Září 2013

V trávě

30. září 2013 v 8:15 | isobelka |  scrapbook
Fotka z letošního léta, kterou mám i jako tapetu na svém novém pc. Fotila Kačka, na procházce v lese. Stránku jsem dělala do challenge na Papero Amo, podmínkou byl chevron a mátová barva.


Hezký den a začátek týdne!


Můj projekt 2013/7

22. září 2013 v 20:03 | isobelka |  scrapbook
Zase začínám scrapovat, i když tempem pomalým. :-) Tento měsíc jsem udělala dvě třicítkové stránky, které zatím nemohu vystavit, neb jsou do soutěží. Dále jsem pak ozdobila album od Simple Stories na druhé pololetí roku, jedno na rok jak jsem počítala mi bohužel nestačilo a nakonec jednu malou stránku. Album si beru s sebou do Liberce, zatím tam mám jen vložené fotky.....poprvé jsem upravovala a dělala koláže v programu Picasa a jsem moc spokojená. Na srazu pak jenom dodělám kartičky, journaling. Už se moc na to společné tvoření s holkama těším. :-)Hezký večer a úspěšný začátek týdne!!!!

Po prázdninách......

5. září 2013 v 12:57 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Po delší době opět přispívám na blog. Skoro celé prázdniny jsme trávili na naší chalupě, nebyl čas na scrap, na blog. Počasí bylo krásné a doufám, že jste všichni prožili nádherné léto. Odpočinutá se vracím ke scrapu (zatím jsem ve fázi upravování fotek). Čeká mě sraz v Liberci, na který se už moc těším, téma je tentokrát "Projekt life" a pak také se blíží pomalu Vánoce (já vím, ještě je pořád léto, ale zima je tu coby dup) a stejně jako loni, předloni a já nevím kolik let předtím budu zase dělat kalendáře. Nemám dodělaný PL od května a také hodně podmínek v soutěži na scrapbook.cz ještě nemám splněno. Práce habaděj, plánů hodně, tak snad vše stihnu.
Přeji vám všem hezký den.