvrtku ILS, výseky z BS, filmový pás, svorky, nové chipboards a razítka Keta.

Hezký den a díky za návštěvu!

Březnová challenge

1. dubna 2013 v 18:05 | isobelka |  scrapbook
Březnová challenge, kterou vyhlašovala Gabreta, jako výherkyně únorové byla ve znamení Orientu. Podmínkou bylo použití barev z této palety: červená-bordó, písková, zlatá, tyrkysová, fialová. oranžová, dále se pak na stránce měla objevit výšivka a kamínky, nebo korálky.

Anička mi poslala svoje krásné fotky, které se mi k tomuto tématu hodily.


Použila jsem černou strukturovanou čtvrtku, vellum s motivem růží, kovové ozdoby, kamínky, peříčka, brads, černou krajku, nápis jsem vyřezala na BS a nabarvila zlatým inkoustem. Výšivku jsem udělala zlatou bavlnkou. Jsem ráda, že se stránka líbila a obsadila 3. místo!

Krásný zbytek Velikonoc přeji!