Květen 2013

Můj projekt 2013/6

30. května 2013 v 7:34 | isobelka
O deštivém víkendu jsem udělala dvě stránky do letošního projektu. Jednu z našeho pražského scrapbookového srazu, druhou z chalupy, zatím z mé jediné návštěvy tam....vyjímečně bylo hezké "letní" počasí. Používala jsem kromě zbytků papírů a čtvrtek, chipboards a razítka Keta.Přeji krásný deštivý den!

Kačka - 8 let

23. května 2013 v 9:51 | isobelka |  scrapbook
Po menší pauze jsem včera udělala zase jednu třicítkovou stránku Kátě do alba. Použila jsem nová razítka Keta, čtvrtku Bo Bunny od Danči, ze srazu v Praze, zbytky papírů, výseky z Big Shotu a raznice, látkového motýlka z galanterie a visačku z Ikey (na Zličíně mají teď spousta papírového zboží....notýsky, washi pásky, kancelářské sponky různých tvarů).


Díky za návštěvu a přeji krásný den!

Můj projekt 2012

9. května 2013 v 8:52 | isobelka |  scrapbook
Jak už jsem psala, začala jsem o víkendu dělat projekt life 2012. Stránky jsou opět 16 x 21 cm, používám hlavně zbytky papírů, visaček a razítka Keta.


Hezký den a díky za návštěvu!

4. 5. - Mezinárodní den scrapbookingu, aneb proč scrapuji?????

6. května 2013 v 11:42 | isobelka |  scrapbook
První květnovou sobotu se slaví Mezinárodní den scrapbookingu. Při této příležitosti jsem se zúčastnila na Papero Amo rychlé jednodenní challenge na téma "Proč scrapuji?". Podmínkou bylo použít něco co rádi/nejvíce používáme, co nejraději a proč scrapujeme.

Jak už jsem tu kdysi dávno psala, už od dětsví mě to táhlo do papírnictví, měla jsem ráda různé notýsky, fixy, deníky. Nakonec mě ta láska k papíru přivedla až ke scrapbooku. Začala jsem dělat třicítkové stránky a občas stránky A4, pořád mi to ale nepřipadalo ono, chtěla jsem něco, abych mohla zachytit náš "obyčejný" život, zachytit vše, ne udělat občas jednu stránku do velkého alba. Když jsem objevila alba Simple Stories, věděla jsem, že je to ONO!!!!! První album jsem si koupila někdy v polovině loňského roku, k němu kapsy, náhradní stránky, kartičky a těšila se až můj "Projekt Life" od nového roku začnu. Začala jsem a zatím se mi celkem daří vše zaznamenávat (nemám vyvolaných už jenom posledních pár fotek, hlavně ty ze scrapsrazu). Aby toho nebylo málo, koupila jsem si už druhé album a další spoustu kapes a začala jsem zpracovávat loňský rok. Teď o víkendu kdy jsem byla doma, protože jsem se ještě úplně nevyléčila z nemoci, jsem udělala několik stránek a jednu z nich právě do challenge na Papero Amo.


Do stránky jsem i zakomponovala Káti loňský průkaz, jenom jsem musela při focení proužky papírů překrýt některá data. Základ stránky, část kartičky jsou od Bo Bunny, dále jsem použila razítka Keta, nápis jsem vyřezala na Big shotu. Fotku už jsem jednou scrapovala, do velkého Kátina alba.

Krásný den!

Můj projekt 2013/5

3. května 2013 v 16:09 | isobelka |  scrapbook
V poslední době moc nescrapuji, přepadla mě nějaká jarní únava a bacil mě bacil, takže v posledních dnech trávím čas hlavně pod dekou, s teplým čajem a léky. No, ale vypadá, že už bude lépe. Třicítkovou stránku jsem už neudělala několik týdnů, ale v projektu pokračuji úspěšně, všechny fotky co mám vyvolané jsou buď založené v kapsách v albu, nebo jsem je použila na malé stránky (16 x 21 cm), které pravidelně dělám. Další fotky z několika akcí (návštěvy divadel, sc sraz) ještě nemám vyvolané.


Foceno v únoru z našeho balkonu, ten den napadlo velké množství sněhu. Stránku jsem udělala, abych zachytila jaká byla tento rok zima - hodně dlouhá a štědrá co se týče sněhu a mrazu. Základ je čtvrtka, vlastně stránka do alb Simple Stories, série Documented. Já těmto stránkám oříznu kraj, kde jsou dírky a pak vkládám do originálních kapes, přesně to tam pasuje, tak aby ne, když je to jedna a ta stejná značka. :-D Pak už jsem jenom použila zbytky papírů, visačky, výřezy z BS, raznic a razítka Keta.


Káťa a její červené vlasy. Tuto stránku jsem musela udělat, aby jednou měla památku na její experimenty s barvením (momentálně je černohnědá a je to její třetí změna barvy v tomto roce.....teda myslím, že příště už bude mít hlavu holou, protože jí ty vlasy za chvíli vypadají). Nerada se fotí, tyto fotky jsem stáhla z její facebookové stránky, ale celkem proti tomu nic nenamítala. Opět podkladová čtvrtka Simple Stories, dále jsem použila zbytek hnědočervené strukturované čtvrtky v barvě Kátiných vlasů, svorky, visačky, razítka a chipboard Keta.


Tradiční rodinné focení, když se sejdeme ve větším počtu. Tentokrát jsme se na Velikonoce sešli u nás (občas je trávíme i na chalupě, ale tentokrát to díky počasí nešlo). Rodina si už na mé focení pomalu zvyká. :-) Podklad je červenohnědá strukturovaná čtvrtka, jejíž zbytky jsem pak použila na stránku předcházející, pak čtvrtka od Bo Bunny z kolekce Misc Me (nakoupeno v obchůdku u Danči), to je něco podobného jako dělá deníky Simple Stories, ale rozměry alb a čtvrtek jsou malinko jiné a hlavně alba Simple Stories mají dva kroužky a Bo Bunny tři. Dále jsem použila už jenom dvě visačky a razítka Keta.

Přeji všem krásný den a víkend a díky za návštěvu!