rodina, výlety, dovolená aj.

Pátek s kámoškama

15. března 2010 v 14:46 | isobelka
Po dlouhé době jsem se konečně 5. 3. sešla s kámoškama. Známe se už dlouhá léta, s Jaruškou od základky, se Šárkou jsem se poznala na ekonomce, ony obě se navzájem znají cca 20 let. Byl to bezva večer, zamluvila jsem stůl ve španělské restauraci, s holkama jsme pokecaly a vypily 6 litrů báječné sangrie. Holky, doufám, že si to brzy zopakujeme!!!! Co takhle v dubnu?????

Návštěvní víkend

28. února 2010 v 22:05 | isobelka
Na pátek jsem se těšila moc. Byly jsme domluvené s Hankou a Dančou, že si uděláme srazík u Danči doma, podrbeme a hlavně dáme dohromady vše okolo celorepublikového srazu scrapbookářek, který pořádáme. Tak jsem ráno nasedla do vlaku a za hodinku už byla v Praze. U Danči jsem byla první, tak jsem měla chvilku čas dát si kafčo a podívat se co nového má v obchůdku, tentokráte jsem ale moc neutrácela (sedm stovek je ve scrapbooku jako nic). Hanka přijela asi hodinku po mně, Danča otevřela vínko, na talíř nandala výborné chlebíčky a mezi povídáním co je nového a prohlížení Hančina skvělého alba z dovolené, jsme daly postupně dohromady i program a vše okolo srazu, co nemůžu zatím prozradit. :-))
Večer pro mne přijel Ivan, takže zpáteční cestu jsem už nemusela absolvovat vlakem...ta ráno mi stačila, protože to byla trochu cesta hrůzy.

V sobotu jsme s Ivanem a Káťou pokračovali v návštěvách, byli jsme u našich známých domlouvat letní dovolenou a koňský tábor našich dcer. Tak opět vínko, frťánky, jídlo. Dneska celý den relaxuji a odpočívám...ač plány byly úplně jiné. Ale jednu stránku jsem teď večer stihla, jenom ji nemám vyfocenou, až ráno. :-)

Dovolená (13. - 20. 2. 2010)

20. února 2010 v 22:49 | isobelka
Letos jsme již popáté vyrazili na lyže na Šumavu - Zadov, hotel Churáňov. Sněhu dost, lyžovačka super, za největší úspěch považuji, že se Káťa naučila jezdit dobře na snowboardu....zaplatili jsme jí instruktorku, která jí naučila základy a teď to chce už jenom a jenom jezdit a pilovat. Za další úspěch považuji, že jsem přijela domů živá a se zdravými končetinami.

Stříhání Loty (11. 2. 2010)

20. února 2010 v 22:45 | isobelka
Stříhání naší Loty je vždy docela fuška. Koupání ve vaně patří mezi tu lehčí část.
Pak přijde ta nejtěžší část a to je fenování a vytahování chlupů. To se Loty moc nelíbí a je to pro nás obě hodně velký boj. Nakonec přijde stříhání, kdy Loty drží a ani se nehne. Výsledek zde:

Vysvědčení (28. 1. 2010)

28. ledna 2010 v 18:24 | isobelka
Polovina školního roku je za námi (už aby byla i ta druhá) a tak se rozdávalo dnes vysvědčení. Naše Káťa je už v osmičce, takže se jí toto vysvědčení počítá kvůli přijetí na střední školu. Přinesla vyznamenání...což se divím, protože její přístup ke škole je více než laxní. No,...uvidíme příští pololetí, má tendenci pokaždé mít na konci roku horší známky jak v pololetí. A za rok se bude rozhodovat kam dál.

Řecko (27. 1. 2010)

27. ledna 2010 v 7:16 | isobelka
Venku mrzne až praští, vůbec se mi tam nechce, ale psa asi neukecám. Tak jedna vzpomínková na teplo, sluníčko a moje milované Řecko. Ostrov Kos, vesnička Zia - červenec 2007.
 
 

Reklama