Říjen 2013

Ondra

8. října 2013 v 23:19 | isobelka |  rodina, výlety, dovolená aj.
Náš nový člen rodiny, Ondra (7. 10. 2013, 3740 g, 51 cm). Smějící se


6. scrap kurz v Liberci (4. - 6. 10. 2013)

8. října 2013 v 20:17 | isobelka |  scrapbook
Rozepisovat se, co se dělo přesně na Libereckém podzimním kurzu asi už nemá smysl, podrobně to již popsala jedna z pořadatelek - Iriska, článek najdete zde.
Já tentokrát dorazila až v sobotu brzy ráno a stihla jsem kromě přivítání, otevření Didi obchůdku i snídani. Pak už následovalo tvoření stránek do projektu life a školení Irisky (tisk na kartičky) a Didi (úprava fotek). Tvořili jsme dlouho do noci, některé do časných ranních hodin, dopovaly jsme se vínkem a všemožnými dobrotami.
Moc jsem nefotila, ale pár fotek sem dám.
Společná (za fotku děkuji Irisce).
Naše parta:
Místo ubytování s výhledem na Ještěd:
Tvoření:
Ještě jednou díky Didi a Irisce za uspořádání srazu. Didi za skvělý obchůdek, kde jsem utratila jako vždy celý obsah peněženky a za úžasně nabušený balíček. Už teď se těším na jaro a jsem zvědavá, jaké to bude tentokrát téma.
Hezký večer!

Branný kurz aneb vyhrála jsem!!!!!! :-D

1. října 2013 v 21:25 | isobelka |  scrapbook
Téma zářijové challenge bylo školní foto aneb jak se nám pomstil fotograf. Skoro všechny školní fotky jsem už scrapla, branný kurz čekal asi až na tuto příležitost. Fotek mám více, budu ještě muset udělat další stránku, ale pro tuto příležitost se hodily tyto, hlavně úžasná společná fotka v plynových maskách, pláštěnkách a pytlících. :-) Branný kurz se odehrával u Máchova jezera, v chatičkách. Náplní bylo také házení granátem, střelba ze vzduchovky, orientančí běh a podobné chuťovky.


Jako podklad jsem použila maskáčovou čtvrtku, dále jednobarevné čtvrky, kartičku od Simple Stories, výseky z Big Shotu a razítka Keta.

Challenge jsem nakonec vyhrála a mám velkou radost!!!!!!!
Krásný večer!