scrapbook

Týmový lift

30. dubna 2010 v 16:28 | isobelka
S holkama v našem týmu Los Scrapos jsme si po delší době udělaly týmový lift. Stránku vybírala Haňule a vybrala od My3blessings z Two peas in a bucket.
Tady je:

lift
Já jsem si jí trošku zjednodušila:

vystoupení
Další stránka do rodinného alba. Můj táta na nějakém vystoupení, bohužel nevím jakém ani kde a kdy. :-( Použila jsem papíry od My Minds Eye a opět krucánek od Kety.

Liftík č. 3 a trocha historie

29. dubna 2010 v 22:00 | isobelka
Další předlohu pro lift jsem vybírala já. Často brouzdám po blocích francouzských scrapbookářek a zaujala mě tam jedna stránka, hlavně proto, že jsem potřebovala scrapnout fotku mé babičky....jedinou fotku, kterou mám kde je sama. Jedinou mrňavou fotku. Je to smutná historie. Zemřela mladá, společně se svojí matkou...mojí prababičkou při největším tramvajovém neštěstí v ČR. Jely z Telnice (dnes lyžařské středisko, dříve cíl sběračů malin a borůvek) v přeplněné tramvaji, které při jízdě z kopce selhaly brzdy. Toto jsem našla na netu: "Nebržděný vlak se při průjezdu Bukovem rozkymácel, v nepříliš ostrém oblouku se motorový vůz vychýlil z tratě a zachytil o stožár trolejového vedení, díky čemuž vykolejil. Vlek byl vymrštěn na protisměrnou kolej, kde narazil do jiného vlaku. Tato nehoda si vyžádala 30 obětí." Dnes je v těch místech malý pomníček, který tam město nechalo postavit před třemi roky, přesně 60 let od této nehody. Jméno Karla Houžvičková je napsáno čtvrté od spoda. Můj táta zůstal v osmi letech bez maminky.

Sandra - originál:

Sandra
Gabreta:

Gabreta
Keta:

Keta
A nově se k nám přidaly též:

Kiarka:

Kiarka
Haňule:

haňule
a Melina:

Melina
A na závěr moje stránka:

moje

Obrácený scraplift

28. dubna 2010 v 21:49 | isobelka
Nápad přišel od Katie. Každá z nás dělala stránku podlé té, která se přihlásila do akce po ní. Po mně se přihlásila Šárka. Byl to docela oříšek, protože Šárka má stánky hodně zvláštní, krásné a její styl je úplně jiný než můj. Nakonec jsem si vybrala stránku, kde použila čtverečky, zbytek jsem přizpůsobila trošku sobě. Je to už moje pátá stránka do rodinného alba. Třetí a čtvrtou vystavím později, protože jedna je challengová a druhá náš lift s Gabretou, Ketou a spol., který končí zítra.

táta - technik
Je to můj taťka, jako mladý kluk v době, kdy pracoval v trmické elektrárně jako tepelný technik.

Přáníčko

21. dubna 2010 v 14:21 | isobelka
Moje kamarádka Jaruška má dneska kulaté narozeniny, tak jsem jí včera udělala a poslala toto přáníčko, doufám, že došlo.

přáníčko
Tak Jaruš, vše nejlepší a hlavně hodně zdraví do dalších let. :-))

Moje kulatiny se také blíží, už za necelé dva měsíce. :-))

Volejbal a týdenní podmínka

21. dubna 2010 v 14:15 | isobelka
Nějak mi teď vytvoření jedné stránky dlouho trvá. Jak s touto tak s minulou jsem si vyhrála tři dny. Týdenní podmínka pro tento týden byla hodně zajímavá....předmět doličný. Tak jsme si vzpomněla na mojí fotku, vlaječku a část pohledu z volejbalového soustředění a udělala tuto stránku:

volejbalové soustředění
Bohužel jako holka jsem fotce, nevím už z jakého důvodu, ustříhla rohy a zamaskovat to bohužel moc nešlo, nebo spíš mě nenapadlo jak. Fotka je moje jediná vzpomínka na leta strávená volejbalem, který jsem začala hrát někdy v páté třídě a skončila až těsně před maturitou. Bylo to hodně náročné, tréninky bývaly dvouhodinové 3x týdně, většinou pondělí, středa, pátek. O víkendech zápasy. Na červenec, kdy jsme měly volno, jsme dostávaly tréninkové plány a v nich rozepsáno co máme který den dělat a jak trénovat, většinou běh a nějaké posilování (ne, že bych to nějak dodržovala :-D ). V srpnu pak jsme všechny musely být doma (žádné tábory ani dovolené v tento termín jsme mít nesměly) a trénovaly jsme každý den. Druhý týden v srpnu jsme odjížděly na soustředění, až na jednu vyjímku, to byl vždy Týn nad Vltavou. Tam jsme trénovaly 3x denně (kromě středy a neděle, kdy bylo volno) před snídaní (pravidelně mi bývalo špatně, protože od malinka musím, když vstanu se jít najíst, jinak je mi zle) pak dopoledne dvě hodiny a odpoledne dvě a půl hodiny....dohromady tedy 5 hodin denně. Většinou v to období bývala vždy velká vedra. :-(
Byla to fuška. :-))

Rodinné album

19. dubna 2010 v 13:59 | isobelka
Jako kdybych toho neměla hodně co scrapovat, přesto jsem začala dělat rodinné album. První stránku - mojí mamku v 17-ti letech jsem udělala už na srazíku a tento víkend jsem scrapla fotky ze svatby mého dědy a babičky, kterou jsem nikdy nepoznala. Vytáhla jsem sadu od K&Company, koupenou před zhruba dvěma lety v německém městečku Zittau v maličkatém krámku, kde mají výtvarné potřeby a věci na scrap. Úžasné krucánky mám od Kety, perličky od Danči a noty to je ofocená sc čtvrtka na pauzák.

svatba dědy

Liftík č. 2

16. dubna 2010 v 9:58 | isobelka
Tentokrát vybírala stránku Keta a vybrala od Genmanou:

Genmanou

Keta:

Keta

Gabreta:

Gabreta

Isobelka:

isobelka
Stužku mám novou, od Danči z ochodu. Díky Dančo !!!!! :-))

Ze srazu

13. dubna 2010 v 10:12 | isobelka
Toto je má stránka, kterou jsem vytvořila na srazu scrapbookářek.

17 let
A tady je rámeček, také vyrobený na srazíku:

rámeček

5. celorepublikový sraz scrapbookářek

12. dubna 2010 v 11:50 | isobelka
Myslím, že se vydařil. Ale od začátku.
Středa 7. 4. 2010
Balím si sc věcičky na sraz....snad mám vše, obě tašky jsou plné. Začínám mít známý pocit chvění v žaludku.

Čtvrtek 8. 4. 2010
Budím se s bolestí hlavy a ještě větším chvění v žaludku, než ve středu. Dopoledne dělám společně s mužem, který funguje jako řidič a nosič, velký nákup na celý víkend. Odpoledne začínám péct buchtu Margotku, slané pečivo, dělat pomazánku a těstovinový salát. Večer ještě stíhám vyžehlit haldu prádla a pak padám polomrtvá do postele.

Pátek 9. 4. 2010
Vstávám v šest a jdu připravit snídani, umýt si hlavu, vyvenčit Loty, naskládat věci do jedné obyčejné a dvou mrazících tašek. Ivan přijíždí před devátou, při skládání všech věcí do auta ho ukecávám, aby vzal ještě rakev. Nakonec ji společně připevníme, přeskládáme všechny věci a vyrážíme pro Verču. Ta už je připravená, zamává rodině a společně vyjíždíme směr Praha - Karlín, k Danče. U Danči na nás čekají dvě Hanky - Gabreta a Haňule. Gabreta má spousty zavazadel a krabic, Haňule krosnu. Vše se nám podaří nacpat do auta...Hondička je plná k prasknutí....a vyjíždíme bez mapy a navigace směr Vysočina. Nebloudíme a v penzionu U Výletů ve vesnici Moravec jsme už v půl jedné. Majitel ještě nemá uklizeno, tak vyložíme věci do společenské místnosti a jdeme do blízké restaurace na dobrý oběd. V půl třetí se vracíme, Ivan odjíždí do UL...ještě ale předtím vyndáme zapomenutá Lambrusca z auta. :-D Jdeme se ubytovat, pan majitel nás seznamuje jak to chodí v penzionu. V pět hodin začínáme připravovat vše pro večerní raut.

rautový stůl
Pomalu přijíždějí ostatní holky, první je Karama...další pořadí si přesně nepamatuji. Kecáme, prohlížíme si alba, jíme. Okolo osmé hodiny Hanka oficiálně zahajuje sraz, dáme si přípitek a Hanka vybaluje překvapení, které přichystala...trička s našimi stránkami, které jsme jí posílaly před srazem. Jsou moc pěkná...v tom svém teď právě sedím. :-))

Přípitek:

přípitek
Trička:

trička
Po zbytek večera opět kecáme, jíme, popíjíme, nakupujeme v Iťině a Diančině obchůdku. Opět se neudržím a utratím všechny peníze co mám s sebou.
Ale odolejte tomuto:

obchod
obchod 2
obchod 4
Kecáme a hrabošíme:

hrabošíme
Spát jdeme ve dvě hodiny ráno, předtím ještě uklízíme kuchyni a společenskou místnost. Padám do peřin a za chvíli usínám.

Sobota 10. 4. 2010

Vstáváme v půl osmé a jdeme připravovat snídani pro ostatní. Jídla je dost, šunka, sýr, salámy, zelenina, sladké pečivo, pomazánky, kafe, čaj. Po snídani přerovnáme stoly, holky si vylosují podmínku, podle které budou tvořit stránky a barvu týmu. Týmů je 5: červený, žlutý, zelený, modrý, černý. Holky si vylosují balíčky a musí vytvořit stránku jen z materiálu v nich (dovolena navíc jsou pouze písmenka, razítka a razítkovací barvy), ale navzájem v týmu si mohou vypomáhat. Nakonec si ale stejně pomáhají všechny, bez ohledu na barvu týmu. Já byla v červeném s Diankou a Jíťou. (Protože jsem věděla, z jakých papírů se bude tvořit a znala podmínky, je moje stránka nesoutěžní). Všechny stránky jsou vystaveny a nastává tajné hlasování. První místo obsadil(a) jednoznačně Kukik, se svojí nádhernou stránkou, druhé též jednoznačně Dianka, třetí místo jenom o bod před čtvrtou Katie, získává Píďalka.

Takhle to vypadalo při tvoření:

tvoříme
Nádherné byly ale všechny stránky, ač spousta holek měla obavy, že styl vintage (Hanka hlásila předem na foru, že papíry jsou tohoto druhu, aby si každá mohla připravit vhodné fotky) není jejich šálek kávy, zvládly to všechny na jedničku...s hvězdičkou.
Tady jsou některé:

stránky
stránky 2
stránky 3
stránky 4
stránky 5

Odpoledne je vyhrazeno rámečkům, které dodala Keta, za což jí patří obrovské díky. Rámečky jsou nádherné, je jich několik druhů a každá si vybírá podle svého gusta. Já si beru jednoduchý klasický obdélníkový, abych mohla udělat čtverčkovou kompozici...doma částečně promyšlenou.

rámečky
rámečky 2
V pět hodin je vyhlášení výsledků, křest Hančiny knížky (je skvělá, jeden výtisk mám již doma) a na šestou hodinu odcházíme do hospůdky na večeři.

Vítězka Kukik....i s cenou:

Kukik
Křest knížky:

křest
Večer je volná zábava, opě kecáme, popíjíme....já odpadávám krátce po půlnoci, některé až v půl třetí ráno.

v kuchyni
chlapi
Neděle 11. 4. 2010

Vstávám v půl deváté, jako poslední z pokoje. Snídaně je už připravená. Dopoledne uklízíme společenskou místnost, kuchyni, balíme věci. Je toho hodně. Ještě si stíhám i narazit pár krucánků a lístečků. Na rozdíl od soboty, kdy stále pršelo a dokonce i chvilkama sněžilo, je celkem slušně, tak děláme venku společné foto:

společná
Po dvanácté hodině se první holky začínají loučit, v jednu hodinu jsme už samy s Gabretou, Vonver a Haňulí. Příjíždí Pepík, veze nás do Prahy. Na Haňuli čeká už přítel a já přesedám do auta k Vonver....ještě se zastavujeme s věcma u Danči a pak už frčíme směr Ústí. Domů přijíždíme zhruba v pět hodin. Vítá mě Loty a zbytek rodiny přichází po chvíli. Jsem unavená, ale šťastná, že vše klaplo, povedlo se a myslím, že srazík se líbil. Tak a už se těším na ten další, v pořadí již 6. !!!!!!!

Na závěr moc velké díky: Hance, protože ona byla hlavní organizátorka, většinu věcí měla na starosti, já jenom pomáhala.

Danče za krásnou hlavní cenu a pomoc při přípravě srazíku.

Ketě za nádherné rámečky a ceny.

Diance a Itě za ceny.

Holkám, co nám pomáhaly v kuchyni, bez nich bychom to zvládaly o hodně hůře.

Nováčkům za odvahu přijet (vím, jak je to těžké...poprvé mezi neznámými). Všem za účast a dobrou společnost.Těšilo mě být s vámi, ráda jsem poznala nové tváře. Příště ahoj.

PS. Ještě děkuji svému muži, že mi byl nápomocen při velké nákupu a odvezl nás všechny na místo srazu. Pepíkovi (manželovi Hanky) že pro nás v neděli přijel a zavezl do Prahy a manželovi Vonver, že mě odvezl až před dům a pomohl se zavazadly. :-))

První česká knížka o scrapbooku

6. dubna 2010 v 12:12 | isobelka
Moje kamarádka Hanka, alias Gabreta, která kromě toho, že píše dva moc krásné blogy, napsala a vydala v těchto dnech knížku o scrapbooku. První knížku o scrapbooku v ČR. Uvidím ji naživo až na srazíku, ale už teď se na ni moc těším. Tak Hani, gratuluji a přeji hodně spokojených a nadšených čtenářů a hodně nápadů a inspirace do dalšího dílu.

Hanky knížka

Challenge

6. dubna 2010 v 0:34 | isobelka
Challenge je pravidelná měsíční soutěž, kterou vyhlašuje vždy vítězka té minulé. Resp. vyhlašuje podmínku. Podmínky jsou různé, např. použití určitých barev, ozdůbek, šití, knoflíků, počet fotek, nebo stránka na nějaké téma..zvířata, inspirace písničkou apod. Na vypracování stránky máme vždy zhruba měsíc. Pak stránky vyhlašovatelka vyvěsí a dva dny se hlasuje. O víkendu skončila březnová challenge, tedy ještě ne, ještě nebylo vyhlášení, to až zítra. Podmínka byla umístit na stránku alespoň 6 lidí a použít zelenou, oranžovou a žlutou barvu. Vyhlašovala Ekulka.

Takhle jsem se poprala se stránkou já...kolečkovo-knoflíkovým řetězem jsem se inspirovala u francouzské scrapbookářky NATHALIE.

Challenge - březen
Můj největší úspěch bylo druhé místo a byla to stránka, kde jsme musely použít trojúhelník. Tady je:

Challenge - 2. místo

Tajný scraplift

2. dubna 2010 v 10:06 | isobelka
Na scrapbook.cz probíhá několik soutěží a akcí. Mezi pravidelné patří challenge a diktát, mezi ty nepravidelné např. scraplift a postupný diktát.

Včera skončil tajný scraplift, přihlásilo se nás hodně a tak jsme byly rozdělené do pěti skupin, každá skupina označena jinou barvou. Já byla kapitánka červeného týmu. Scraplift je zjednodušeně řečeno inspirace stránkou někoho jiného. Píďalka vybrala stránku...tentokráte A4...ze zahraniční galerie a poslala kapitánkám...tj. i mně. Já udělala podle ní svojí stránku a poslala další kolegyni v pořadí, ta pak po vytvoření svojí stránky ji poslala mně a já ji opět přeposlala další v pořadí. Takže nikdo ve skupině, kromě mě, neviděl jak vypadá jiná stránka než ta, kterou dělala dotyčná před ním. Bylo zajímavé sledovat, jak si stránku každá scrapařka upravila podle svého a jak se každá další stránka čím dál tím víc liší od předlohy.

Předloha od Lisaday z 2peas

tajný scraplift - předloha

Jelikož jsem byla první v pořadí, nechtěla jsem se moc odlišit od originálu, protože jsem věděla, že za mnou je dalších 6 holek, které jí změní určitě hodně...a měla jsem pravdu. Moje stránka:

tajný scraplift - já
A poslední stránka v pořadí...od vonver:

tajný scraplift - vonver
Myslím, že poslední stránka se už předloze nepodobá ani vzdáleně, což jí neubralo na kráse. :-)

Liftík

1. dubna 2010 v 18:33 | isobelka
Hlásím okna umytá, obsah všech skříní, vyklizen, vyčištěn, částečně zredukován. Postele převlečeny, povlečení, koberce, záclony vyprány, kytky vysprchovány, všude vysáto, vytřeno, prach setřen a velikonoční výzdoba hotova. A proto se můžu zase chvilku věnovat scrapu. Moc se mi líbila akce Gabrety a Kety, liftík za 24 hodin. Předloha byla zajímavá, asi bych si takovou sama nevybrala. Začala jsem včera navečer a skončila dnes ve stejnou dobu, tak mi těch 24 hodin akorát stačilo...a to jsem si ještě stihla dojít ke kadeřnici a na hodinu angličtiny. Předloha byla pro mne docela oříšek, ale nakonec jsem si s tím nějak poradila. Jsem docela spokojená, jen kdybych na té fotce vypadala lépe a neměla tam v té přerostlé trvalé takovou řachu.

Předloha od francouzské scrapařky Sabrine:

lift - předloha

Stránka Gabrety:

lift - Gabreta

Stránka Kety:

lift - Keta

A moje stránka:

lift - já

Scrap - začátek II - srazy

1. dubna 2010 v 14:42 | isobelka
Tak jsem začala tvořit, vystavovat stránky v galerii, komunikovat se stejně "postiženými" na foru, nakupovat, soutěžit (k soutěžím a jiným akcím se vrátím později) a také jsem se zúčastnila několika srazíků. První v Praze mi utekl, ale na druhý, opět v Praze jsem se už jednoho krásného letního červencového dne roku 2008 vypravila. Sraz byl půldenní, úžasný. Tady je foto:

sraz Praha
Druhý sraz už byl dvoudenní a konal se v Havlíčkově Brodě v místní hasičárně, v únoru 2009. Sraz organizovala Gabreta, Kukik a Pindruše. Tento srazík byl již tvořící, nákupní a předváděcí. Tvořily jsme stránku podle Pindrušina diktátu, koukly na ukázky embossování, tvoření korkového alba a albůmku z pytlíků od čaje a také jak pracují vyřezávací mašinky Cricut a Silhouette. A nakupovaly u Danči, Pindruše, Iti a Dianky a i hrabárna byla. Stránky, které jsme vytvořily jsme vyvěsily a hlasovaly pro nejlepší, vyhrála stránka Oly. Tady je fotka nás všech:

sraz HB
Třetí sraz organizovaly kolegyně z Brna, tzv. Brněnská scrapmafie. Konal se v Bobrové na Vysočině, v říjnu 2009. Sraz byl třídenní, program nabitý. Tvořily jsme třicítkovou stránku ve skupinkách, kdy materiál jsme dostaly, fotky byly vlastní. Stránky se opět vyvěsily a hlasovalo se pro nejlepší...vyhrála Dianka. Potom holky vytiskly naší společnou skupinovou fotku a každá jsme tvořila dvacítkovou stránku se stejnou společnou fotkou. Nakonec se losovalo a každá si odnesla domů stránku některé své kolegyně. Já si vylosovala Ketu...její stránka je nádherná, v mé oblíbené barevné kombinaci - černá, bílá, červená. Kromě tvoření bylo na programu také grilování, společenské hry, nakupovaly jsme, hrabošily v hrabárně. Foto zde:

sraz Bobrová
PS. Domluvily jsme se v létě s Gabretou, že si na srazík uděláme inchies trička, Gabreta dělala i pro Ketu a myslím, že se nám povedla. :-))

Čtvrtý sraz bude za týden. Doufám, že se nám vše povede a za týden vystavím fotku již z 5. celorepublikového srazu scrapbookářek.

Scrap-začátek

31. března 2010 v 14:12 | isobelka
Scrapbook jsem objevila někdy v roce 2006, náhodně. Pletla jsem Kátě náramky přátelství a na jednom z webů byl odkaz právě na scrapbook.cz, netradiční fotoalba. Dlouho jsem chodila nahlížet, moc se mi tvoření stránek a alb líbilo, ale nevěděla jsem, jestli bych něco takového byla schopná zvládnout a utáhnout finančně, protože scrapbook je koníček finančně náročný. Fotek máme hodně, máme je v tradičních albech, asi jako každý, kdo nedělá scrap. Pouze fotky z dovolené jsem měla vždy ve zvláštním albumu, většinou bez kapes na fotky, ale jenom nalepovacím. Kromě fotek jsem tam lepila ještě různé pohledy, vstupenky apod. Vlastně jsem dělala scrap už tenkrát, jenom jsem nezdobila.

Nakonec jsem se odhodlala a udělala první objednávku u scrappy, prošla všechna papírnictví a galanterie ve městě......a začala jsem. První stránky nebyly nic moc, ale mně se líbily....pravda, dneska jsou nepublikovatelné...a některé už ani nemám, byly zlikvidovány a předělány (album Loty). První moje album které jsem dělala bylo svatební, což byla asi chyba, měla jsem začít nějakým dovolenkovým apod. Svatební se chystám předělávat. Pak jsem zkoušela svoje album z dětství na A4, které zůstalo ve stadium rozpracovanosti a já se scrapbookem sekla, protože mi to nešlo. Až koncem roku 2007 jsem se ke scrapu vrátila....udělala jsem mojí mamce a manželovým rodičům kalendáře. A pak jsem se postupně rozjela, začala dělat Káti album a v únoru 2008 jsem vystavila do galerie první stránku. Byla to tato:

9 let
Dneska se musím smát, hlavně tomu hroznému nápisu. Stránka je dělaná z obyčejných čtvrtek koupených v papírnictví. Ale každý začátek je těžký. Postupně během roku 2008 jsem nakoupila spousta scrapbookového materiálu, čtvrtek, papírů, stužek, knoflíků, svorek, průchodek, nářadí apod. Částka kterou jsem utratila se asi rovná dovolené u moře pro dva letadlem, na dva týdny. Přemluvila jsem muže, aby mi v pracovně udělal scrapovací koutek, protože věčné přenášení věci z komody na pracovní stůl a zpátky mě přestávalo bavit. A začala jsem tvořit. Pokračování příště.

Poslední březnová

31. března 2010 v 7:55 | isobelka
Poslední březnová týdenní podmínka byla 12 stejných věcí na stránce. Přiznám se, že moje stránka byla rychlovka, při bolesti zubu jsem neměla na nic skoro náladu, ani na scrap. :-( Na stránce je to bohužel vidět, fotku Loty jsem nalepila nakřivo. :-((
Loty Vánoce 2008
Teď máme v naší soutěži menší pauzičku, do čtvrtka, kdy bude vyhlášená další podmínka. Tak jsem toho využila a dělám jarní úklid...no jo...už mi otrnulo, tak zase blbnu. Ale už se těším až opět usednu ke scrapu. :-)) Ještě musím napsat, že Lotynku v čepici fotila Káťa doma v obýváku. Přinesla si dvě židle, přehodila přes ně tmavěmodrý přehoz z ložnice, Lotyně narazila čapku a udělala asi 20 snímků. Loty je dobrák, čepici si nesundavala a ještě pózovala. :-D

Jaro

21. března 2010 v 19:28 | isobelka
Tak tu máme konečně jaro...hurááá. Týdenní podmínka CTS pro tento týden zněla "přivoláme jaro žlutou barvou". Takto jsem se s ní poprala:
na louce
Doma dělám jarní čistku bytu....prošla jsem skoro všechny skříně co máme, včera jsem vyházela pět igelitek bot, dneska jsem se pustila do šatní skříně, vyházela nevím kolik kilo starého a malého oblečení, abych nakonec zjistila....že opravdu nemám co na sebe.

Další přípravy na celorepublikový sraz

15. března 2010 v 15:00 | isobelka
V pátek 12. jsem opět vyrazila vlakem do Prahy k Danče. Měly jsme stejně jako posledně srazík ještě s Hankou. Dávaly jsme dohromady program a vše ostatní okolo celorepublikového srazu, který se už blíží (9. - 11. 4.) a já se těším moc. :-)) Danča opět navařila, ač jsem jí jasně předem upozorňovala, že si buď něco koupíme, nebo vezmeme s sebou...nedala si říct a upekla kuře i s nádivkou, udělala haldu zeleniny a bylo to ňam.
Po obědě a částečně při něm jsme daly dohromady s Hankou přesný program, seznam věcí k nákupu a rozpočet. Odpoledne jsme se vrhly na přípravu materiálu...fotku jak se Hanka přehrabuje v papírech mám, ale nedám, protože je to tajemství. :-D

Čtverečky

9. března 2010 v 12:14 | isobelka
Začal nám druhý březnový týden, CTS (celoroční týmová soutěž) nám skočila do týdne desátého. Podmínku pro tento týden vymýšlel náš tým a já jako jeho kapitánka pro tento měsíc včera vyhlásila. A to moje oblíbené čtverečky. Dneska jsem se do toho pustila a zde je výsledek:
Bohužel mi to nejde lépe nafotit, stránka na fotce vypadá trošku ponuře...ve skutečnosti je o hodně lepší. Tyrkysová barva v kombinaci se stříbrnou.

Únorová challenge

6. března 2010 v 23:51 | isobelka
Téma únorové challenge bylo "stránka o mně". Pojmout jsme to mohly jak jsme chtěly, žádné další podmínky zadány nebyly. Udělala jsem na poslední chvíli takovou trošku ztřeštěnou stánku , protože i já jsem občas taková.

Sketch

1. března 2010 v 10:23 | isobelka
Včera jsem udělala zase jednu stránku, mám teď nějaký útlum a zvládám tak tři stránky týdně maximálně. Je to stránka podle sketche, který vybrala Katie. Já si jí jenom trochu zjednodušila, protože krucánky a kytičky mi na psí stránku nešly. Teď mi připadá trošku chudá a málo nazdobená.
Strašně rychle to letí, Kátě bude letos už 15 a Loty 5 let.

Nové výtvory (23. 2. 2010)

23. února 2010 v 17:30 | isobelka
Stránka podle únorového sketche....trošku poupravená. :-))
Chtěla jsem mít tyto fotky ve svém albu, i když prostředí ve kterém jsme foceni je dost hrozné. Ale řekla jsem si nevadí, použiji alespoň krásné razítko zdi a papíry s cihlovým motivem za pár korun z papírnictví. Pak už jenom poskládat na stránku a bylo to. Jsem celkem spokojená.

Na písku (9. 2. 2010)

10. února 2010 v 22:39 | isobelka
Další scrapbooková stránka do alba z mého dětství. Tohle album mě zatím baví hodně moc a doufám, že na stránkách je to vidět. :-)

Tygřík (8. 2. 2010)

10. února 2010 v 7:13 | isobelka
Stránka podle týdenní podmínky vyhlášená naším týmem. Musela jsem hned použít papír, který jsem sehnala u nás v papírnictví.....s leopardím vzorem....ladí krásně k hračce, kterou má Loty v puse....a které ač je to leopard, říkáme tygřík. :-D

První cesta do školy (7. 2. 2010)

10. února 2010 v 7:12 | isobelka
Tak jsem musela hned použít nové papíry od Danči. Jak mě tato kolekce (Cupcake) dříve moc nezaujala....tak teď jsem z ní nadšená, krásně se mi hodí do mého alba z dětství. Vůbec mám teď v poslední době nejraději papíry z kolekcí od firmy Basic Grey...jsou úžasné, jakoby zastaralé, takže krásně "pasují" do doby 70-tých a 80-tých let.
 
 

Reklama