scrapbook

Kalendáře 2013 - pokračování 2

26. prosince 2012 v 11:14 | isobelka
Třetí kalendář, který jsem na Štědrý den předávala byl pro mého muže. Udělala jsem mu kalendář stolní, který je praktický, jednak se do něho dají psát poznámky a pak stránky s kalendářem a stránky kam se lepí fotky jsou zvlášť.

Počítáte správně, stránek není dvanáct, ale čtrnáct, do tohoto kalendáře se jich tolik vejde. :-) Krásný druhý svátek vánoční přeji, já jdu dnes předávat zbylé kalendáře. :-)

Kalendáře 2013

25. prosince 2012 v 10:33 | isobelka
Tak a je po všem....doufám, že Vám Ježíšek nadělil spoustu hezkých dárečků. Já mám konečně Big Shot, takže večer jsem ho u Popelky už "zajížděla", ale všechny šablony jsem vyzkoušet nestihla. Ale o něm tu psát nebudu, myslím, že by to bylo i celkem zbytečné, protože každá skoro každá scrapařka ho už vlastní a úplně každá ví o co se jedná. Včera jsem darovala první tři kalendáře, toto je první z nich, je pro manželovi rodiče. Jsou na nich naše společné rodinné fotky a fotky vnoučat.

Pokračování zase příště. :-) Přeji Vám krásný Boží hod vánoční!

Přáníčka

12. prosince 2012 v 23:10 | isobelka
Tak jak pokračujete s přípravami na Vánoce? Já dneska ozdobila cukroví, jediné co mi chybí jsou marokánky, které budu dělat příští týden a ještě musím slepit krémem ořechy. Zabalila jsem dárečky na zítřejší vánoční gymnastickou besídku a dodělala pár přáníček. Foto některých:

Přáníčka se sněhuláky - inspirace Hero Arts. Skoro na všech přáníčkách jsem použila razítka od Kety.
Krásný večer a dobrou noc!

První kalendáře

11. prosince 2012 v 16:36 | isobelka
Ve čtvrtek má Káťa gymnastickou vánoční besídku na které se bude po více jak 12-ti letech intenzívního trénování loučit s gymnastikou, trenérkami a kamarádkami. Dárečky mám hotové, opět to budou kalendáře a obrázky. Myslím, že můžu dát fotky, protože nepředpokládám, že někdo z nich navštěvuje můj blog.


Kalendáře jsou dvouměsíční, tudíž do jednoho se vleze šest stránek. Teď už jenom zabalit (musím ještě udělat visačky) a předat....doufám, že se budou líbit.

Krásný večer!

Náš adventní

6. prosince 2012 v 13:41 | isobelka
Nějak poslední dobou blog "flákám", ne že bych vyloženě nestíhala, protože dárky mám nakoupené, cukroví upečené, finišuji s kalendáři a přáníčky, okna umytá už od minulého měsíce a úklid dělám průběžně. Ale vždy když mám chvilku tak se najde něco důležitějšího, co dostane přednost, teď mi docvaklo, že ještě nemám vytištěné scany z angličtiny, co mi dneska posílala moje učitelka a angličtinu mám od čtyř. Tak v rychlosti alespoň náš adventní kalendář...jak jinak než papírový, scrapbookový. Dělala jsem ho ve svých sc začátcích, někdy před třemi, čtyřmi lety. Dneska bych ho samozřejmě už určitě udělala jinak a asi lépe, ale předělávat nebudu. V šuplíčkách má Kačka zabalené drobné dárky a sladkosti.


Přeji krásný den, u nás chumelí a chumelí. :-) A já slibuji, že budu pilná, o víkendu dodělám kalendáře, přáníčka a pak se zde konečně pochlubím. :-D

Výstava Kreativita - Hobby

3. prosince 2012 v 10:51 | isobelka
Adventní víkend pro mne nemohl asi začít lépe - návštěvou výstavy Kreativita - hobby a setkáním se scrapařkami. V sobotu ráno jsem vstávala už v šest hodin (resp. ještě před šestou, protože se budím vždy pár minut před tím, než mám vstávat, nepotřebuji ani žádného budíka) abych už před osmou hodinou byla na nádraží a stihla vlak do Prahy v 8.13 hod. A ejhle! Vlak měl 120 minut zpoždění (tak to jsem klidně mohla spát až do sedmi) takže jsem musela hodinu čekat na další, venku mráz, na nádraží moc teplo také nebylo, tak jsem se šla zahřát do našeho nákupního centra, cestou okolo vánočních trhů. V nákupním centru bylo teplo, jenom pár lidí a kdyby si vedle mne na lavičce bezdomovec právě neustlal ke spánku, vydržela bych tam i déle. Další vlak jel už naštěstí přesně a něco po desáté jsem byla v Praze, pak ještě jednu stanici tramvají číslo 17 a byla jsem na místě. Ještě před pokladnami jsem potkala Monču a společně jsme vystály menší frontu. Na výstavě jsme se pak setkaly s Gabretou, Haňulí, Kamčou a samozřejmě s Iriskou, která tam stejně jako na jaře byla za potvor.cz a prodávala své krásné notýsky a přáníčka. Později jsme se ještě setkaly se Screblou a Tomdou.
Společné foto (za fotky moc děkuji Kamče):
s Honzou Musilem:Ve dvě hodiny jsme se pak přemístily do pizzerie na Anděla, kde se k nám přidala ještě Lenzie. U porta, pizzy a jiných dobrot jsme probraly všechno možné a také došlo na předání drobných dárečků. Já pro holky koupila vosky do aromalapičky, na které jsem udělala vánočně ozdobené krabičky:

Tyhle vosky jsem objevila teprve nedávno, jsou úžasné, krásně voní, doporučuji.

Jedna společná z pizzerie (opět děkuji za foto Kamče):


Okolo půl šesté jsme se pomalu začaly rozcházet, já měla sraz s mužem na Černém Mostě a šli jsem ještě něco nakoupit do Ikey, Gabreta spěchala na sraz s mužem a do kina, ostatní holky domů, protože jsou všechny z Prahy, měly to kousek. :-)
Hani, díky za organizaci srazíku, bylo to skvělé, doufám, že se zase brzy setkáme. Všem přeji krásný adventní čas.

PS. Ještě jedna věc se mi na výstavě líbila a tou byla Dárkiáda, každý kdo přišel na výstavu mohl přímo na místě, nebo už si mohl přivézt z domova vyrobený dáreček, nebo přáníčko. Všechna přáníčka a dárky poputují do domovů pro seniory, opuštěným babičkám a dědečkům a já doufám, že udělají radost.
Můj dárek byl vyšívaný obrázek anděla a přáníčko (bohužel jsem ho před vyfocení dala do obálky a zalepila...ehm..no :-D )


Více o výstavě a srazíku si můžete přečíst na blogu u Gabrety, tady a také tady.

Kalendářuji

12. listopadu 2012 v 10:16 | isobelka
Protože se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, začal mi kalendářový maraton. Na klasické stránky teď čas nemám, ale těším se až se k nim zase vrátím. Jednotlivé kalendářové stránky sem vkládat nebudu, až po Vánocích, protože by to nebylo překvapení, ale jednu fotku sem dám. Dělám kalendáře stolní (rozměr stránky 15 x 15 cm) a nástěnné (22 x 16 cm).


Doufám, že i vy pilně tvoříte a připravujete se na Vánoce, já už se moc těším.
Hezký den!

3. scrapbookový kurz v Liberci

23. října 2012 v 14:05 | isobelka
O víkendu (19. - 21. 10. 2012) jsem byla opět v Liberci na již třetím scrapbookovém kurzu. Hlavním tématem byl ART JOURNAL. Kurz jako obvykle pořádala a materiálově zabezpečovala Didi - Pretty Papers, společně s lektorkami Iriskou, která fungovala též jako mluvčí a organizátorka, Pampelínou a Helge.

V pátek odpoledne jsme se všechny začaly sjíždět do Hostelu pod Ještědem, po vybalení a přivítání následovala večeře a po ní nám Miluška Voborníková ukázala barvení papíru čajem.


Poté co Miluška naložila všechny papíry do čaje následovala již volná zábava. S holkama jsme se slezly na pokoji a udělaly si menší mejdan, musím se přiznat, že jsem poprvé v životě ochutnala sushi. Dělala ho Monča a bylo naprosto skvělé, budu ho muset doma někdy vyzkoušet. No a samozřejmě Andrejky marokánky opět neměly chybu, i když Andrejka na ně zapomněla dát čokoládu, ale i bez ní byly skvělé.Smějící seSpát jsme šly někdy okolo druhé hodiny??? Nějak se už nepamatuji přesně. Budík jsem měla nastavený na půl sedmou, protože obchůdek Didi otvírala již v sedm hodin. Byly jsme tam jedny z prvních, nákup jsem udělala velký, vracela jsem se několikrát a peněženku jsem vyprázdnila do koruny. :-DPo nákupech a snídani se začalo pracovat. Opět jsme se rozdělily na čtyři skupinky a každá pracovala s jednou lektorkou.

Naše skupinka jako první pracovala s Helge. Na starých knížkách (opravdu to byly hrozné braky) jsme si vyzkoušely gesso, práci s maskami, spreji, akrylovými barvami a ze starých stránek se postupně stávala malá umělecká díla.Další lektorkou v pořadí byla Pampelína, se kterou jsme tvořily stránky pomocí sprejů a Distress inkoustů. Také jsme si vyzkoušely ubrouskovou techniku.Haňule a její art journal.

Po obědě a menším poledním klidu jsme pokračovaly na třetí stanoviště k Irisce, která nás naučila základy doodlingu. A to mě chytlo ze všeho nejvíce!!! Místo obrázku, který jsme měly pomocí razítek od Kety udělat, jsem rovnou začala pracovat na úvodní stránce svého art journalu. Dokončila jsem ho někdy v noci ze soboty na neděli. Smějící se Na vybarvení jsem používala pouze pastelky, protože jsem nechtěla, aby se mi barva z fixek propila na druhou stranu listu.Dáša s Nelinkou kreslí.

Jako poslední v pořadí byla Didi a u ní jsme se učily transfer obrázku z papíru (obrázek byl vytisknutý černobíle na laserové tiskárně) na plátno.

Zbytek dne byla už volná zábava, někdo pracoval, někdo se bavil, dodělávaly se čajové papíry a tvořila z nich přáníčka a visačky.
Články o srazu a ukázky na blozích u Didi, Irisky, Vonver.

Na závěr společné nedělní focení.


Po obědě už bohužel následovalo rozloučení a všechny jsme se rozjely do svých domovů.

Na závěr ještě jednou díky všem organizátorkám, byla to báječné, jako vždy dobře připravené, obchůdek skvěle zásobený, holkám na pokoji a Dáše díky za dárečky, skvělé jídlo a pití, pokec a srandu. A samozřejmě Vonver za odvoz domů až před dům. Těším se zase na jaře.

Hezký den všem!

Anička a Jakub

2. října 2012 v 22:43 | isobelka
Dnes skončila na scrapbook.cz challenge, tématem byl patwork. Chtěla jsem konečně vyzkoušet na stránce šestiúhelníky, které jsem viděla v zahraničních galerií a také u Vonver.


Použila jsem zelenou čtvrtku od Kaiser Craft, kterou jsem postříkala minimisterem a vzorované čtvrtky a visačky od MME, razítko od Kety, černou bavlnkou jsem vyšila tři šestiúhelníky a nápis jsem vyřezala na plotru Craft Robo.

Krásný večer!

8. B

24. září 2012 v 9:25 | isobelka
Stránka je z minulého týdne, jenom nestíhám vkládat, pracuji totiž už na vánočních přáníčkách, která chci mít hotova do konce měsíce. Pak už budu dělat na kalendářích, čeká mě jich udělat minimálně osm.


Použila jsem jako podklad čtvrtku od WeR, kterou jsem postříkala minimisterem, čtvrtky od MME, žlutou strukturovanou čtvrtku jsem projela mašinkou Texture Boutique a osmirkovala, chipboardy od Kety a ze srazíku v Liberci, razítka od Kety, negativ jsem vyřezala na plotru a nápis jsou chipboardy od Woodware obarvené černým inkoustem.

Přeji krásný podzimní den!

Jak to dopadlo.....??????

23. září 2012 v 18:30 | isobelka
Jak to dopadlo se Smashem pro Kačku????? Nenapsala do něj ani řádku, takže přijde předělat a bude sloužit na naší příští dovolené. Ale jinak si to Kačka v Itálii pěkně užívala.

A vy si užijte závěr víkendu, krásný večer! :-)

Smash pro Kačku

15. září 2012 v 11:58 | isobelka
Kačka včera odjela se školou do Itálie. Na cestu, kromě nezbytných věcí, jsem jí přibalila také smash. Desky jsem udělala z kartonu, obalila papírem, který nám přivezla na srazík do Žatce Andrea a ozdobila papíry (zbytky z cestovní sady ze srazu v Lukách) razítky od Kety, Aladine a krásných razítkem Journal, které jsem si natiskla u Dáši v Žatci (značku razítka bohužel neznám), foťák je chipboard opět od Kety.
Stránky jsem nařezala ze čtvrtek, které jsem už nezdobila, jenom ošmudlala strany inkoustem a sem tam dala nějaké razítko, nejvíce od Kety, protože jejich razítek s cestovní tématikou mám milion. Na zadní stranu desek jsem přilepila kapsičku (nevím už od koho, myslím, že ji mám z nějaké hrabárny z nějakého srazu) a do ní podle vzoru Gabrety jsem dala lepítka z papírnictví, na které jsem natiskala další razítka, také většinou od Kety. Kačka si je tam bude moci lepit až bude do deníku psát....pokud do něj bude psát.Smějící se
Přeji krásný víkend, já začínám pracovat na vánočních přání. Smějící se

Po prázdninách...

6. září 2012 v 8:08 | isobelka
Máme tu září, doufám, že jste všichni po prázdninách odpočinutí. Já plná elánu začala zase scrapovat. Nejdříve jsem dodělala stránku, která mi tady ležela už tři měsíce!!!! Je to stránka podle červnového diktátu, který zadávala Fidula.Dále jsem udělala stránku do projektu 2 - září, kde tématem byla škola a alespoň jedna školní pomůcka (u mne je to tužka).


Letní deník mám stále rozpracovaný a momentálně půjde asi trochu stranou, protože teď mě čeká Smash, Kačka jede příští pátek se školou do Itálie. Také už začínám přemýšlet nad vánočními přáníčky a samozřejmě i letos budu dělat kalendáře, protože Vánoce, co si my scrapařky budeme povídat........ se blíží. Smějící seSmějící seSmějící se

Hezký den všem!

První zápis do Letního deníku

13. července 2012 v 16:58 | isobelka
Ve středu jsme přivezli Kačku z Vysočiny, kde byla jedenáct dní a užívala si krásného počasí, koupání a koní. Hned jsem udělala zápis do Letního deníku a protože jsem už měla vyvolané nějaké fotky (chybí mi jenom ty, kde jsou holky s koňma), tak jsem je vložila do kapes a udělala jednu stránku.
Omlouvám se za kvalitu fotek, já opravdu neumím fotit. :-(
Nakonec jsem do alba koupila originální náplň Ditto, takže jsem měla ušetřenou práci s vyráběním listů. V balíčku spolu s papírovými listy byly i průhledné kapsy na fotky. Na stránku jsem použila čtvrtky od Simple Stories - Fabulous (sada 15 x 15 cm) a opět jsem použila razítka od Kety. Dírky jsem zpevnila vyraženými kolečky z barevného papíru.
Zatím jsem spokojená, takhle si pak nějak představuji, že zdokumentuji i naší dovolenou na Slovensku, je to jednoduché a hlavně rychle hotové.

Přeji hezký den.
PS. Holky samozřejmě ve svém věku plavat umí, na kruhu a housence jenom blbly. :-)

Pod stanem

27. června 2012 v 9:39 | isobelka
S příchodem léta a teplého počasí nemám na scrap tolik času a o prázdninách to bude ještě asi horší. Tento měsíc jsem udělala sice obě stránky do projektu na scrapbook.cz, ale nemám diktát ani challenge a už je zřejmě ani nestihnu. Jediné co jsem ještě dala byla challenge u Pretty papers, zadání byla stránka podle liftu a šití.
Předloha z www.scrapbooklady.typepad.com


Moje stránka:


Použila jsem zelenou strukturovanou čtvrtku a oboustrannou čtvrtku od BoBunny, logo Autokemp Komorník a mapku jsem vytiskla z netu, razítka od Kety a samolepky z papírnictví, svorky. Stránku jsem obšila bílou bavlnkou. Fotky jsou staré už 30 let!

Přeji krásný slunečný den!

Další visačky

8. června 2012 v 10:24 | isobelka
Na scrapbook.cz proběhlo další kolo výměny kartiček scrapzávislaček. Smějící se A já samozřejmě, stejně jako ve všech minulých kolech, nemohla chybět.


Hezký den a víkend, doufám, že bude slunečný.

Anička

5. června 2012 v 17:11 | isobelka
Podmínka do projektu 1 pro tento měsíc byla lift stránky od neznámé autorky a stříkance na stránce:


Moje stránka:


Použila jsem strukturovanou bílou čtvrtku a oboustrannou čtvrtku od MME, dvě razítka od Kety. Bordury jsem udělala pomocí okrajových raznic. Stříkance jsem udělala barvou zn. Distress - Broken China, rozmíchanou vodou, minimisterem.

Hezké odpoledne a děkuji za návštěvu!

4 a půl roku

4. června 2012 v 10:10 | isobelka
Kačky album bylo jedno prvních, které jsem začala dělat, když jsem začínala se scrapem. Bohužel. Některé stránky byly/jsou strašné, takže je čeká předělání. To je případ právě této fotky. Původní stránku sem dávat raději ani nebudu, kromě toho jsem zjistila, že jsem si jí stejně zapomněla vyfotit. :-) Na tomto album mě čeká ještě spousta práce. Většina fotek je z posledních tří, čtyř let. Například z předškolkového období mám stránku jenom jednu. V té době jsme ještě fotili klasickým fotoaparátem, takže fotky nemám ani v pc a budu je muset oscanovat.


Použila jsem krásnou čtvrtku z kolekce Forever Fall od Bo Bunny, koupenou u Danči, žlutou strukturovanou čtvrtku, metr ze Sconta, kytičky, brads, krucánek je myslím z Big Shotu od Vonver, negativ a nápisy jsem vyřezala na mašince Craft Robo, na borduru jsem použila závorkovou raznici od Fiskars.

Krásný den a úspěšný vstup do nového týdne!

Květnová challenge

3. června 2012 v 0:34 | isobelka
Než se odeberu do říše snů, vyvěsím ještě květnovou challengovou stránku (čekala jsem jenom na ukončení soutěže, které proběhlo před chvílí). Podmínkou bylo udělat stránku na téma dovolená/výlet, dále pak artefakt z této akce a kytka jakákoliv jenom ne papírová.

Moje stránka je z naší dovolené v Řecku, na ostrově Kos. Půjčili jsme si tam tenkrát na dva dny auto a projeli jsme celý ostrov. Zastavili jsme se také v horské vesničce Zia, je to spíše taková atrakce pro turisty, spousta krámků, suvenýrů a jiných lákadel. Samotný ostrov je nádherný, se spoustou památek a krásných pláží, určitě stojí za to ho vidět, moc se nám tam líbilo.


Na stránku jsem použila pouze jednobarevné čtvrtky, modrou a bílou, tyto barvy se v Řecku vyskytují asi nejvíce. Nápis Excursion je ještě z cestovního balíčku ze srazu v Lukách, nápis Zia jsou, pokud se nepletu, úplně první písmenka co kdysi vyráběla Keta, stejně tak jsou od Kety razítka a chipboard foťáku. Artefaktem na stránce je pohled a kytička je látková. Kulatá fotka a fotka vlevo jsou nalepené 3D páskou, takže ze stránky trochu vystupují, což na fotce není vidět, lianu jsem vyřezala na mašince Craft Robo.

Přeji krásnou dobrou noc a příjemnou neděli.

Luk

31. května 2012 v 13:40 | isobelka
Luk byl pes manželových rodičů a minulý měsíc (20. 4.) umřel, bylo mu skoro 14 let. Každý kdo někdy měl, nebo má psa ví, že je to nejenom přítel, ale také člen rodiny. A člen rodiny musí mít přece svoji stránku v rodinném albu.


Udělala jsem jednoduchou stránku na kterou jsem použila psí sadu od Papermanie, kterou mám od Danči, obyčejnou bílou čtvrtku a žlutý papír z Lidlu, dvě razítka od Kety a písmenka od Woodware, která jsem natřela hnědou barvou a lakem Glossy accents.

Krásný den!

Květnový diktát

30. května 2012 v 7:07 | isobelka
Včera skončil diktát, který vyhlašovala Barta. Diktát je stránka, kterou děláme pouze podle slovního zadání. Barta si vybrala krásnou stránku od Carol31 a myslím, že výběr se jí povedl:


Moje stránka:


Obyčejnou bílou čtvrtku jsem na okrajích orazítkovala mým oblíbených razítkem mřížky, dále jsem použila čtvrtky od MME, kytičky, brads, razítka od Kety, negativ a nápis vyříznutý na plotru, rámeček s datumem je výsek z Big Shotu a myslím, že ho mám od Vonver.

Přeji krásný jarní den!

Letní deník

25. května 2012 v 15:07 | isobelka
V létě se chystáme na dovolenou na Slovensko a snad i na pár výletů po ČR. Už se moc těším a jako správná scrapařka musím mít smash. I když v mém případě to úplně jenom smash není, ale zároveň i album, protože mám ráda věci pohromadě a nechtěla jsem mít zvlášť deník a zvlášť album. Koupila jsem si u Aktijky v obchůdku album od HamptonArt s kroužkovou vazbou a pár kapes. Zatím jsem ozdobila pouze desky alba, ale chystám se vyrobit deníčkové stránky velikosti A5, kam si budu zapisovat každý výlet, který podnikneme. Do kapes pak přijdou vstupenky, případně zbylé fotky, protože chci udělat z každého výletu pouze jednu scrapbookovou stránku (do alba se vejdou dvacítkové). Doufám hlavně v to, že album budu mít rychle hotové a nebudu ho dodělávat ještě dva roky po dovolené, jako to poslední.Smějící se


Použila jsem ještě zbylé papíry z prvního srazu v Lukách, stužku s nápisem Travel od firmy Rayher, kytičky, brads, výseky z raznice, nápis jsem vyřezala na své mašince a použila čtyři razítka od Kety.


Takto vypadá deník otevřený, vpravo originální kapsy, vlevo euroobaly A5, které do alba krásně pasují.

Včera jsem pak v papírnictví ještě sehnala průhledný obal velikosti 260 x 540 mm, takže album bude chráněné a mohu ho klidně nosit v kabele, případně v batohu.

Děkuji za návštěvu, přeji příjemný zbytek dne a krásný víkend.

Narozeninová oslava

13. května 2012 v 11:26 | isobelka
Včera, poté co jsme přijeli ze Zubrnického jarmarku, jsem usedla ke scrapu a až do pozdních nočních, spíše ranních hodin jsem tvořila a tvořila. Udělala jsem dvě stránky, jednu diktátovou, kterou zatím nemohu vystavit a druhou do projektu 1, kde podmínkou byly praporky. Měla jsem vyvolané fotky z Kátiny oslavy narozenin, tak se mi podmínka hodila.


Použila jsem oranžovou, tyrkysovou a žlutou strukturovanou čtvrtku (tu jsem projela v mašince Texture Boutique, vyzkoušela jsem novou kapsu koupenou na výstavě Kreativita a osmirkovala), puntíkatý papír od MME, papírový metr z Ikey, chipboard negativu a razítko "Vše nejlepší" od Kety, kytičky, brads, samolepky písmenek z papírnictví a nakonec jsem vlaječky prošila černou bavlnkou.

Přeji krásný den a děkuji za návštěvu.

Shadow box

10. května 2012 v 14:29 | isobelka
Tak konečně jsem dodělala shadow box, rámeček, který jsme dělaly v Liberci a který jsem tam nestihla dodělat.


Krásný den!

Veletrh Kreativita - hobby

6. května 2012 v 10:45 | isobelka
Tento víkend (4. - 6. 5. 2012) se konal v Praze - Holešovicích 1. Veletrh Kreativita - hobby. Ještě v sobotu ráno, při pohledu na krásné počasí venku, jsem nevěděla, zda jet do Prahy, nebo na chalupu. Nakonec rozhodlo to, když jsem se podívala na předpověď a také to, že Kačka není stále ještě úplně zdravá.

Vyrazili jsme tedy s mužem do Prahy. Než jsem dojeli na místo konání srazu, počasí se pokazilo a vypadalo to, že každou chvíli přijde déšť. Na výstavě toho bylo k vidění hodně. Scrapbook byl zastoupen v několika stáncích, včetně Davony, kde často nakupuji. Všude probíhaly workshopy, korálkovalo se, dělala se přáníčka, tiskalo na trička. Je pravda, že skoro všechno scrapbookové zboží, co jsem viděla, znám. Ale přece jenom je to něco jiného vidět na webu a moci si vše osahat a podívat se. Nákup jsem udělala jenom maličký, přece jenom můj účet dostal po scrapbookovém srazu a kurzu dost zabrat. Smějící se

Několikrát jsem si všechny stánky obešla (většinou sama, protože mého muže to nebavilo, nudil se a nakonec šel na kafe a perník) a asi po dvou hodinách jsem za silného deště ujížděli zpátky domů. Bohužel jsem nestíhala vůbec fotit, tak jenom něco málo:Měla jsem velkou radost, když jsem na výstavě potkala Danču s Iriskou. Danča se byla jenom podívat a bohužel spěchala domů za nemocným synem, Iriska byla na výstavě za Potvor.cz a navlékaly korálky na světový rekord, který je skoro 6,5 tisíce metru, navlečeno měly zatím cca 5 tisíc metrů. Tak držím palce, ať se zadaří!


Můj skromný nákup:


Přeji krásný den a zbytek víkendu (pro někoho prodlouženého)!
 
 

Reklama