scrapbook

Scrapbookový sraz v Liberci

8. listopadu 2011 v 10:36 | isobelka
Tento víkend (4. - 6. 11. 2011) se konal scrapbookový sraz v Liberci. Sraz to byl již sedmý, můj šestý. Tentokrát to byl srazík tak trochu jiný, jak předcházející, protože jsme se ho neúčastnily jenom my, holky ze scrapbook.cz, ale převážně tvořilky z Fleru. Hlavní pořadatelkou byla Iriska a myslím, že to zvládla vše na jedničku, protože se nás účastnila skoro padesátka scrapařek a tolik lidí mít na starosti není žádná sranda. Materiálově srazík zabezpečovala Didi - Pretty Papers.

Sraz účastnic byl v pátek odpoledne. S Vonver jsme dorazily mezi prvními, ještě za světla. Cesta proběhla v pohodě, až na menší hledání místa srazu, kterým byl hostel Pod Ještědem. První večer se nesl ve znamení ubytování (byla jsem na pokoji s Dančou, Vonver a Haňulí) seznamování se, prohlížení alb a nakupování Dančiných věciček.


V sobotu po snídani jsme se rozdělily do čtyřech skupin. V naší skupině byla Gabreta, Keta, Danča, Haňule, Vonver, Míša, Andrea, Monika, Jana a já. Každá skupina pracovala s jednou lektorkou a učila a zkoušela si různé scrapbookové techniky. Po hodině si skupinky vždy vyměnily stanoviště.

Jako první jsme se seznámily s alkoholovými barvami, na to jsem se těšila, protože tyto barvy nemám, neznám a líbí se mi práce Helge, která nás také vše učila a vysvětlovala. Práce s nimi je hodně zajímavá a všechny jsme byly nadšené a místo hodiny jsme u alkoholových barev strávily mnohem více času.Na práci s alkoholovými barvami je třeba nesavý papír, hodí se křídový, fotopapír. Na každém z nich barvičky vyniknou trochu jinak. Jejich mícháním a ředěním lihem pak vznikají nové barevné kombinace a efekty. Na tyto již obarvené papíry jsme inkoustem Stazon razítkovaly. Já si udělala pár otisků kytiček, motýla a zeměkouli, vypadá to moc hezky a asi jako každá, co do té doby tyto barvy neznala, přemýšlím o jejich nákupu. :-D A co bylo skvělé a nadchlo mě, byla lepítka...taková ta obyčejná, za pár korun, z papírnictví. Helge měla s sebou malá kolečka, barvičkami je ozdobila, orazítkovala a vypadají nádherně a dají se použít např. na visačky jako zpevnění dírky na stužku, nebo provázek.

Pak už přišla na řadu Pampeliška a její ukázky práce s Big Shotem. Big Shot doma nemám, mám vyřezávací mašinku Craft Robo a na embossování jsem si pořídila mašinku Texture Boutique a pár embossovacích kapes. Big Shot je mašinka skvělá, ale zatím mě neláká, odrazuje mě cena šablon, které bych si musela stále a stále dokupovat. Myslím, že Big Shot se vyplatí spíše těm, co dělají přáníčka, ale nám co děláme stránky moc ne. Mít na stránce stále stejný opakující se motiv nechci. Nicméně práce s Big Shotem je zajímavá, mašinka je to šikovná a dají se s ní dělat kouzla. Moc se mi líbí sady, kde jsou vyřezávací šablony a k nim stejná razítka. Udělala jsem si menší zásobičku domů. :-D
Po pauze na oběd přišla na řadu Didi a její ukázky embossování. Opět zajímavé, vyzkoušela jsem si techniky, které jsem pořádně neznala. Samozřejmě embossování znám, ale některá kouzla s ním ne. Vznikaly nám tak pod rukama krásné obrázky. Zvlášť se mi líbila technika, kdy se na papír nejdříve otiskne razítko inkoustem Distress, poté jiný motiv embossovacím inkoustem, posype průhledným práškem a zapeče....pak houbičkou a barevným inkoustem se celý obrázek nabarví a vypadá to opravdu moc dobře. Jenom teď nevím, jestli si popis pamatuji dobře, nebo jsem něco popletla. :-D
A jako poslední přišlo na řadu barvení barvami Distress s Iriskou. Zkoušely jsme různé techniky, např. pomocí igelitového pytlíku, různými typy barvami Distress a papíry jsme poté projely opět mašinkou Big Shot. Mám jenom čtyři inkousty Distress, dva odstíny hnědé, zelený a modrý....a už vím, že určitě potřebuji dokoupit další barvičky. :-DTvoření ve skupinkách se protáhlo do pozdního odpoledne a tak jsme s vlastním tvořením deníčků začaly až po večeři. V balíčku, který jsme každá dostala, bylo dost materiálu na vytvoření cestovního deníku, dále byl k dispozici ještě materiál a pomůcky od Didi - papíry, razítka, raznice apod. Práce ve skupince mě moc bavila a neskromně musím říct, že deník se mi povedl a mám z něho radost, i když jsem ho nestihla úplně dodělat. :-DTvoření se nám protáhlo do pozdních večerních, spíše nočních hodin a následně bylo vystřídáno povídáním až zhruba do půl třetí hodiny ranní. :-D

V neděli byla v plánu výroba přáníček a poté hlasování o nejkrásnější přáníčko. Kdo přáníčko dělat nechtěl (např.já) dodělával deníček, který si pak nechal svázat u Danči na mašince - vazači Zutter. Jelikož tuto mašinku vlastním také, zatím jsem svůj deník nesvázala, ale poté co ho snad už dnes dodělám, svážu sama (snad to zvládnu, Danča mi dala vázací lekci :-D )


Naše skupinka se ale pod vedením Gabrety rozhodla udělat jedno přáníčko společně. Gabreta udělala základ přáníčka, něco přidala Keta, Andrea, Haňule dolepila korálky, já dala andělíčka.
A co se nestalo?????????? Přáníčko v soutěži vyhrálo!!!!!!!!!!!!!


Na závěr výstavka vyrobených cestovních deníků a společné focení.


Můj je ten jediný nesvázaný. :-)


Společné foto - ano tolik nás bylo.


S Gabretou


Zleva: Tapeva, Ael, Pampeliška, Kiarka a před ní Astala, Didi, Iriska, Vonver.


Zleva horní řada: moje maličkost, Haňule, Míša, Keta, dole sedící Gabreta a Andrea.

Po obědě (mimochodem jídlo bylo celý víkend moc dobré) jsme se pomalu začaly loučit a rozjíždět do svých domovů. Víkend utekl jako voda, ale myslím, že byl velice zajímavý, tvořivý, všechny jsme si odpočinuly a já osobně jsem opět dostala chuť do dalšího tvoření....však tu mám restů nepočítaně. A moc se těším zase někdy na příštím srazíku!

Vánoční přání

18. října 2011 v 23:18 | isobelka
Zjišťuji, že ač jsem s přípravami na Vánoce začala již v létě, nemůžu stihnout vše tak, jak jsem měla v plánu (já nevím, přípravy na příští Vánoce zahájím nejspíše již v lednu Smějící se). Hlavně mám obavy o kalendáře, kterých mám letos dělat osm a stále jsem si ještě nenechala ani vyvolat fotky. Kolik dní že zbývá do Vánoc? Letos tedy začínám přáníčky. Dvě jsem udělala ve stylu vintage, obrázky mi přišly jako dárek v balíčku s razítky, papíry color core, některé projeté v mašince Texture Boutique a osmirkované, velké vločky mám od Verči z Big Shotu, malé z raznice.

Zářijová challenge

2. října 2011 v 23:01 | isobelka
Dnes skončila zářijová challenge - vyhlašovatelkou byla vítězka minulé - Jíťa. Téma bylo cestování + nějaký artefakt. Protože mám už pěkně dlouho rozdělané album z naší dovolené v Řecku, řekla jsem si, že už je na čase v jeho tvorbě pokročit (byli jsme tam před čtyřmi lety...ehm Usmívající se). Vybrala jsem si fotku větrného mlýnu v Antimachii, který jsme navštívili při našem pobytu na krásném ostrově Kos. Je to poslední funkční mlýn na tomto ostrově. Artefakt jsou vstupenky.


Skončila jsem na 3. místě, což jsem vůbec nečekala, stránku jsem dělala na poslední chvíli.

dárek pro babičku

8. srpna 2011 v 0:35 | isobelka
Babička (Ivanova maminka) měla narozeniny, tak jsem pro ni udělala mini albůmek - paravánek, s fotkami synů a vnoučat. Základ a všechny ozdoby jsem koupila v kreativním obchůdku v Zittau, stačilo jenom společně s fotkama nalepit...hotovo bylo za chvilku. Doporučuji všem začátečníkům, kteří si chtějí vyzkoušet scrap. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu fotky, fotila jsem v rychlosti na chalupě při špatném světle.

Letní deník

26. června 2011 v 22:32 | isobelka
Dnešní deštivý den zase trošku přál scrapbooku. A tak jsem si z obyčejného bloku od Danči z obchůdku udělala český smash - Letní deník. Letošní dovolená bude sice pouze na chalupě, ale protože ji máme v rekreační oblasti a protože když tam jsme pomalu (kromě občasných návštěv hospůdek) z ní nevytáhneme paty, rozhodli jsme se letos, že budeme pravidelně vyjíždět na výlety do okolí. Už mám připraveno více jak 10 tipů na návštěvy zámků, hradů apod. No a do tohoto deníku si budu vše zapisovat, lepit vstupenky, pohledy, snad i nějakou fotku. Zdobit budu jenom střídmě, aby šel na konci prázdnin zavřít.


Použila jsem krásné papíry ze srazíku a od Danči, razítka od Kety, Aktijky a Iťi, pár svorek, výseky z raznice, trocha šití, provázek a bylo hotovo. Ještě možná doladím spirálu stužkama. Přemýšlím o nějakém obalu, protože deník budu vozit na výlety s sebou v batohu, nebo tašce.

15 let

20. června 2011 v 13:22 | isobelka
Tak zase po nějaké době trocha scrapu. Stránka je podle sketche od Becky Fleck.


Podkladová bílá strukturovaná čtvrtka, tyrkysové papíry MME, tyrkysová čtvrtka Color Core od Aktijky z obchůdku, projetá mašinkou Texture Boutique a osmirkovaná, hnědá čtvrtka od Danči z obchůdku, stejně jako motýl, stužka a hodiny. Kulaté razítko - Keta, metr z Ikey , nápis 15 let - samolepky BG a konečně jsem využila razítka všech možných kaněk co jsem koupila na srazíku.

Květnová challenge

1. června 2011 v 7:45 | isobelka
Včera skončila květnová challenge, Haňule vyhlašovala pořadí. Téma bylo stránka pouze z jednobarevných papírů, minimálně jeden vzorovaný, ale udělaný z jednobarevného, např. razítkováním, embossováním apod. Další podmínkou byla kytička, ručně vyrobená, bez pomocí jakékoliv raznice.
Toto je moje stránka:


Podkladový jednobarevný papír je postříkaný modrým sprejem, modrý má orazítkované okraje, světlemodrý je projetý mašinkou Texture Boutique a osmirkovaný, kytičku jsem háčkovala. Dále jsem použila jutu, papírové kytičky, korálky - mušle, vellum, racka - chipboard od Kety, písmenka - samolepky z papírnictví a otisky nohou z raznice. Modrému papíru a čtvrtce jsem ještě "poničila" okraje. Na fotce je moje mamka na své první dovolené u moře.
A mám velkou radost, protože se stránkou jsem se umístila na 3. místě !!!!

Dárek

12. května 2011 v 8:40 | isobelka
Kačka mě poprosila, zda bych neudělala obrázek k narozeninách pro její kamarádku z gymnastiky. Udělala jsem half page - poloviční stránku, rozměr 15x30 cm. Papíry BG - sugared, razítko Keta a krucánek z Big Shot od Vonver, obyčejná stužka z galanterie. Stránku jsem ještě podlepila pevným kartonem. Doufám, že udělá radost.

Dubnová challenge

1. května 2011 v 20:57 | isobelka
Dneska skončila dubnová challenge, tedy dnes bylo vyhlášení výsledků, termín pro poslání stránek byl pátek. Téma se mi moc líbilo: černobílá stránka plus ještě jedna barva, provázek a prošití.
Hned jsem věděla, kterou fotku bych mohla scrapnout, je to svatba mojí tety a stejdy, malá holčička vedle nevěsty je moje mamka.


Použila jsem "letitou" bílou embossovanou čtvrtku, béžovo-bílo-černé papíry a ozdoby ze sady od firmy Chatter B.O.X. už také letité, zakoupené myslím na srazíku v Bobrové, krajku a stužku z galanterie, dortovou podložku a obyčejný pauzák na který jsem si okopírovala jeden z mých prvních scrapbookových papírů - písmo. Prošitý je obdélníček pod fotkou a provázek je na visačce. Visačka jde vytáhnout a z druhé strany je přilepeno svatební oznámení.
I když jsem se neumístila, ze stránky mám radost, je to další stránka do rodinného alba.... a vo tom to je.

Víkendový lift

12. dubna 2011 v 10:20 | isobelka
Minulý týden jsem psala Gabretě, jestli nemá nějakou pěknou stránku na liftování. Měla! A tak vyhlásila víkendový liftík. Sešlo se nakonec 16 krásných stránek!!!! http://scraptime.blog.cz/1104/vikendovy-liftik-vysledek
Předloha byla moc pěkná...od francouzské scrapařky FIDJI:


a mně se podle ní dobře pracovalo a se stránkou jsem spokojená.

6. celorepublikový sraz scrapbookářek

28. března 2011 v 23:13 | isobelka
Můj pátý a zatím největší sraz, co se týče počtu účastnic.

V lednu jsme začaly s Gabretou vybírat vhodné místo pro konání letošního srazu. Po 14-ti dnech intenzivního vyhledávání, porovnávání cen, vybavenosti penzionů a hotelů, jsme vybraly Gabretin návrh: školící středisko Erudito v městečku Luka nad Jihlavou. http://www.lukanadjihlavou.cz/skolici-a-ubytovaci-centrum-erudito/os-49343/p1=3547

Pátek 25. 3. 2011

Vyjeli jsme s Vonver a Ivanem, který opět fungoval jako řidič, za což mu patří velký dík, s kufrem plným našich věcí, Lambrusca na přípitek, buchty Margotky, čajů, kafe apod., v deset hodin směr Jihlava. Cesta až na menší zácpu v Praze a na dálnici za Prahou proběhla v naprosté pohodě a v půl jedné jsme už byli na místě, kam již před námi dorazila Gabreta s Ketou.
Po prohlídce celého střediska jsme u kafe a čaje doladily balíčky, jejichž přípravu měla na starosti Keta a které se jí moc povedly. Pak už jsme jenom čekaly na první scrapařky. Jako první přijel/a Kukik, která to měla z Havlíčkova Brodu nejblíže a za ní už další a další. V kuchyňce jsem se seznamovaly a kecaly a když přijela Aktijka s Iťou, které společně s Ketou, vybalily své obchůdky začalo velké vybírání, přehrabování a nakupování....to miluju. :-D


V půl sedmé jsme se přemístily o patro níže, kde už na nás čekala večeře a před ní přípitek s Gabretiným přivítáním.

Po večeři jsme předaly kytičku a dárek Katie za její CTS:

A snědly báječný scrapbookový dort, který udělala Katie:

A při živé hudbě jsme začaly s prohlížením alb:

S Ketou a Gabretou jsme se po chvíli vypařily, protože jsem potřebovaly připravit vše na sobotní tvoření, naskládat balíčky na stůl, k nim přidat krásné pamětní listy, které se Gabretě a Ekulce moc povedly, a razítka s našimi přezdívakami.
Spát jsme šly někdy okolo půl druhé.


Sobota 26. 3. 2011

Vstaly jsme v půl osmé a po výborné snídani jsme se všechny v devět hodin shromáždily v učebně, kterou jsme již připravily předchozí den. Největší ohlas asi vzbudily pamětní listy, byly naprosto dokonalé. Gabreta s Ekulkou nás vystihly přesně. Tady je ten můj:
Společné foto ze srazu nalepím později.

Poté již začala tvořící část dne. Téma letošního srazu bylo cestování, dovelená, výlety. V balíčku kromě krásného materiálu byl též lísteček se jménem scrapařky, které měla dotyčná dát podmínku na 30* stránku a na minialbum si role vyměnily. Já měla Markétu a dala jsem jí podmínku šití, kterou zvládla dokonale i se spícím dítětem. :-)
Nejdříve jsme dělaly třicítkové stránky. Všem se moc povedly.
Poté jsme začaly dělat minialba. Já minialbum nedělala, neměla jsem žádné vhodné fotky. Místo toho jsem si udělala další 30* stránku. Jelikož je stále nemám úplně hotové, vyfotím a vložím později.

Po večeři jsme se všechny sešly v jídelně, kde měla scrapmafie připravené soutěže, jako např. třídění svorek a průchodek se zavázanýma očima, vystřížení co nejdelší spirály z A4 papíru, scrapbookový kvíz, hádání autorek vybraných 14-ti stránek (uhádla jsem všechny) apod. Celkovou vítězkou se stala Dianka, která i vyhrála jednu ze soutěží - ze 30* stránky postavit co nejvyšší věž. :-))

Poté opět nastala volná zábava a stejně jako v pátek jsem šla spát někdy okolo půl druhé.


Neděle 27. 3. 2011

Po snídani některé z náš ještě pracovaly, jiné se balily, dělaly se poslední nákupy, některé vyřezávaly ozdoby na Big Shotu, razítkovaly. Než jsme se všechny rozjely do svých domovů udělaly jsem si společnou fotku.
A pak už jenom loučení a slíbení si, že se uvidíme určitě na příštím srazu. Těším se už teď. :-)

PS. Ještě jednou díky moc Gabretě za organizaci, Ketě za vytvoření krásných balíčků a Katie za nádherný dárek ke 4. místu CTS.

Moje album z dětství.....

20. března 2011 v 21:36 | isobelka
.....má stále daleko do toho být ukončeno. Dala jsem si závazek do konce roku...tohoto. Tak uvidíme. Další dvě stránky, které jsem udělala v posledních dnech:

Další sketch

20. března 2011 v 21:34 | isobelka
Moc se mi líbil sketch, který Hanka vybrala pro své "ovečky" v Klatovech. :-)) http://scraptime.blog.cz/1102/sketch Tak s jejím svolením jsem si podle něho udělala stránku, shodou okolností se mi hodily fotky, které jsem už kdysi scrapovala, ale stránku jsem se chystala už nějakou dobu předělat a které byly tématicky stejné s Hančinými.


Použila jsem papíry BG - Cupcake a červený obyčejný z Lidlu.

Diktát

20. března 2011 v 21:30 | isobelka
Už jsem se nějakou dobu nezúčastnila žádného diktátu, asi proto, že číst návody mě moc nebaví. Když jsem ale viděla stránky holek v galerii, moc se mi zalíbil, tak jsem si podle něho stránku udělala také. Diktát vyhlašovala Haczek http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=1048 a předloha je podle Alexandry. Ovšem moje stránka už není podle diktátu, ale lift. Každopádně jsem s ní spokojená....také proto, že jsem na její výrobu spotřebovala pouze pár zbytků, kterých mám požehnaně. Fotky jsou z dovolené u Velkého Rybníka. Jeli jsme se projet na kole a když jsme jeli kolem louky, holky se tam chtěly spolu vyfotit a protože to jsou obě gymnastky, musely hodit nějakou figuru. :-D

Partizánský samopal

11. března 2011 v 22:57 | isobelka
Partizánský samopal byl závod v běhu od jednoho stanoviště k druhému, kde se plnily různé úkoly, jako byla např. střelba ze vzduchovky. Bylo nás vybraných pět holek ze třídy plus jedna náhradnice, ta na fotce bohužel není. Závody se konaly na Telnici (lyžařské středisko v Krušných horách, pár kilometrů od Ústí nad Labem). Bylo to v roce 1984, bylo mi necelých 14 let a chodila jsem do posledního ročníku základní školy. Jak jsme se tenkrát umístily, si už bohužel nepamatuji, přiznám se, že samotné závody si už skoro také nevybavuji, kdyby nebylo fotek, asi bych na tuto akci už dávno zapomněla. Fotila moje mamka.


Já jsem na skupinové fotce stojící druhá zleva.

Stránka podle sketche

22. února 2011 v 8:31 | isobelka
Podle sketche, neboli česky bych asi řekla, podle návodu, plánu, předlohy, dělám ráda. A protože Katie vyhlásila opožděný lednový sketch, který se mi hodil, tak jsem nelenila a hned podle něho udělala stránku.
Sketch:


Použila jsem papíry BG, kolekce Sultry. Fotky jsou ze 70-tých let, přesný rok nevím, podle toho, že mi na fotkách chybí zuby, odhaduji tak rok 1977. Na fotkách jsem já a moje nejlepší kamarádka Iveta se svojí mladší sestrou. Protože jsme bydlely v jednom domě, často jsme se setkávaly u nás doma a těch blbin, co jsme vždy vymyslely, třeba jak jsme si hrály na Lenina a Komenského, to bylo dobrý.

Novoroční předsevzetí....

21. února 2011 v 14:12 | isobelka
...bylo dodělat co nejrychleji album z dovolené a dokončit album z dětství. Na obojím pracuji, i když ne tak intenzivně jak jsem na začátku roku předpokládala, ale já se rozjedu. :-))


Stránky dělám jednoduché, k dovolené se moc zdobení podle mne ani nehodí

Karty scrapzávislaček :-))

21. února 2011 v 13:39 | isobelka
Tahle akce proběhla už někdy před více jak rokem na scrapbook.cz. Se stejně "postiženými" scrapařkami jsme si vyměňovaly kartičky - visačky, s fotkou a pár informacemi o sobě. Proběhlo několik kol, myslím tři, zúčastnila jsem se všech a tak se mi doma nashromáždilo dost kartiček. Byly celou dobu pečlivě uložené, jsou všechny krásné, tak aby se mi nezničily, ale teď co mám svoji novou půlpracovnu jsem se rozhodla si ji s nima vyzdobit.

Nic složitého jsem nevymýšlela, prostě dvě díry do zdi, hřebík, provázek a hotovo.


Jo, už mám i tu poslední...pátou poličku. :-))


Tak už mi tady milé kolegyně všechny visíte na zdi. :-)) Tedy ne všechny, některé se nezúčastnily, třeba Keta mi chybí. :-))

Škola v přírodě

21. února 2011 v 13:28 | isobelka
Znáte to, někdy máte fotku povedenou, která už ani nepotřebuje nějaké další zdobení, je krásná sama o sobě, pak stačí jenom proužek papíru, nápis a nějaká malá ozdůbka a je hotovo. Co ale s fotkou, která není nic moc, ale v albu ji mít chcete? To jsem teď řešila já. Fotka není nic extra, ale je jediná z krásné školy v přírodě v Západních Tatrách. Bylo to v sedmé třídě, na jaře roku 1983. Na školu v přírodě jsme nejeli, jak se obvykle jezdívalo, autobusem, ale vlakem...a na noc! Zážitek super! Ještě teď smekám před třídní, která k sobě měla pouze jednu vychovatelku, že nás bandu puberťáků dokázala v pohodě zvládnout, ale my jsme tenkrát byli jiní, než dnešní teenageři, jak se jim teď říká. Bydleli jsme v chatě Primula, na samotě, v lese, u horské řeky s kamenitým břehem, nádhera. My holky z naší třídy jsme měly pro sebe celé patro chaty....což znamenalo jeden obrovský pokoj, kde nás bylo myslím 10. Vzpomínám si na krásné výlety po okolí, čistou jarní přírodu se spoustou žab a žabích vajíček, na céčka, která jsme v té době všichni sbírali a na této škole v přírodě intenzivně vyměňovali....a na poslední závody sezóny na vrcholcích hor, kde byl ještě sníh a z kterých je fotka, kterou jsem scrapovala. Tak to byla moje nejkrásnější škola v přírodě a tu přece musím mít v albu.


Použila jsem pouze jednobarevné papíry. Tyrkysový jsem projela mašinkou Texture Boutique a lehce osmirklovala, pak už jenom stužka, bavlnka, razítko a brads.

První lift v tomto roce

8. února 2011 v 13:23 | isobelka
Tak hotovo, o víkendu jsme dokončili přestěhování pokojů, včera jsem uklidila celý byt a večer jsem se mohla pustit do první stránky v nové pracovně. Gabreta na svém blogu vyhlásila první letošní lift: http://scraptime.blog.cz/1102/liftujeme-spolecne-unor . Stránku jsem udělala pozdě, ale přece, tady je:


Je z naší srpnové dovolené, kdy jsme se byli na kolech projet po okolí a kdy nám ještě přálo počasí, další den se pokazilo a skoro celý týden nám pršelo, pršelo a byla zima. Sluníčko vykouklo až v den odjezdu. Papíry BG - Cupcake, razítko kalendáře - Keta, svorku s motivem kola mám od Danči.

Poslední challenge

5. ledna 2011 v 11:08 | isobelka
Vkládám stránku poslední loňské challenge, které téma bylo rok 2010. Udělala jsem proto další stránku Kátě do alba s vyčíslením jejích gymnastických úspěchů v loňském roce, který byl pro ni velmi úspěšný. Vzorované papíry jsou Capsule colection, stejně jako pacičky, čísla mám od Danči z obchůdku, značku teď nevím, původně byla bílá, já natřela černým inkoustem a bezbarvým lakem. Hvězdy mám od Kety, opět natřené inkousem a lakem Glossy acents.

ňam!

5. ledna 2011 v 10:36 | isobelka
Mamka mi přinesla fotku z dětství, kterou jsem neznala, měla ji totiž moje teta. Je to fotka z dovolené u Máchova jezera, stará už skoro 39 let a já se na ní cpu jahodama....už od mala mi bohužel hodně chutnalo, což se samozřejmě projevuje na mé postavě.

Přemýšlela jsem, zda mám stránku udělat dětskou veselou, nebo ve stylu vintage a vyhrála druhá varianta. Použila jsem papíry od Kaiser Craft a My Mind´s Eye, krucánek od Kety, hodiny Tim Holtz. Podkladová stránka je postříkaná inkoustem Distress ovšem je namíchaný ještě s obyčejným inkoustem. Tim Holtz by zaplakal.

Mezi svátky

29. prosince 2010 v 15:00 | isobelka
Mezi lenošením u televize a koukáním se na pohádky jsem udělala alespoň dvě stránky do našeho kalendáře.


Přeji krásné poslední dny v roce!

Kaledář pro nás

22. prosince 2010 v 11:00 | isobelka
Letos poprvé dělám kalendář i pro nás. Mám hotovou jednu třetinu. Teď ale dávám pauzu a budu se věnovat vánočním přípravám....dárky mám sice zabalené, cukroví nazdobené, byt uklizený, ale ještě musím upéct štolu, štrúdl, nějaké slané pečivo a udělat bramborový salát.


Přeji krásné předvánoční dny...už pozítří budeme rozbalovat dárečky pod stromkem. :-)

Loňské Vánoce

21. prosince 2010 v 10:19 | isobelka
Podmínka pro tento týden byla "anděl". Vyhrabala jsem proto fotky z loňských Vánoc a udělala po delší době třicítkovou stránku. Konečně mám v provozu vyřezávací mašinku, tak jsem si mohla nápis vyřezat. Vyřezala jsem ho 4x a jednotlivá písmenka nalepila na sebe. Potom jsem je ještě přelakovala lakem na decoupage. Sněhové vločky a vánoční hvězdu mám z Kauflaundu, ozdobné kartičky mi poslala mailem Melina, já je jenom vytiskla....díky moc. :-)


Přeji krásný předvánoční čas, už jenom 3 dny! :-D
 
 

Reklama