Červen 2013

Tajný lift

25. června 2013 v 7:50 | isobelka |  scrapbook
Minulý týden mě vedra vyhnala ven z města, strávila jsem ho bez manžela, dcery a internetu na naší chalupě převážně naložená v bazénu. Nic jiného se v tom horkém počasí dělat nedalo. Jsem ráda, že máme tu možnost a nemusíme trávit v horku čas v paneláku, protože na nějaké výlety nebo jiné akce to ve čtyřicetistupňovém horku také není a veřejná koupaliště nemusím, nebyla jsem tam už několik let. Také máme v rodině spoustu výročí, oslav, takže na scrap v poslední době není tolik času jako v zimě.
Tajný lift na scrapbook.cz skončil minulý týden. Přihlášených nás bylo hodně, proto nás Katie rozdělila do čtyřech skupinek. Já byla ve skupině C, v pořadí hned druhá, za kapitánkou Unkou. Takže se ke mně dostala stránka ještě skoro shodná s předlohou od Marie Josee.


Stránka Unky, podle které jsem tvořila.


Moje stránka.


Použila jsem bílou strukturovanou čtvrtku, kterou jsem postříkala inkoustem, zbytky čtvrtek od MME a ILS, chipboards a razítko od Kety, razítka, která kdysi přišla Kačce z Pony clubu, výřezy z Big shotu a hodně jsem šila.

Krásný den!!!! A zase prší.... :-(

Léto 2006

12. června 2013 v 12:20 | isobelka |  scrapbook
Nemám teď na tvoření tolik času jako v zimě, ale nezahálím. Pořád se snažím plnit podmínky soutěže na scrapbook.cz, chybí mi myslím jenom tři, resp. dvě, protože jednu jsem splnila, ale ještě nevyfotila. Podmínka č. 22 zněla - utržený papír (je tam, i když ho není až tolik vidět).


Kromě papírů a čtvrtek (zelenou jsem postříkala pomocí minimisteru Distress barvou smíchanou s vodou) jsem použila chipboard a razítka Keta, svorku z Ikey, písmenka vyřezaná na BS.
Přeji krásný slunečný den!

Květnová challenge aneb 2x měř, jednou řež.. :-)

2. června 2013 v 10:26 | isobelka |  scrapbook
Květnovou challenge vyhlašovala minulý měsíc na scrapbook.cz, Haňule. Téma bylo volné a podmínkou bylo na všechny papírové části (včetně podkladové stránky) použít stejný typ papíru. Málokdy kupuji čtvrtky 2x, většinou mám od každé pouze jeden kus, s vyjímkou jednobarevných čtvrtek.
Svatební album mám v plánu předělat už dlouho, pořád nebyla ta správná doba, až tato challenge mě k tomu přinutila. Bílé čtvrtky jsem spotřebovala přesně dvě, jednu jako podklad, z druhé jsem nařezala a naembossovala proužky papírů, písmena (ta jsem obarvila Distress barvou - odstín antique linen) a ozdoby. Krajkovou stužku s perličkama jsem kdysi kupovala u Danči v obchodě, teď se hodila.
A proč 2x měř a jednou řež???? Protože jsem použila papírovou podložku pod dort, nějak jsem si neuvědomila, že ta by tam být neměla, podmínka zněla, že všechny papírové části musí být ze stejné čtvrtky. No, ale stalo se. MrkajícíRozpačitýSmějící se


Díky za návštěvu a přeji hezký den (snad už konečně přestane pršet)!