scrapbook

6. scrap kurz v Liberci (4. - 6. 10. 2013)

8. října 2013 v 20:17 | isobelka
Rozepisovat se, co se dělo přesně na Libereckém podzimním kurzu asi už nemá smysl, podrobně to již popsala jedna z pořadatelek - Iriska, článek najdete zde.
Já tentokrát dorazila až v sobotu brzy ráno a stihla jsem kromě přivítání, otevření Didi obchůdku i snídani. Pak už následovalo tvoření stránek do projektu life a školení Irisky (tisk na kartičky) a Didi (úprava fotek). Tvořili jsme dlouho do noci, některé do časných ranních hodin, dopovaly jsme se vínkem a všemožnými dobrotami.
Moc jsem nefotila, ale pár fotek sem dám.
Společná (za fotku děkuji Irisce).
Naše parta:
Místo ubytování s výhledem na Ještěd:
Tvoření:
Ještě jednou díky Didi a Irisce za uspořádání srazu. Didi za skvělý obchůdek, kde jsem utratila jako vždy celý obsah peněženky a za úžasně nabušený balíček. Už teď se těším na jaro a jsem zvědavá, jaké to bude tentokrát téma.
Hezký večer!

Branný kurz aneb vyhrála jsem!!!!!! :-D

1. října 2013 v 21:25 | isobelka
Téma zářijové challenge bylo školní foto aneb jak se nám pomstil fotograf. Skoro všechny školní fotky jsem už scrapla, branný kurz čekal asi až na tuto příležitost. Fotek mám více, budu ještě muset udělat další stránku, ale pro tuto příležitost se hodily tyto, hlavně úžasná společná fotka v plynových maskách, pláštěnkách a pytlících. :-) Branný kurz se odehrával u Máchova jezera, v chatičkách. Náplní bylo také házení granátem, střelba ze vzduchovky, orientančí běh a podobné chuťovky.


Jako podklad jsem použila maskáčovou čtvrtku, dále jednobarevné čtvrky, kartičku od Simple Stories, výseky z Big Shotu a razítka Keta.

Challenge jsem nakonec vyhrála a mám velkou radost!!!!!!!
Krásný večer!

V trávě

30. září 2013 v 8:15 | isobelka
Fotka z letošního léta, kterou mám i jako tapetu na svém novém pc. Fotila Kačka, na procházce v lese. Stránku jsem dělala do challenge na Papero Amo, podmínkou byl chevron a mátová barva.


Hezký den a začátek týdne!

Můj projekt 2013/7

22. září 2013 v 20:03 | isobelka
Zase začínám scrapovat, i když tempem pomalým. :-) Tento měsíc jsem udělala dvě třicítkové stránky, které zatím nemohu vystavit, neb jsou do soutěží. Dále jsem pak ozdobila album od Simple Stories na druhé pololetí roku, jedno na rok jak jsem počítala mi bohužel nestačilo a nakonec jednu malou stránku. Album si beru s sebou do Liberce, zatím tam mám jen vložené fotky.....poprvé jsem upravovala a dělala koláže v programu Picasa a jsem moc spokojená. Na srazu pak jenom dodělám kartičky, journaling. Už se moc na to společné tvoření s holkama těším. :-)Hezký večer a úspěšný začátek týdne!!!!

Tajný lift

25. června 2013 v 7:50 | isobelka
Minulý týden mě vedra vyhnala ven z města, strávila jsem ho bez manžela, dcery a internetu na naší chalupě převážně naložená v bazénu. Nic jiného se v tom horkém počasí dělat nedalo. Jsem ráda, že máme tu možnost a nemusíme trávit v horku čas v paneláku, protože na nějaké výlety nebo jiné akce to ve čtyřicetistupňovém horku také není a veřejná koupaliště nemusím, nebyla jsem tam už několik let. Také máme v rodině spoustu výročí, oslav, takže na scrap v poslední době není tolik času jako v zimě.
Tajný lift na scrapbook.cz skončil minulý týden. Přihlášených nás bylo hodně, proto nás Katie rozdělila do čtyřech skupinek. Já byla ve skupině C, v pořadí hned druhá, za kapitánkou Unkou. Takže se ke mně dostala stránka ještě skoro shodná s předlohou od Marie Josee.


Stránka Unky, podle které jsem tvořila.


Moje stránka.


Použila jsem bílou strukturovanou čtvrtku, kterou jsem postříkala inkoustem, zbytky čtvrtek od MME a ILS, chipboards a razítko od Kety, razítka, která kdysi přišla Kačce z Pony clubu, výřezy z Big shotu a hodně jsem šila.

Krásný den!!!! A zase prší.... :-(

Léto 2006

12. června 2013 v 12:20 | isobelka
Nemám teď na tvoření tolik času jako v zimě, ale nezahálím. Pořád se snažím plnit podmínky soutěže na scrapbook.cz, chybí mi myslím jenom tři, resp. dvě, protože jednu jsem splnila, ale ještě nevyfotila. Podmínka č. 22 zněla - utržený papír (je tam, i když ho není až tolik vidět).


Kromě papírů a čtvrtek (zelenou jsem postříkala pomocí minimisteru Distress barvou smíchanou s vodou) jsem použila chipboard a razítka Keta, svorku z Ikey, písmenka vyřezaná na BS.
Přeji krásný slunečný den!

Květnová challenge aneb 2x měř, jednou řež.. :-)

2. června 2013 v 10:26 | isobelka
Květnovou challenge vyhlašovala minulý měsíc na scrapbook.cz, Haňule. Téma bylo volné a podmínkou bylo na všechny papírové části (včetně podkladové stránky) použít stejný typ papíru. Málokdy kupuji čtvrtky 2x, většinou mám od každé pouze jeden kus, s vyjímkou jednobarevných čtvrtek.
Svatební album mám v plánu předělat už dlouho, pořád nebyla ta správná doba, až tato challenge mě k tomu přinutila. Bílé čtvrtky jsem spotřebovala přesně dvě, jednu jako podklad, z druhé jsem nařezala a naembossovala proužky papírů, písmena (ta jsem obarvila Distress barvou - odstín antique linen) a ozdoby. Krajkovou stužku s perličkama jsem kdysi kupovala u Danči v obchodě, teď se hodila.
A proč 2x měř a jednou řež???? Protože jsem použila papírovou podložku pod dort, nějak jsem si neuvědomila, že ta by tam být neměla, podmínka zněla, že všechny papírové části musí být ze stejné čtvrtky. No, ale stalo se. MrkajícíRozpačitýSmějící se


Díky za návštěvu a přeji hezký den (snad už konečně přestane pršet)!

Kačka - 8 let

23. května 2013 v 9:51 | isobelka
Po menší pauze jsem včera udělala zase jednu třicítkovou stránku Kátě do alba. Použila jsem nová razítka Keta, čtvrtku Bo Bunny od Danči, ze srazu v Praze, zbytky papírů, výseky z Big Shotu a raznice, látkového motýlka z galanterie a visačku z Ikey (na Zličíně mají teď spousta papírového zboží....notýsky, washi pásky, kancelářské sponky různých tvarů).


Díky za návštěvu a přeji krásný den!

Můj projekt 2012

9. května 2013 v 8:52 | isobelka
Jak už jsem psala, začala jsem o víkendu dělat projekt life 2012. Stránky jsou opět 16 x 21 cm, používám hlavně zbytky papírů, visaček a razítka Keta.


Hezký den a díky za návštěvu!

4. 5. - Mezinárodní den scrapbookingu, aneb proč scrapuji?????

6. května 2013 v 11:42 | isobelka
První květnovou sobotu se slaví Mezinárodní den scrapbookingu. Při této příležitosti jsem se zúčastnila na Papero Amo rychlé jednodenní challenge na téma "Proč scrapuji?". Podmínkou bylo použít něco co rádi/nejvíce používáme, co nejraději a proč scrapujeme.

Jak už jsem tu kdysi dávno psala, už od dětsví mě to táhlo do papírnictví, měla jsem ráda různé notýsky, fixy, deníky. Nakonec mě ta láska k papíru přivedla až ke scrapbooku. Začala jsem dělat třicítkové stránky a občas stránky A4, pořád mi to ale nepřipadalo ono, chtěla jsem něco, abych mohla zachytit náš "obyčejný" život, zachytit vše, ne udělat občas jednu stránku do velkého alba. Když jsem objevila alba Simple Stories, věděla jsem, že je to ONO!!!!! První album jsem si koupila někdy v polovině loňského roku, k němu kapsy, náhradní stránky, kartičky a těšila se až můj "Projekt Life" od nového roku začnu. Začala jsem a zatím se mi celkem daří vše zaznamenávat (nemám vyvolaných už jenom posledních pár fotek, hlavně ty ze scrapsrazu). Aby toho nebylo málo, koupila jsem si už druhé album a další spoustu kapes a začala jsem zpracovávat loňský rok. Teď o víkendu kdy jsem byla doma, protože jsem se ještě úplně nevyléčila z nemoci, jsem udělala několik stránek a jednu z nich právě do challenge na Papero Amo.


Do stránky jsem i zakomponovala Káti loňský průkaz, jenom jsem musela při focení proužky papírů překrýt některá data. Základ stránky, část kartičky jsou od Bo Bunny, dále jsem použila razítka Keta, nápis jsem vyřezala na Big shotu. Fotku už jsem jednou scrapovala, do velkého Kátina alba.

Krásný den!

Můj projekt 2013/5

3. května 2013 v 16:09 | isobelka
V poslední době moc nescrapuji, přepadla mě nějaká jarní únava a bacil mě bacil, takže v posledních dnech trávím čas hlavně pod dekou, s teplým čajem a léky. No, ale vypadá, že už bude lépe. Třicítkovou stránku jsem už neudělala několik týdnů, ale v projektu pokračuji úspěšně, všechny fotky co mám vyvolané jsou buď založené v kapsách v albu, nebo jsem je použila na malé stránky (16 x 21 cm), které pravidelně dělám. Další fotky z několika akcí (návštěvy divadel, sc sraz) ještě nemám vyvolané.


Foceno v únoru z našeho balkonu, ten den napadlo velké množství sněhu. Stránku jsem udělala, abych zachytila jaká byla tento rok zima - hodně dlouhá a štědrá co se týče sněhu a mrazu. Základ je čtvrtka, vlastně stránka do alb Simple Stories, série Documented. Já těmto stránkám oříznu kraj, kde jsou dírky a pak vkládám do originálních kapes, přesně to tam pasuje, tak aby ne, když je to jedna a ta stejná značka. :-D Pak už jsem jenom použila zbytky papírů, visačky, výřezy z BS, raznic a razítka Keta.


Káťa a její červené vlasy. Tuto stránku jsem musela udělat, aby jednou měla památku na její experimenty s barvením (momentálně je černohnědá a je to její třetí změna barvy v tomto roce.....teda myslím, že příště už bude mít hlavu holou, protože jí ty vlasy za chvíli vypadají). Nerada se fotí, tyto fotky jsem stáhla z její facebookové stránky, ale celkem proti tomu nic nenamítala. Opět podkladová čtvrtka Simple Stories, dále jsem použila zbytek hnědočervené strukturované čtvrtky v barvě Kátiných vlasů, svorky, visačky, razítka a chipboard Keta.


Tradiční rodinné focení, když se sejdeme ve větším počtu. Tentokrát jsme se na Velikonoce sešli u nás (občas je trávíme i na chalupě, ale tentokrát to díky počasí nešlo). Rodina si už na mé focení pomalu zvyká. :-) Podklad je červenohnědá strukturovaná čtvrtka, jejíž zbytky jsem pak použila na stránku předcházející, pak čtvrtka od Bo Bunny z kolekce Misc Me (nakoupeno v obchůdku u Danči), to je něco podobného jako dělá deníky Simple Stories, ale rozměry alb a čtvrtek jsou malinko jiné a hlavně alba Simple Stories mají dva kroužky a Bo Bunny tři. Dále jsem použila už jenom dvě visačky a razítka Keta.

Přeji všem krásný den a víkend a díky za návštěvu!

Scrapsraz Praha - Satalice (26. - 28. 4. 2013)

30. dubna 2013 v 7:13 | isobelka
Kdyby nebylo Gabrety, nikdy bych se do pořádání srazu asi nehrnula. Mluvit jsme o něm začaly někdy koncem minulého, nebo začátkem tohoto roku. Na netu jsme hledaly vhodné místo k jeho pořádání a nakonec padl výběr na Prahu, sporthotel Satalice. V lednu jsme se pak byly na místě podívat a dohodnout podrobnosti. Hanka měla na starosti penzion, já byla přes jídlo. Program jsme ladily společně. Protože je jaro (konečně) téma srazu bylo "Láska".


V pátek jsme s Gabretou a Dančou dorazily do penzionu jako první, po ubytování a obědě v restauraci jsme připravily tvořící místnost, (připravily jsme holkám místa na tvoření a dárky) a místnost kam jsme umístily obchůdky - Dančin - ScrapArt a KoMy - Scrapglamour. Protože bylo krásné (letní) počasí, seděly jsme u penzionu, popíjely kafe, jedly nanuky a vyhlížely ostatní holky. V 19 hodin už byly všechny na místě a sraz mohla Gabreta oficálně zahájit. :-) (Bohužel foto z večeře s přípitkem nemám, zapomněla jsem vyfotit :-( ). Jak je to na těchto a podobných srazech asi běžné, prohlížely jsme alba, nakupovaly a povídaly si dlouho přes půlnoc.


Ráno po snídani jsme se přemístily do tvořící místnosti a zhruba v devět hodin se holky pustily do tvoření. Tentokrát si materiál všechny přivezly samy, k dispozici byly podkladové papíry a velká bedna odstřižků, kterou přivezla Gabreta. Já přivezla Big Shot, který se skoro nezastavil. :-) Holky byly rozdělené do skupinek a každá skupinka si vylosovala jednu podmínku. Podmínky nebyly těžké, aby to nějak nenarušovalo případné kompozice, které měly některé připravné. Stránky byly nádherné všechny, asi bych měla problém se rozhodnout pro kterou hlasovat.


Odpoledne pak holky tvořily visačky na památku. Když byly všechny hotové, každá si vylosovala jednu, kterou si pak odvezla domů.


Odpoledne proběhlo také společné focení před penzionem s úžasnými deštníky, které sehnala Gabreta.


V neděli se konala ještě tombola a pak už jenom loučení a odjezd domů. Děkuji vám všem, které jste přijely, ráda jsem všechny viděla a ráda jsem poznala i nové tváře. Díky Danče a Marušce, že přivezly svoje obchody a hlavně Gabretě, která se do toho všeho pustila, sehnala sponzory a byla hlavní organizátorkou. Těším se zase někdy příště!

PS. Sraz očima Gabrety, Irisky, Helge, Vonver, Pupi, Šárka a Screbla.

Shabby chic

18. dubna 2013 v 7:38 | isobelka
Stránka do třetího měsíčního projektu na scrapbook.cz, který vyhlašuje Gabreta. Téma bylo shabby chic.


Použila jsem čtvrtky Basic grey, kolekce Sugared, krajku, svorky, kytičky, nápis a filmový pás jsem vyřezala na BS.

Díky za návštěvu a přeji krásný jarní den!

9 let

10. dubna 2013 v 14:19 | isobelka
14. podmínkou v celoroční soutěži na scrapbook.cz, bylo použití vlaječek. Podmínka celkem jednoduchá. Udělala jsem stránku v pastelových barvách, které moc nemusím, ale sem se mi hodily. Ladila jsem podle fotky - modrá, růžová a žlutá.


Podkladová čtvrtka je pastelově růžová, použila jsem také nové chipboards, které jsem si přivezla od Danči - ScrapArt, dortovou podložku a letité knoflíky ve tvaru motýlků, které mám z dob svých scrapbookových začátků. Nápis jsem vyřezala na BS s pomocí nové šablony Wanted.

Děkuji za návštěvu a přeji příjemný jarní den!

Legrace

4. dubna 2013 v 14:49 | isobelka
Letní veselá stránka do mého alba, když máme teď pořád zimu. :-)


Použila jsem bílou strukturovanou čtvrku, kterou jsem postříkala minimisterem s černým inkoustem Distress smíchaným s vodou, tyrkysovým sprejem Dylusions, oranžový letitý papír neznámé značky, oboustrannou čtvrtku ILS, výseky z BS, filmový pás, svorky, nové chipboards a razítka Keta.

Hezký den a díky za návštěvu!

Březnová challenge

1. dubna 2013 v 18:05 | isobelka
Březnová challenge, kterou vyhlašovala Gabreta, jako výherkyně únorové byla ve znamení Orientu. Podmínkou bylo použití barev z této palety: červená-bordó, písková, zlatá, tyrkysová, fialová. oranžová, dále se pak na stránce měla objevit výšivka a kamínky, nebo korálky.

Anička mi poslala svoje krásné fotky, které se mi k tomuto tématu hodily.


Použila jsem černou strukturovanou čtvrtku, vellum s motivem růží, kovové ozdoby, kamínky, peříčka, brads, černou krajku, nápis jsem vyřezala na BS a nabarvila zlatým inkoustem. Výšivku jsem udělala zlatou bavlnkou. Jsem ráda, že se stránka líbila a obsadila 3. místo!

Krásný zbytek Velikonoc přeji!

Krásné Velikonoce!!!!!

31. března 2013 v 22:15 | isobelka
Přeji Vám všem krásné a veselé prožití Velikonoc!!!!

9 a půl

30. března 2013 v 17:32 | isobelka
Stránka do challenge u Pretty Papers, tvořit se mělo podle růžové palety barev. Tak jsem udělala celou růžovou stránku, jen pozadí na fotce to trošku ruší. :-)


Použila jsem jednobarevné strukturované čtvrtky a pak sadu papírů, kterou jsem kdysi zakoupila v SH shopu, bohužel už nevím jejich značku, papírové kytičky, brads, výseky, krajku. Nápis jsem vyřezala na Big shotu.
Krásný zbytek dne!

Můj projekt 2013/4

30. března 2013 v 13:28 | isobelka
Zatím poslední dvě stránky do alba Projekt Life 2013. Obě jsou podle podmínek do soutěže na scrapbook.cz. Na stránce vlevo jsem splnila podmínku, použít jako ozdobu nějakou věc, co je na fotce, u mne to byly lyže. Pravá stránka je podle podmínky, když jsme měly na stránce použít stejné barvy jako jsou na fotce.


Protože jsou stránky jen 16 x 21 cm, spotřebovávám hodně zbytků papírů. Lyžařský jsem kupovala už hodně dávno, v dobách mých sc začátků. Použila jsem nová razítka a chipboards Keta.

Přeji krásnou sobotu a veselé Velikonoce!

Můj projekt 2013/3

27. března 2013 v 8:33 | isobelka
Stále jedu v Projektu Life a hodně mě to baví. Vkládám poslední čtyři stránky, ještě mě čeká zimní dovolená, na to se těším, protože použiji nová razítka Keta.

Stránky jsou z návštěvy u Aničky a jejích štěňátek a z Libereckého srazu.Stránka vpravo dole je inspirována triky, které jsme dělaly na kurzu, razítkovala jsem, stříkala, rozmazávala. :-)

Přeji hezký den a díky za návštěvu!

Sečská přehrada

24. března 2013 v 0:15 | isobelka
Stránka do projektu na scrapbook.cz - vlastnoručně si vyrobit razítko a použít ho na stránce. Nevěděla jsem z čeho vyrábět razítko, ani nejsem tak zdatná, abych ho například vyřezala z brambory, nebo jako Gabreta z gumy. Tak jsem použila obyčený zmuchlaný papír. Potiskala jsem jím celou bílou čtvrtku, použila jsem Distress inkoust, odstín Broken China. Na fotkách jsem já, bylo mi 10 let a neuměla jsem pořádně plavat, i když myslím, že zrovna na této dovolené jsem se to naučila.


Dále jsem použila zbytky papírů a čtvrtek, filmový pás a nápis vyřezaný na Big Shotu, chipboard a razítka Keta.

Krásný mrazivý víkend, hned bych jela zase na hory!

Stránka z Liberce

16. března 2013 v 20:36 | isobelka
Dneska jsem doladila stránku a dala ji do rámečku. Tady je stránka ještě předtím, než jsem jí zasadila do rámečku, přes sklo se špatně fotí.


Zároveň jsem i splnila 10. podmínku celoroční soutěže na scrapbook.cz - použít peříčko. Základem stránky je hnědá kraft čtvrtka, pak už jsem jenom patlala a patlala, gesso, strukturovací pastu, různé barvy, přidala zbytky papírů, ozdoby a bylo hotovo.
Krásný večer!

4. scrapbookový kurz v Liberci

16. března 2013 v 0:57 | isobelka
Minulý víkend jsem se zúčastnila již 4. scrapbookového kurzu v Liberci, opět v hostelu Pod Ještědem. Co psát, když vše bylo již napsáno?????? Reportáže z kurzu můžete najít u Irisky tady , tady a tady, Gabrety, Kety, Helge, Ilonky, Vonver, Papero amo. Možná ještě někde, ale nestíhám teď moc sledovat ostatní blogy, teprve dnes jsme se vrátili z hor, kam jsme odjeli druhý den po skončení kurzu, proto také tento opožděný článek.

V Liberci bylo jako vždy veselo, moc se toho nenaspalo, o to více snědlo a vypilo, kecalo, nakupovalo, křtila se knížka a hlavně se tvořilo....prostě tam bylo báječně.

hlavní organizátorka Iriska

Křest knížky Cardmaking, kterou napsala Iriska společně s Didi.


A co se vše dělo???
S Helge jsme dělaly stránku do rámečku, pracovaly jsme s gessem, strukturovací pastou, barvami, zpracovávaly jsme všemožné zbytky (já na stránku dokonce dala i několik papírových utěrek, které jsme měly na utírání rukou).Pracujeme s gessem, strukturovací pastou, patláme všechno možné, jenom Vonver telefonuje. :-D

Pokračovaly jsme k Irisce, kde jsme si vyrobily papírové kytičky a lístečky, které jsme pak mohly použít na stránku. Kromě papíru jsme potřebovaly ještě korálky, drátek a zelenou pásku....tady si nemůžu vzpomenout na jméno, ale mám to na jazyku, já si vzpomenu. :-D
Třetí stanoviště bylo trochu z jiného oboru než je scrapbook. Malovaly a tiskaly jsme na trika. Lektorkou nám byla Irenka - Apták, která vyrábí nádherná trička až dech přechází. Základ jsme si udělaly samy a Irenka poctivě chodila od jedné ke druhé a pár tahy naše výtvory doladila. Původně, když jsem slyšela, že budeme malovat na trika, řekla jsem si, super, budu mít další tričko na doma, ale mám nádheru, kterou díky Irence, budu moci vzít i ven....a ještě se s ní chlubit. Už se těším na léto. :-D

Všechny zaujatě posloucháme lektorku Irenku.

Verča si připravuje svojí oblíbenou zelenou a modrou barvu. :-D

Monča nad svým trikem.

Andrejka, Keta a Irenka-Apták

Pindruše, Haňule a Verča, která kromě zelené a modré vzala na milost i bílou. :-D

Gabreta a její krásné triko.

Irenka - Apták nad mým trikem, pár tahy doladila můj chaos. :-D

Po večeři jsme ještě dělaly dvacítkovou stránku do kroniky. Použila jsem všechny možné zbytky, které jsem si do Liberce přivezla, bohužel stránku jsem si zapomněla vyfotit. O půlnoci bylo ještě vyhodnocení nejvtipnější, nejméně a nejvíce zdobené stránky.


U vínka jsme tvořily stránky do kroniky.

V neděli už jenom zbýval čas na společné focení, dotvoření rámečku a výrobu přáníčka pro Didi. Pak už oběd, loučení a odjezd domů. Bylo to skvělé, těším se moc na příště a díky hlavně orgánizátorce Irisce, lektorce Helge, Irence - Apták a holkám z Papero amo a Komě - Scrapglamour, které přivezly své obchůdky.

společné foto

Bylo nás sedm. :-D


Módní přehlídka :-D

Děkuji za návštěvu a přeji všem krásný mrazivý víkend!
PS. Fotku rámečku vložím později, musím malinko doladit a sestavit rámeček.

Na Habráku

8. března 2013 v 13:48 | isobelka
Album z mého dětství se utěšeně plní (vlastně mám alba dvě a potřebovala bych pomalu třetí). Tyto fotky jsou z Habráku, rybníku nedaleko našeho města, které kdysi sloužilo jako koupaliště.


Použila jsem podkladovou čtvrtku s motivem dřeva, zbytky papírů a čtvrtek, kartičku s nápisem od Bo Bunny, razítko Keta, látkovou samolepku plavek a nápis vyřezala na Big Shotu.

Přeji krásný den a víkend!

Probuzení

6. března 2013 v 8:48 | isobelka
9. podmínkou do celoroční soutěže na scrapbook.cz bylo použít na stránce alespoň čtyři knoflíky. Měla jsem zrovna na stole rozdělanou stránku s mojí oblíbenou fotkou, kam se mi knoflíky krásně hodily, ladí přesně k fialovému puntíkatému papíru. Je to už tak dávno, co byla fotka pořízena - 16 let, nějak rychle to letí.


Použila jsem černou stukturovanou čtvrtku, fialový puntíkatý, žlutý a oranžový papír...chtěla jsem aby barvy ladily s fotkou, podložku pod dort, zmiňované knoflíky, razítko Keta, borduru udělanou pomocí raznice Martha Stewart, visačku a výseky z BS.

Díky za návštěvu a přeji krásný slunečný den!
 
 

Reklama